Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте автомобил.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Колега разгледай това за мондеото - малко модели са по-надолу в статистиката.Последния ред е общата оценка, като от най-зле към най-добре е :------------------------| -- | - | 0 | + | ++ |------------------------мондеото си е --
    Прикачени файлове

    Коментар


      #92
      u_bo, тъй като няма много информация по картинката, да прием че снимките отразяват модела. Та, на снимката е старият модел, а не "фейслифта", който предполага изчистване на част от проблемите. Казвам го и за собствена информация, че старшинството му трябва нов-стар евтин автомобил.

      Коментар


        #93
        Малко раздвижване по темата...Продадох Бравата и сега имам едни 1900 лв., които не знам в какъв автомобил да ги вложа, а трябва От месец се оглеждам за дизелово мондео след 97’, но за цената, повечето са с много забележки или нямат достатъчно снимки...Понеже преценката ми е крайно изкривена и едва ли не търся перфектната кола за без пари, ударете едно рамо с адекватно редложение за някое мондео Някой имал ли е достъп до мондео с подгряване на предното стъкло? Тея реотанчета не дразнят ли?
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #94
          не знам колко минуса има старото Мондео, но е доста здрава и приятна кола. И не говоря от впечатления по снимки или сайтове.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #95
            pakumba написа:
            не знам колко минуса има старото Мондео, но е доста здрава и приятна кола. И не говоря от впечатления по снимки или сайтове.
            Аз също имам добри впечетлениа от Форд, все пак имах два който и на вторични не ги искаха Петков мани ги предните реотани гледай задните да работят Понеже знам че си рибар и малко ще ти се наложи да ходиш по Офроуд те съветвам да погледнеш Пасат комби доста добре се справя с кал и коловози.Знам че Димо от Бургас продаваше едно дего изглеждаше читаво, някъде в раздел продава, а и цената беше приемлива
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #96
              Я вижте какво публикуваха преди минути:http://www.mobile.bg/11363771087861051Утре и без това имам път към София и ми се струва добра оферта.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #97
                Имах някога един служебен Ескорт с реотани на предното стъкло. Определено не се забелязват толкова че да дразнят.А вършат хубава работа.Това Мондео много захабено ми се вижда. И си остава вечно твое след това.
                F31 BMW 320d

                Коментар


                  #98
                  Искаш ли да ти дам моето пежле http://www.cars.bg/u996798 :P

                  Коментар


                    #99
                    M5kov написа:
                    Я вижте какво публикуваха преди минути:http://www.mobile.bg/11363771087861051Утре и без това имам път към София и ми се струва добра оферта.
                    Ако ще е само разходка е супер ама задължително ги питай дали случайно няма страничен удар в предния десен калник и вратата Погледни тукhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=94726
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      S_BANKOV написа:
                      2 бона за 18 годишен таралясник В "Продава" да не е отворена подсекция "Пладнешки обир"?
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        Ламе, отказах се от пежата, благодаря за предложението!На Димо пасата е муцка, но не е Моята кола и е 150 к.с.Банков, струва ми се, че само вратата е "обработвана". Калника някак ми стои добре.
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          M5kov написа:
                          Ламе, отказах се от пежата, благодаря за предложението!На Димо пасата е муцка, но не е Моята кола и е 150 к.с.Банков, струва ми се, че само вратата е "обработвана". Калника някак ми стои добре.
                          Огледай как се целува с бронята
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Ади ади , какво те бърка. Има нещо отпред вдясно. Вратата е с различен цвят - сменяна е най-вероятно.Поне да я баха докарали на цвят. На 1,5 може да го платиш ми се чини.
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              Утре ще мина да я видя и без това ще ходя на откриването на новия Баумакс и ми е на 5км
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                Я виж какво има в региона.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...2fyvi0Това Мондео колко харчи градско?

                                Коментар

                                Working...
                                X