Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте автомобил.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    slonikon написа:
    siluro написа:
    Що ли като стане дума за офроуд винаги в ми се струва, че трябва да говорим за нещо такова:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...k=2891qbили http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...&slink=2891qb:)
    на мен пък за такова:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2899eg
    Защото е трудно да сравниш 4.6 V8 със 2.0 4 цилиндров Ходил съм за риба със Сузуки гранд витара 2.0 - много яко ми се стори, ама като отидох с V8 на рейндж-а забравих за всичко останало
    Fiat Coupe 1.8

    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

    Коментар


      #77
      И трябва да си продам бъбреците, черния дроб и девстреността за да мога да го поддържам тоя V8...
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #78
        M5kov написа:
        И трябва да си продам бъбреците, черния дроб и девстреността за да мога да го поддържам тоя V8...
        На тоя V8 само бензина може да те изплаши. Това е двигател на основата на Буик от 60 на миналия век и е един от най-здравите двигатели. Дори няма да обслужваш ангренажен ремък/верига. Но си прав де, съжалявам за спама не е кола, която се вписва в бюджета ти.
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар


          #79
          Ако намериш някой арабски шейх дето да те хареса, можеи да си спестиш карантията.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #80
            На някои съвременни V8 разходът не е чак такъв проблем. Например последният SRT 6.4L V8 470 PS на магистрала е около 10/100, тънкаж. Тук и АГУ ще му инсталираме, разбира се, и теглич, и айде за риба и да носи цимент в ремъркето... Помня преди 20г във времето на ’борците’ за които още се разказват вицове, как на ’Дружба’ един от тях, собственик на няколко хотела и ресторанта в курорта, със лична прислуга освен охраната, си купи от един магазин за обувки в гранда с поръчка някви дизайнерски обувки на баснословна за времето си цена от сорта на 10 хиляди долара, щото още нямаше евро... и с обуването си ги подпретна отзад като чехли, да не спарват петичките, че е жега.
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #81
              Градски,взимай това.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=97880
              Трудно се живее в страна където е модерно да си прост ..

              Коментар


                #82
                Комби ми трябва и с нисък данък, иначе колата си заслужава!
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #83
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=97892
                  Трудно се живее в страна където е модерно да си прост ..

                  Коментар


                    #84
                    Видял съм го това мондео, обаче си има ръждица, старичко е и е 136 к.с.
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #85
                      Явно Фордовете ІІ-ра употреба се представят добре.http://inews.bg/%D0%A2%D0%B5%D1%85%D..._i.266185.html
                      Няма начин да няма начин!

                      Коментар


                        #86
                        M5kov написа:
                        Комби ми трябва и с нисък данък, иначе колата си заслужава!
                        Огледай се за някой 90-коньов Фолксваген. Какъв ти е бюджета?
                        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                        Коментар


                          #87
                          Някой може ли да каже нещо за Chrysler Voyager до сега нито съм се качвал на подобна нито имам познат със такава кола.Питам за модели след 2000 г,дизел,бензин без значение.

                          Коментар


                            #88
                            Днес карах на комшията мондеото. 1.9 90 к.с.Колицата е прекрасна! Широка, с много приятен интериор, екстри и огромен багажник.Ускорява прилично, волана хем се върти лесно, хем не е толкова "игрив" като ба Бравата. Возията също е на ниво.Очаквах да е много шумна отвътре, обаче не е. В крайна сметка доста бързо разбрах, че такава ще търся
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #89
                              1.8 е мондеото колега,форд нямат 1.9 дизел.
                              Fiat Marea 1.8 16v HLX
                              Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                              Коментар


                                #90
                                M5kov написа:
                                Днес карах на комшията мондеото. 1.9 90 к.с.Колицата е прекрасна! Широка, с много приятен интериор, екстри и огромен багажник.Ускорява прилично, волана хем се върти лесно, хем не е толкова "игрив" като ба Бравата. Возията също е на ниво.Очаквах да е много шумна отвътре, обаче не е. В крайна сметка доста бързо разбрах, че такава ще търся
                                Потвърждавам мнението ти и ще ти дам един съвет: внимателно провери дали всичко ел. по колата работи и клапите на парното също, че се прави трудно и никой не иска. Някои фордове имат трудно решими проблеми с инсталацията като примигване на плафоните по всяко време, самоволно включване на аварийни и заводска аларма и т. н. гадости. Иначе колата е доста обезшумена и приятна за каране.

                                Коментар

                                Working...
                                X