Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ферари обявява пилотите за 2007 след състезанието на Монца

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ферари обявява пилотите за 2007 след състезанието на Монца

    Тимът на Ферари ще оповести пилотите си за следващата година след състезанието на пистата Монца на 10 септември за Гран При на Италия.Тогава ще стане окончателно ясно, дали седемкратният световен шампион Михаел Шумахер ще продължи кариерата си или ще се откаже.Засега сигурно е, че Скудерията ще се подсили с Кими Райконен от Макларън Мерцедес. Ако Шумахер остане, то ще оформи шампионски дует с Райконен. Ако германецът прекрати кариерата си, в отбора ще остане бразилецът Фелипе Маса.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    опссссссссссс

    Германският ас Михаел Шумахер вярва, че все още има реални шансове да спечели световната титла във Формула 1, въпреки че изостава с 12 точки от испанеца Фернандо Алонсо с Рено в генералното класиране при пилотите.(ОПсссс това го видях по късно)За Гран При на Турция Шумахер остана трети, а Алонсо завърши втори зад победителя Фелипе Маса. Бразилският пилот на Ферари взе първата победа във Формула 1 в кариерата си."Днес загубих две точки в борбата за титлата, но все още вярвам, че мога да спечеля титлата", каза Шумахер.При конструкторите Ферари стопи аванса на Рено на само 2 точки."Оставаме уверени. Всичко при нас е наред, можем да спечелим и двете титли и ще се борим за това до последния възможен момент", коментира Рос Браун, технически директор на Ферари.Следващият старт от календара е на 10-ти спетември за Гран При на Италия на Монца, която е като домашна писта на Ферари."На Монца и в следващите три състезания извън Европа ще нанесем доста корекции по болида и благодарение на чудесната работа на нашите технически партньори ще бъдем във възможно най-добра форма. Ще се опитаме да спечелим и двете титли", заяви Жан Тод, директор на отбора на Ферари.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Чух че Шумахер не е искал Райконен в отбора, пък и има право донякъде - сега Маса е в много добра формаДоколкото за титлата - не се и съмнявам че ще се борят за последно, трябват им 4 двойни победи и дори Алонсо да е 3-ти на всичките пак ще спечелят, но нищо не се знае, затова ще гледаме :D
      Истината е някъде там...

      Коментар


        #4
        струва ми се че Ферари вече не искат Микелеи аз да бях шеф там, бих предпочел договор с Кими за 5 годиниа не за 2 с Микеле, или за 1можеше една година Шуми и Кими да карат заедно - и Кими има какво да научи от големия шампионно вече Маса ни е пилотструва ми се че догодина пилотите ще са Кими и Масавъпреки че ако Шуми не успее да спечели титлата, Ферари му дължат поне още един последен опит
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар

        Working...
        X