Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредната гавра на родния съд !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поредната гавра на родния съд !!!

    Каква държава сме само. По новините днеска казаха: Ако биеш или убиеш кафява мечка - глоба 10 000 лв. Следващата новина беше за ония мангали от кв. Христо Ботев дето пребиха полицаите които дойдоха да им направят забележка и се включи цялото гето. Та родния съд реши: Има данни че те са пребили полицаите, но ги пуска под гаранция от 300 лв. И смята че няма основание да ги задържат за постоянно защото те били регистрирани на постояннен адрес и нямало опасност да се укрият !!! Главата си слагам че за следващото дело няма да ги намерят тия маймуни. И още нещо. Значи за мечка глоба 10 000 лв а за полицай (все пак колкото и да е .. когато се посяга на полицай един вид се посяга към държавата) 300 лв. Колкото и да съм оптимист за бъдещето на тази държава, .. нещо светлинката в края на тунела започва да се отделечава ...

    #2
    ...ти май си последния останал оптимист... огледай се наоколо... това никъде го няма. Дано Европата ни култивира малко!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Тябва и да има такива като мене ...

      Коментар


        #4
        много си мислех и ето че го казвам... значи от няколко дена слушам по радиото приел се някакъв закон - затвора намалява глобата скача многократно, за няколко престъплнения, беше това.Държавата се чуди от къде да взема пари

        Коментар


          #5
          НЕ е правилно

          Не може така да се подиграват със закона в тази държава(полицаите) тези хора представляват държавата и някаквиси въшлйовци който се мислят за недосегаеми да правят това.МИнимум 10 години затвор при строк режим за нападемние на полицаи.А ми че те като са почнали така утре ще ограбят 1 магазин и като отидат да ги арестуват ще се саберат и пак ще набият полицаите и така и така.Това трябва да се спре
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #6
            Mazgarev написа:
            ...ти май си последния останал оптимист... огледай се наоколо... това никъде го няма. Дано Европата ни култивира малко!
            Нема страшно, Асенчо. Че я култивираме
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              Продължение с гаврата с полицията !!!

              Преди няколко дена един журналист постави кашон симулирайки терористичен акт за да види действията на полицията. Тя обаче реагира учудващо добре и задържа нарушителя. И от тука се почва голямата гавра отново. Шапка свалям на обществото че тоя път застана на страната на полицията. Което ме навежда на мисълта че фразата "не сме народ а мърша" лека полека избледнява. Да върху полицията трябва да има контрол но според мен не е това начина. Същото това псевдо журналистче, гостува сутринта в едно предаване на БТВ и имаше наглостта да двърди, че подобни проверки трябва да са ежедневие. Да премахнем фактора полиция. Да се поставим на мястото на гражданите които са били по това време в метрото. Това си е игра с психиката на цялото общество. Още повече съвсем наскоро в Турция пак имаше атентати. Обаче не. Това било ПРОВЕРКА. Питам се ако някой беше поставил кашон пред редакцията на вестник Новинар дали това щеше да е ПРОВЕРКА или АТЕНТАТ !!! Мен ако ме питат малко са му 5 години на това лайно. 10 да му дадът. Обаче не условно а ефективно. Да му направят проверка на анала в затвора. И без това обществото е настръхнало а той ще прави сензаций на гърба на данъкоплатците. Сега Румен Петков трябва да даде сметка на вестника и те да покрият разходите. То не че са кой знае какви, ама полицията ни не е от най обезпечените министерства. Парите никога не стигат в нашата държава. Поне за бензина да плати. Защото на крак са били вдигнати РПУ, ДОТИ, и т.н.

              Коментар

              Working...
              X