Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълната промяна на Пунтото ми :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пълната промяна на Пунтото ми :)

    Ще бъде пребоядисано цялото Ако някой не е виждал разпиляно Пунто ето как изглежда
    Прикачени файлове

    #2
    Гледката е страшна! Какъв цвят ще е?

    Коментар


      #3
      ООдада какъв цвят ще е ...кажи черна перла :P

      Коментар


        #4
        И аз ще пръскам типото,но ще е черен акрил Само да се поопарича малко
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Пак ще си е червен металик, че то пълна смяна на цвета си е сложна операция /не говорим за такситата отвън жълто отвътре квото е било/ може да има добавки малко на перла и лека промяна в тоналонстта на червеното.Ако на някой му представлява интерес може да покажа снимки от всички етапи на подготовката за боядисването до завършения вид

          Коментар


            #6
            stenli написа:
            ...Ако на някой му представлява интерес може да покажа снимки от всички етапи на подготовката за боядисването до завършения вид
            Смятам, че на мнозина ще е интересно да ги видят - направо ги сложи в темата. Пък, ако напишеш и по два реда за всеки от етапите (проблеми, решения, хитринки...) - още по-суперско ще е! :D
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              Pecho написа:
              Смятам, че на мнозина ще е интересно да ги видят - направо ги сложи в темата. Пък, ако напишеш и по два реда за всеки от етапите (проблеми, решения, хитринки...) - още по-суперско ще е! :D
              Напълно подкрепям.. до последната буква
              FIAT Marea 1.9 JTD HLX

              Коментар


                #8
                stenli написа:
                Пак ще си е червен металик, че то пълна смяна на цвета си е сложна операция /не говорим за такситата отвън жълто отвътре квото е било/ може да има добавки малко на перла и лека промяна в тоналонстта на червеното.Ако на някои му представлява интерес може да покажа снимки от всички етапи на подготовката за боядисването до завършения вид
                Аз искам...снимай от кита през филера та до боята ...

                Коментар


                  #9
                  Ето ви я на кит как изглеждаСъжалявам за кофти качеството на снимките ама от гсм толкова Процеса на разглобяване не съм го снимал ама то си е повече от ясно Сваляне на фарове, мигачи, стопове, брони , разтапициране на всички врати от вътре. Може сглобянето да го снимам
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Вече му се вижда края на пълната промяна Ето малко снимки на ниво полиестер / течен кит/Шприцването за съжаление не съм го снимал и на боядисаната кола
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      и ощеутре се надявам да се преборя с сголбяването и вечерта да си я подкарам
                      Прикачени файлове

                      Коментар

                      Working...
                      X