Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Получих съобщение от DR ZAKARIYA MUSA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Получих съобщение от DR ZAKARIYA MUSA

    Получих съобщение от DR ZAKARIYA MUSA със Subject "TO A SAFE ACCOUNT" на Яхутоооо... Любопитно ми е да го отворя, но май не трябва... Какво ще кажат хората, които са по-навътре с нета!Май е най-добре направо да го трия, а?
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Градски, трий :D

    Коментар


      #3
      Трии, щото акаунта ти ще стане изключително unsafe
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        geshabeli написа:
        Трии, щото акаунта ти ще стане изключително unsafe
        Какво е това Господи!!!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Не би трябвало да има проблем ... В смисъл ако не отваряш линкове и т н до колкото знам яхууто си има защити... Поне малки, а ако браузъра ти има поп-ъп блокер не би трябвало да имаш абсолютно никакви проблеми, освен ако не натиснеш някой линк или нещо от тоя род ...

          Коментар


            #6
            Отваряш и се смееш. Аз съм получавал много такива. Той е много богат, но го преследват в родината му. Има много пари ама няма как да се спаси с тях. Затова ще ти ги преведе по сметка и после ще останеш със солиден процент, та би ли му дал банковата си сметка, ако обичаш...И други в тоя стил...
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              vesko написа:
              Отваряш и се смееш. Аз съм получавал много такива. Той е много богат, но го преследват в родината му. Има много пари ама няма как да се спаси с тях. Затова ще ти ги преведе по сметка и после ще останеш със солиден процент, та би ли му дал банковата си сметка, ако обичаш...И други в тоя стил...
              Ей такива пък не съм получавал.Един познат милионер стана направо,то не бяха долари то не бе чудо.Пък аз горкия само виагра искат да ми продават и тук там някой Ролекс.А и някоя банка като и се подновява софтуера да си потвърдя данните,без дори да съм им клиент.

              Коментар


                #8
                ХАХАХА за нигерийския племенен вожд ли говорите дето жена му иска да му помогне и ти им се виждаш като надежден човек които е честен и ши им върне парите !!! по принцип нямаш нникакви проблеми да прочетеш съобщението в мейла но никога не отваряй ако има атачмънти!
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  rustson написа:
                  ХАХАХА за нигерийския племенен вожд ли говорите дето жена му иска да му помогне и ти им се виждаш като надежден човек които е честен и ши им върне парите !!! по принцип нямаш нникакви проблеми да прочетеш съобщението в мейла но никога не отваряй ако има атачмънти!
                  Съвсем на място А това с банката на мен не ми беше пристигало. При мен се набляга на софтуера, пък ако ползвах всичката виагра дето ми рекламират... е нема да коментирам, че страхххх
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #10
                    Да бе,и мене ме облъчват с оферти едни негърки дъщери на застреляни или в изгнание африкански величия,чак и снимки си пращат.Хохохохо.

                    Коментар

                    Working...
                    X