Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не изплащане на сума при пълно автокаско

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не изплащане на сума при пълно автокаско

    Колеги искам да питам какви са ви впечатленията от ЕвроинсМоите са че са най големите цървули и мошеннициНе искат да ми изплащат дължима сума вече повече от месец чакам, постоянно ходя да питам-аз съм от Добрич и все ми казват нямали отговор от София- не ми казват и колко ще ми платяториентировачно ми казаха за пълно боядисване на преден капак от вътре и отвън- боята+ труда- 36 лв- смешници,а и трябва да ми платят и цената за нов капак. Ама 31 ден нито лев не са дали-не се знаело нищо още.Още няколко дена ще ги изчакам и ще ги съдя- да ми връщат парите за каското всичките които съм дал, че то при тях да имаш автокаско все едно нямаш никакво- те 400 лв не искат да платят пък камоли 5-6 000 за цяла кола ако я откраднат

    #2
    Застрахователите лесно взимат ама трудно плащат после.

    Коментар


      #3
      старата кола ми беше застрахована в евроинс и не съм останал с лоши впечатленияизчакай парите и ако мислиш,че не са "реални",после можеше да пуснеш жалба но на мен винаги са ми плащали както трябва

      Коментар


        #4
        Ама във интернет страницата им пише до 7 дена се изплаща, а те минаха 31- някой може ли да каже до колко дена горе долу са му изплатили парите

        Коментар


          #5
          аз имах подобна случка с дзи- пише 7 дни/по гражданска отг./ платиха след месец и половина , но пък доволно. ако толкова искаш влизаш и ги разбиваш от скандали викове крясъци и на другия ден почваш да ги съдиш
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Аз сега чакам пари от Булинс, те да сега са си плащали, не винаги както трябва ама в срок. На гаджето бяха направили неква далавера и разправяха че не била си платила цялата сума. Ходих, разправях се, копия от фактури, глупости..платиха накрая. И даже май са си наказвали служителка за присвояване на суми. Казаха, че ще я накажат по техен си начин.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              geshabeli написа:
              ...Казаха, че ще я накажат по техен си начин.
              ?
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                pakumba написа:
                аз имах подобна случка с дзи- пише 7 дни/по гражданска отг./ платиха след месец и половина , но пък доволно. ако толкова искаш влизаш и ги разбиваш от скандали викове крясъци и на другия ден почваш да ги съдиш
                О аз от ДЗИ съм доволен-миналата година бях там,-пълно каско пак- ама защо ми кефна да се местя при тея от Евроинсза една драскотина на калника от 15 см ми дадоха 155 лв. Казаха ела след 10 дена да си получиш паритеи отидох на десетия ден и ми платиха -никакъв проблем- догодина съм пак в ДЗИ :P

                Коментар


                  #9
                  Първото ми каско беше в Евроинс - нямал съм проблеми. Платиха ми за смяна на предно стъкло и одраскана врата. Е вярно, че не след 10 дни, но някъде до 3 седмици. Миналата година се застраховах в Булинс. Тази пролет имах катастрофа. Колата я правиха в техен сервиз. Позабави се около 10-тина дни оценката от София иначе както ми казаха, те после плащали на сервиза след като оправят колата и издадат фактура. Между другото подписах се на фактура за 2500лв
                  FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                  ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                  Коментар


                    #10
                    Да се намеся малко в темата, но можете ли да кажете от опит или слухове Български имоти редовни ли са? От гледна точка на плащанията.

                    Коментар


                      #11
                      Mindzu написа:
                      Да се намеся малко в темата, но можете ли да кажете от опит или слухове Български имоти редовни ли са? От гледна точка на плащанията.
                      Какво съвпадение, същото щях да попитам и аз. Имам някакво усещане ( ,а то много рядко ме лъже ), че "Български имоти" са мошеници и мишкари. Имам доста дребни на пръв поглед факти в подкрепа на това твърдение, но едва ли ще е интересно да ги изброявам. Имам пълно каско, което изтича след месец + гражданска отговорност при тях, засега да чукна на дърво не е настъпвало "застрахователно събитие" . Но се колебая дали пак да си направя застраховка при тях.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #12
                        Брокерската къща към която работя прави застраховки с 9 или 10 фирми - най-известните. И от толкова много чак съм се шашнала. Търся малко по тънко да мина и колегите като смятахме каско и ГО там най ефтино излезе. Казват,че плащат, но до сега никой не е идвал (и по добре да не идват де)! Та за това питам, ако някой е имал преживявания с тези хора.

                        Коментар


                          #13
                          Моята ГО е в Български имоти - там уж беше по-тънко Когато се ударих тази пролет, човека който пострада - тук споря защото съм убеден, че навлезе в кръстовището преди зелен светофар, но това е друга тема..... би трябвало да си покрие щетите от моята ГО. Не знам до колко го е направил, но подочух, че нещо не искали да му плащат и щял да ме съди. От там си вадя заключението, че май много работата не е наред при въпросния застраховател. Между другото аз също обжалвам наказателното постановление на КАТ, за което съм уведомил Български имоти, но за сега все още нищо. Тия дела се протакат с месеци.
                          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                          Коментар


                            #14
                            Deyan Marinov написа:
                            pakumba написа:
                            аз имах подобна случка с дзи- пише 7 дни/по гражданска отг./ платиха след месец и половина , но пък доволно. ако толкова искаш влизаш и ги разбиваш от скандали викове крясъци и на другия ден почваш да ги съдиш
                            О аз от ДЗИ съм доволен-миналата година бях там,-пълно каско пак- ама защо ми кефна да се местя при тея от Евроинсза една драскотина на калника от 15 см ми дадоха 155 лв. Казаха ела след 10 дена да си получиш паритеи отидох на десетия ден и ми платиха -никакъв проблем- догодина съм пак в ДЗИ :P
                            Отишъл си в евроинс защото ти е излизало 30-на лв. по-евтино, ама не е трябвало...Все пак трябва да ти платят, като си скл. застр. трябва да са ти дали Общи условия, четеш там и си търсиш правата.И повече в Евроинс-не!
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              #15
                              След близо 2 месеца чакане най накрая ми изплатиха 245 лв- за нов преден капак и за боядисването му- как мислите това бива ли или е малко ?Аз дадох 150 за боядисване и 235 лв за капак-новАма все файда- по бива от колкото нищо.

                              Коментар

                              Working...
                              X