Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа Vs Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа Vs Брава

    Вълнуват ме следните въпроси:1. Защо фиат е най-евтината кола визирайки екстри и година най вече? И2. Коя от двете ще ми препоръчате.Гледах Пежо 406 или 307 май дизайна им е по добър ако не и качеството на изработка. Някоя добра дума за албеа - май са им слаби двигателчетата.
    По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
    Дедра Турбо Интеграле

    #2
    За 406 съм съгласен, но за 307 бягай много далече.На Албея двигателчетата не са слаби.1.2/16V e 80кс, а 1.6 е познатият от Брава/Браво/Марея.Мисля,че са много добри автомобилчета, в Турция ги карат много. За съжаление нямат дизел.http://fiat.fiatbulgaria.com/models/albea/char.php
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Re: Мареа Vs Брава

      Pa4kata написа:
      2. Коя от двете ще ми препоръчате..
      Двете са еднакви разликата е само отзад, така че въпрос на вкус.

      Коментар


        #4
        FIAT е най - евтина но къде ако говорим за нова кола то ФИАТ СТИЛО е единствено по - евтина от ПЕЖО 307 но е по - скъпа от ОПЕЛ и ФОРД а и от КОРОЛА /говорим за модели с анлогични показатели/ . А в България са по - евтини колите на старо защото все още битува мнението , че от немските коли по- добро няма.

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            Sven написа:
            Пежата са страхотни по-дизайн,но брава/браво въобще не отстъпват по дизайн.Ъпсурд. Аз препоръчвам италяското в случая.
            Пежата са страхотни по дизайн, защото дизайна им е италиански - сеньор Джорджето Джуджаро!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Колегите не препоръчват Пежо 307 просто защото е изработено ужасно... поне това съм чел на доста места, включително и във форума на Пежо, а и имам познат с 307... и..... на него не му се говори..Що се отнася за Пежо 406 -> красив автомобил.. това беше един от вариантите от които се интересуват когато избирах автомобил. Аз лично избрах Мареа Мареа се води по-горен клас автомобил, започнат да се произвежда 2 години по-късно, като някои досадни проблеми с Браво/Брава са отстранени. Като цяло Мареа е по-голям (габарити) автомобил от Брава. Мареа е горе-долу това, което е Вектра при Опел.
              FIAT Marea 1.9 JTD HLX

              Коментар


                #8
                307 и Брава са един и същи клас коли но са различни поколения. 307 се сравнява със Стилото :D а за изработката не знам но все пак през 2002 г стана кола на годината

                Коментар


                  #9
                  Iwan написа:
                  307 и Брава са един и същи клас коли но са различни поколения. 307 се сравнява със Стилото :D а за изработката не знам но все пак през 2002 г стана кола на годината
                  Не знам дали са от един клас автомобил, вероятно не, защото ПЕЖОТО Е по-нов и модерен автомобил, но че е един СТРАШНО ПРОБЛЕМЕН АВТОМОБИЛ, на това бих се съгласил.И няма смисъл да се правим на умни тук, който го интересува да влезе по сайтовете и да чете.... НО, че няма интрига за Брава и Пежо 307, няма...не можем да сравняваме Лили Иванова с някоя модерна фолк певица... защото Р307 си е най-долнопробен фолк за много пари.Виж ако вземем да ги сравняваме със Стило/ той е интелигентен и не натрапчив автомобил/ е друга музика. пп...Давам сравнението с чалгите защото знам, че Рa4kata e музикант!
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    взимай марея. и 406 е пълна трагедия.
                    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                    Коментар


                      #11
                      Темата е изчистена от излишният офф! Моля четете правилата на форума! При второ оспорване на модераторско решение ще последва предупреждение! Поздрави kiro_of_the_day
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        Не знам за какво оспорване на модераторско решение говориш просто си обсъждахме нещата по темата къде ги видя тези нарушения на правилата?Едно от основните правила е да не вкарва излишен офотопик! Вижте какво е заглавието и въпросите на колегата!Знам, че е почти е невъзможно да няма такъв, но в тази тема дойде в повече освен това започнахада прехвърчат искри и съм го зачистил! Освен това не съм длъжен да давам обяснения за решенията си (пак според правилата)!Слагам Гранде Пунто! Поздрави kiro_of_the_day

                        Коментар


                          #13
                          мерси братя и сестри

                          Информацията е идеална лошо че не видях зачистеното но пък и мен са ме чистили доста пъти Колата на която ще се спра е Мареа 406 "мноо кинчи брат"(маи не са ги спряли от производство още?) Една разходка до горубляне помогна доста. Най ми беше любимо че всеки които искаше да ми продаде кола първо за км. говори, та съм ги смъмрил вчера всички. Още едно въпросче изникна кой двигател да взема? JTD същото като HDI ли e? И Fiat правят ли добър дизел? И ако зависвше от мен всички щяхме да можем да се псуваме аз лично мисля че това е обогатяващо т.е. после като напсуваш най-добрият си приятел той ще се чуди от къде ги знаеш тия работи
                          По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
                          Дедра Турбо Интеграле

                          Коментар


                            #14
                            FIAT са измислили съвременните дизелови двигателиако ще взимаш дизел - JTD - това е мотора
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X