Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как "действат" пиандетата в Гърция...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как "действат" пиандетата в Гърция...

    Ето така може би се действа.....[color=indigo:e6720041dd]1200 евро глоба за пийнал шофьор в Гърция20 август 2006 / News.dir.bgСурови наказания предвижда новият правилник за движение по пътищата, съобщава гръцката телевизия

    #2
    напълно съизмеримо с техните доходи

    Коментар


      #3
      Така трябва да е

      Така трябва да е лично според мен, при нас също трябва да има големи глоби за пияните шофьори!
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Днес сутринта в 24 часа имаше предложенията за новия закон за движение по пътищата. За да увеличат събираемостта на актовете от КАТ ще имат право като те спрат и акт-а ти е изтекъл .. да ти взимат книжката докато не си платиш акт-а. Освен това има и увеличение на глобите. Четох че ще купуват още 30 мобилни камери да снимат нарушителите и 100% от глобите по ЗДвП и 10% от закона за застраховането щели да отиват по специална сметка от коята щяли да се взимат после пари за да се купуват камери, радари, и друга техника.

        Коментар


          #5
          да купуват глупости... а за пътища пари няма.снощи, мръсни мангали откраднали 2 капака от шахтите на улицата. тази сутрин минавам и добре че ги видях в абсолютно последния момент. вечерта се прибирам и ледам пак ги няма и 2 коли спрени в дясно до тях с видимо изкривени джанти и незнам какво още. спирам и аз и звъня на 166, викам патрул на кат, идват те след 20 мин и питат кво става. викам цял ден зеят 2 дупки тук... знае ли так за това? ми не.е може да се криете и да дебнете а за подобни неща неможете да дебнете.искам или да се оправят до утре вечер или да се сложи нещо с което да се предупреждават шофьорите и заминахпросташка комунистическа държава сме

          Коментар


            #6
            И аз съм на мнение че глобите за шофиране в нетрезво състояние трябва да са жестоки но при такива глоби полицаите много скоро ще станат милионери,за това на всяка полицейска кола трябва да има камера / бях чул за такова предложение/и да записва всичко тогава всеки ще кара по внимателно и няма да се успокоява че при нарушение ще бутне някои лев и ще се спаси.

            Коментар


              #7
              Мдам, ама пък в Гърция допустимата концентрация на алкохол е 0.8 промила За някои хора това си е направо мотика зад волана

              Коментар

              Working...
              X