Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам си Пунтьо!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам си Пунтьо!

    Колеги, много съм щастлив!Най-накрая намерих каквото търсех - Фиат Пунто 1,7ТД с три врати. Първата му регистрация е 22.12.1998 г. Има и климатик (при това работещ). Явно го е карал някой мераклия, защото е със спортни амортисьори и пружини и лети джанти. Майсторът, който ми сменя ремъците ми каза, че още си нямам представа, какво дизелово самолетче съм си взел (а той пък има Фиат Уно с двигател 1,9ТДИ от Темпра и Фиат 127 Кабрио-собствена изработка).
    FIAT Punto 1.7TD

    #2
    Честитка колега, с здраве да си я караш и много много да те слуша. Аз още не съм намерил моито пунто 1.2 16V с АБС и 2 еърбега че и с клима ама се надявам скоро да стане иначе трябва да се примеря с 75-те коня на същия вариант или една делтичка 103 коня също ще ми заспи
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Честито! Много безаварийни километри! Може да покажеш некоя снемка да я видим и ние!

      Коментар


        #4
        Аз преди да си взема мойто пробвах едно Пунто 1,9 печка. Алеле майко. Не даваше да се близне педала за газта. Като изтребител беше

        Коментар


          #5
          Айде на аирлия да е! Да иляди! Честито и стотици хиляди безаварийни!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            The_Wicker_Man написа:
            Аз преди да си взема мойто пробвах едно Пунто 1,9 печка. Алеле майко. Не даваше да се близне педала за газта. Като изтребител беше
            Аз съм с такова... върви много и съм много доволен!!А на колегата Николов, много безаварийни километри, умната с турбото... т.е използвай само висококачествени масла и когато спреш, не гаси веднага мотора, изчакай да се охлади турбото 40-60 сек на празен ходУспех!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Честито колега-много безаварийни километри!Количката наистина е много добра
              Fiat Punto 1.7 TD

              Коментар


                #8
                Страхотна машинка. Вече пет месеца се радвам на придобивката. Само че е с 4 врати. Да ти кажа голяма работа е. Един пример: В неделя бягахме от жегата на балкан - четири човека +детенцено ми(не го броя защото няма 6кг.), багаж, детски колички и т.н. с климата включена. По баирите нямаше никакъв проблем. Направо се изумих. А как ме бяха наплашили с изказвания от рода на: "Като включа климатика си удрям главата в кормилото" или "Все едно дърпам кола".... ЧЕСТИТО...
                Fiat Punto 1.7TD

                Коментар


                  #9
                  Смених й ремъците, ролки, филтри, масълце Лики Моли и като я изкарах на магистралата 150 без да я настъпвам до дупка. Обаче в града с пуснат климатик на 1-ва и 2-ра няма хал да диша - чак на 3-та след 3000 об. тръгва като за пред хора :D
                  FIAT Punto 1.7TD

                  Коментар


                    #10
                    n_nikolow написа:
                    Обаче в града с пуснат климатик на 1-ва и 2-ра няма хал да диша - чак на 3-та след 3000 об. тръгва като за пред хора :D
                    Абе май е така само докато и свикнеш. На мене като ми оправиха климатика(не работеше като я вэех) докато се прибера я изгасих 3 пъти. Но вече и хванах цаката. Настъпвай повечко педала на 1 и 2 и ще е О.К.
                    Fiat Punto 1.7TD

                    Коментар


                      #11
                      n_nikolow написа:
                      ...Обаче в града с пуснат климатик на 1-ва и 2-ра няма хал да диша - чак на 3-та след 3000 об. тръгва като за пред хора :D
                      Първо ЧЕСТИТО и безаварийно! Прочети тази тема: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=8142Пообяснено е за климатичните инсталации. Трябва си повече газ като работят...
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        честито и от мен, дано скоро не се наложи да ходиш в сервиз, освен за това да поканиш майстора в клуба

                        Коментар

                        Working...
                        X