Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

питане за навигация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    питане за навигация

    Някой да ме посъветва каква навигация да си сложа на телефон Самсунг с Андроид. А и ако кажете от къде да си я дръпна цена няма да имате. Благодаря предварително.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Аз ползвам навигация от Sygic. Много съм доволен от нея. Можеш да си изтеглиш от Google Play пробна версия с едноседмичен лиценз, и сам да прецениш дали е за тебе. Ако се разтърсиш има по-стари кракнати версии. Иначе трябва да си платиш за картите. Ето ти и линк към страницата им - http://www.sygic.com/en
    Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
    Punto GT 1.4 Turbo '99
    Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

    Коментар


      #3
      Виж и в Android форума

      Коментар


        #4
        +1 за SYGIC-а.

        Коментар


          #5
          + SygicСега ползвам и IGO 8,още по-доволен съм Иначе както каза колегата в андроид форума ги има всичките

          Коментар


            #6
            Благодаря отново само дето трябваше да уточните в кой Андроид форум, че те станали няколко. В единия като се зарових голямо ровене и нищо. Накрая отворих друг и за 1 минута намерих това което трябваше. Поздрави!
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              igo рутира по-добреhttp://www.ipmart-bg.com/forumdispla...b8ba6ea03a58dc
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Рутира дръжки тъпия иго, по първокласни пътища ме показва в гората, с 3 вида карти. И на мен ми похвалиха тоя Sygic, ще взема да го пробвам.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  За града (Бургас), както и за непознати градове и маршрути използвам Navigon - поне до преди месец имаше най-точната карта на Бургас и имаше магистрала "Люлин". Когато карам по познат маршрут използвам IGO заради по приятния интерфейс и управление.
                  FIAT Punto 55 S
                  FIAT Doblo 1.3 Multijet

                  Коментар


                    #10
                    МНОГО МИНУСИ ЗА SYGIC-а.Явно хората, които му слагат плюсове не са ползвали никога iGO. Друго обяснение нямам.Изключително ЛОШО рутиране, доста по-бедни карти, много малко възможности за персонализиране.Бях със Sygic, сега съм с iGo и ТОВА е навигацията за Андроид.Живко, питай Краси за подробности.

                    Коментар


                      #11
                      spark написа:
                      Рутира дръжки тъпия иго, по първокласни пътища ме показва в гората, с 3 вида карти. И на мен ми похвалиха тоя Sygic, ще взема да го пробвам.
                      Да бе да.Де го тоз първокласен път?! Щото аз България я изръчквам на кръст цялата периодично, и не съм забелязал такова нещо.Мен Сиджика ме караше да излизам от булевардите в градовете и да кръстосвам из кварталните улички. Съчетано с не-юзър-френдли дизайна - изхвърлих го като мръсно коте.

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        .......Живко, питай Краси за подробности.
                        Мълча си защото с андроинда не съм запознат.Виж ако е за уиндоус,до сега да му я бях инсталирал.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          IGО e с много як интерфейс.Аз лично не съм попадал на карта на БГ, която да ме обърква, каквато и навигация да съм пробвал(Нокиа, Гармин, IGo, Sygic, Navigon) Въпрос на предпочитание

                          Коментар


                            #14
                            Явно хората, които му слагат плюсове не са ползвали никога iGO. Друго обяснение нямам. Изключително ЛОШО рутиране, доста по-бедни карти, много малко възможности за персонализиране. Бях със Sygic, сега съм с iGo и ТОВА е навигацията за Андроид. Живко, питай Краси за подробности.
                            Новите версии на iGO не се поддържат официално за Андроид. Добра е навигацията, но да го има в предвид колегата. Да не стане с някоя нова версия на Андроид и iGO да спре да работи. Аз ползвам предпоследната версия на Sygic Aura 11.2.5 и нищо лошо не мога да кажа за рутирането. Подкрепям мнението на колегата vital. Ползвал съм всички, които той е изброил без Navigon.
                            Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
                            Punto GT 1.4 Turbo '99
                            Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря на всички. За сега съм се спрял на Sygic. Ще я пробвам и времето ще покаже.
                              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                              Ex.Opel Astra

                              Коментар

                              Working...
                              X