Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От днес и аз съм с електрожени (ксенони)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От днес и аз съм с електрожени (ксенони)

    Въпреки бях силно против ксенона и се надявах да ги забранят, омръзна ми да ме заслепяват, а нищо да не виждам и си сложих ксенон и аз.Дали заслепявам насрешните?Намерих си за 40 лв някой ако се интересува ще му дам линк
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Честито!Ще се родиш!Не ми става ясно от снимките, дано си сложил 5000к или по малко, че нагоре много синеят и не светят хубаво, по мое мнение.Я ги дай тия за 40лв, дали да не боцна едни и на дългите че ми омръзна с калпави крушки.Макар че за дълги не са много подходящи ксеноните.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Бяха с някви 8000 к крушки но продавача ми извади от някаква кутия две на които пишеше 5000 Келвина, но дали са толкова реално само китаеца знае.И като се замисля после мойте крушки ще ги сложи в кутията на която пишеше 5000 :DНе съм ги сравнявал с друга кола, но ми се струва че са по топъл нюанс .
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        за дългите и аз бих си взел ксенон, ама като праснеш на дълги и няма никой първите 2-3 секунди докато загрее

        Коментар


          #5
          като ги гледам ми се струва, че доста ще дразнят отсрещнитетакъв голям фар просто няма как да не дразниа като е мръсен - директно ще те псуват :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            И аз съм решил да си слагам, ама на лупи, по-малкото зло. Я кажи от къде ги взе за 40 лева.
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              #7
              nikolce написа:
              И аз съм решил да си слагам, ама на лупи, по-малкото зло. Я кажи от къде ги взе за 40 лева.
              Имаш фар с лупа и не си му сложил ксенон?!? Кой чакаш... давай, за да се псуваш по-малко, че си отлагал. Преди това обаче ги рециклирай, ако покритието им не е гладко и огледално.

              Коментар


                #8
                infineon написа:
                Бяха с някви 8000 к крушки но продавача ми извади от някаква кутия две на които пишеше 5000 Келвина, но дали са толкова реално само китаеца знае.И като се замисля после мойте крушки ще ги сложи в кутията на която пишеше 5000 :DНе съм ги сравнявал с друга кола, но ми се струва че са по топъл нюанс .
                Прати ми линка ,да ги видя тези комплекти ,че и аз съм се навил да слагам ксенон...
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  Браво и аз като ми изгорят CoolBlue крушките може би ще метна едно биксенонче на 4300 или 5000К.И аз съм против ама си много прав,че като се разминаваш с една след друга коли с ксенон и идва едно положение,в което почваш да се чудиш дали имаш въобще фарове
                  EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                  Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                  Коментар


                    #10
                    Това 4300 и 5000 к при китейските ксенони си е чист маркетингов трик.Днеска сравних една до друга мойте и 6000 к и нямат абсолютно никаква разлика в цвета.Има ли фарове за мойто пунто с лупи?
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #11
                      Като видя ксенон на рефлекторни фарове и направо откачам. На няколко пъти съм се разминавал с челен удар заради тези китайски боклуци, като ми светне отсреща и ослепявам. Не мога да разбера защо продължавате да ги слагате, ОК не ви светят достатъчно добре фаровете, рециклирайте ги, настройте ги (от друга страна, това са коли на годинки вече, нормално е да не светят толкова добре, колкото на новите). На лупи приемам да се слага, но на рефлекторни е чиста игра със здравето и живота.
                      Fiat Bravo 1.6 16V '99
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
                      Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
                      ------------------------------------------------------------
                      Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

                      Коментар


                        #12
                        Тук важи това с пълна сила "Не е важно на мен да ми е добре, по-важно е на Вуте да му е зле"

                        Коментар


                          #13
                          T-Jet написа:
                          Като видя ксенон на рефлекторни фарове и направо откачам. На няколко пъти съм се разминавал с челен удар заради тези китайски боклуци, като ми светне отсреща и ослепявам. Не мога да разбера защо продължавате да ги слагате, ОК не ви светят достатъчно добре фаровете, рециклирайте ги, настройте ги (от друга страна, това са коли на годинки вече, нормално е да не светят толкова добре, колкото на новите). На лупи приемам да се слага, но на рефлекторни е чиста игра със здравето и живота.
                          Напълно подкрепям!
                          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                          Коментар


                            #14
                            И какъв ще е резултата ако не ги слагаме? Ние ще бъдем изрядни, а гъзарите с голфовете ще продължават да бичат китайския ксенон в очите на всички, без да виждат какво е насреща им да има същото.Докато не го направят със закон да се махнат от всички ще си карам така че не е честно иначе.А и цената на обикновените крушки- 2 броя обикновени Н7 на осрам са 30 лв, ксенона е 40...
                            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                            FIAT БРАВО 1.2 16v
                            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                            Коментар


                              #15
                              Това, че фара е с рефлектор а не с лупа, не значи, че заслепява повече когато е със ксенон. Има много автомобили с рефлекторни фарове и с ксенон заводско. Проблема е от липсата на реулиране на фаровете. Съветвам колегата, след като е сложил ксенон да отиде да му направят качествено регулиране на фаровете и няма да заслепява никой.
                              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                              Land Rover Discovery 2.5TD '94
                              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                              EX: Fiat Regata 1.7D '84

                              Коментар

                              Working...
                              X