Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

(За София) Подарявам карта за 50 % отстъпка за интернет

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    (За София) Подарявам карта за 50 % отстъпка за интернет

    Колеги, ако някой живее някъде в кварталите със зелено на долната снимка, и е решил да сменя интернет доставчика си, или пък току-що се е преместил и си търси нов доставчик, предлагам карта, която дава право на 50 % отстъпка за нов абонамент, без значение от избраната тарифа. Важи ако сключите договор с доставчика за една година. Например избирате си тарифа 20 лева и плащате само по 10. Избирате си тарифа 40 лева и плащате само по 20 на месец. Важи до 31 март. Подробности - ЛС за да избегнем рекламите.
    Прикачени файлове

    #2
    Малко тъпо ми е да я избутвам тая тема, ама не го продавам това нещо, само искам да послужи на някого.

    Коментар


      #3
      Защо направо не кажеш кой е интернета...Каква реклама ще е...Да си нещо на процент там не ми се вярва

      Коментар


        #4
        Аз само да попитам колегата дали ползва услугите на този доставчик или просто има картата за отстъпка? И също така дали е доволен от услугите им. Аз знам кой е доставчикът и съм бил техен клиент - едвам изкарах и един месец и ги смених.Накратко от какво не бях доволен. Използват кабелна телевизия от нетера която не блести с нищо пред конкурентите, даже напротив. При мен DNS заявките се губеха най-редовно и се налагаше да рефрешвам някой сайт по-два пъти за да се отвори.И като за капак на всичко при една буря ме оставиха без интернет. Като не толкова беше проблемът, че останах без интерент, а отношението на подръжката им. Сега имали много работа утре щели да погледнат моя проблем. На другия ден ми звънят, че трябвало да пращат хора унас да проверят на място защото трасето до мене било наред. Въпреки всички опити от моя страна да ги убедя, че проблемът е извън кооперацията те си знаеха тяхното. И така на следващия ден вече не бях техен клиент. Като спомен от тях ми остана само кабелът, който върви от комуникационния шкаф в кооперацията към моя апартамент (който те твърдяха, че бил проблемен, а аз продължавам да си го ползвам до ден днешен вече с другия ми доставчик ).
        Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
        Punto GT 1.4 Turbo '99
        Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

        Коментар


          #5
          Да, 9 години. Да, много. Ключ. Предложението е в сила. Темата има информативен характер, не търся мнения и препоръки.

          Коментар

          Working...
          X