Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Козметична грижа за Фиатките!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Вчера гледах в метро спрей за табло Turtle Wax с ароматизатор и подобен на stac plastic с аромат на ябълка. Кой е по добър?Не искам мазен ефект на таблото.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #17
      Не знам за вас колеги но аз си ползвам течен парафин от аптеката върши чудесна работа около 2 седмици блести като ново таблото и не се цапа толкова много
      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

      Коментар


        #18
        Ibiza написа:
        Не знам за вас колеги но аз си ползвам течен парафин от аптеката върши чудесна работа около 2 седмици блести като ново таблото и не се цапа толкова много
        Течен парафин лепи много прах. А лъскаво табло е гадна работа, блести после в стъклото и нищо не се вижда.

        Коментар


          #19
          Колеги, а някой ползвал ли е вакса за боята, има ли някакви наблюдения?
          Fiat Brava 1.8 16V GT

          Коментар


            #20
            Някой може ли да каже кожен салон с какво да го обработваме при почистване Нещо за омекване на кожата, за да се запази

            Коментар


              #21
              delete написа:
              Някой може ли да каже кожен салон с какво да го обработваме при почистване Нещо за омекване на кожата, за да се запази
              колега купуваш си хубав масажен гел...мажеш обилно вечерта и на сутринта забърсваш с мека кърпа...ама трябва да е хубав гел а не някоя боза...ефекта е поразителен...
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #22
                За кожен салон-прясно мляко.
                Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
                ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

                Коментар


                  #23
                  infineon написа:
                  Вчера гледах в метро спрей за табло Turtle Wax с ароматизатор и подобен на stac plastic с аромат на ябълка. Кой е по добър?Не искам мазен ефект на таблото.
                  И той е много добър, с 1-2 лева по-скъп от нигрина е. На всички си пише, че не бива да се третират волан, топка на скоростен лост, ръчна спирачка, защото си е рисковано. А чак мазен ефект няма да има, споко. Ако ти лъщи, просто минаваш с влажна кърпа отгоре и си готов!
                  `95 Punto ELX 1.2 75hp + LPG
                  http://silenbg.blogspot.com/ - Блогът ми за тренировки, хранене, здраве, уелнес...

                  Коментар


                    #24
                    Мелио го използвах като си мих радиаторите външно и вътрешно, също и интркулера само външно, без да го свалям. Много добър препарат е. Ще го пробвам още при следващото наливане на течност за чистачки, защото ми се струва че имам запушване на дюзите и пръска слабо понякога

                    Коментар


                      #25
                      S_BANKOV написа:
                      coolboby написа:
                      emzo написа:
                      Признавам, че Меглио е един доста универсален препарат
                      Какво третираш по колата с него?
                      Всичко, от тапицерията до двигател, включително съм и налял около полувин литър в казанчето за чистачките, изчисти всички запушвания
                      Абе викам я и аз като теб да направя, излях едно шише в казанчето, да се размеша с колкото има вода, и резултатът е, че при пръскане наистина мие страхотно, но остава един много тънък слой, който като изсъхне - побелява и стъклото става като мазно. Не е болка за умиране, но имайте го предвид. Не е лъжа, че дюзите като че ли пръскат доста по-силно, както предните, така и задната. Като цяло - добър съвет, благодаря!

                      Коментар

                      Working...
                      X