Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

психо за C в София

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    психо за C в София

    някой може ли да ми препоръча къде мога да си изкарам психо за С категория ? мисълта ми е да не са някви, дето да се ебават да късат, а да е нормална обстановката, че ако не намеря сигурно място, ще ходя по моя край

    #2
    В кв."Х.Димитър" 23-поликлиника има частна лаборатория.Фирмата за записване е http://www.rosen85.com/Познавам ги лично ,така че като решиш ми се обади и ще те закарам.Онзи ден бях при тях и ми казаха ,че трябва или да си много психо или пиян ,за да не те пуснат.Можеш и при тях да изкараш и С-то.Има такава и в Люлин ,но там казаха че почти винаги късали първия път ,за да печелят от таксата ,която е 40 лева.
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      #3
      окей, ще ти пиша тази седмица където идва сигурно въпроса е да не се ебават, точно това ми е притеснението, примерно тия за 40 лева дето се ебавали, по-добре да ми кажат да им ги давам и да приключваме, не някакви женски работи

      Коментар


        #4
        препоръчвам ви частната лаборатория в 23 ДКЦ в хаджи димитър на 2ри етаж, точни са, всичко излиза 60 лева = 50 за теста и 10 за талончето психолога е от старата школа и е много точен, ако сте някой мега идиот или някой изтърсак такъв където незнае в кой свят живее още(имаше 2ма такива), ще ви усети и ще ви скъса, иначе няма проблем, склонен е и на компромиси ако имате повече грешки на някой модул, а сте компенсирали на друго място ама аз съм много доволен, повече такива хора трябва да има

        Коментар


          #5
          И аз слагам едно +че за тях, с разликата че аз бях при жената ...
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            За мен психо теста е пълен абсурд или по точно казано начина по който се провежда..Аз се явявах на психо в няква администрация на ДАИ в кв.Хади Димитър на мачо пичко царвичак 3 дни докато я открия но както и да е.Но мисълта ми беше че някои от задачите са абсолютно не адекватни с идеята на психо теста... Но минало заминало. Аз тогава и не бях чувал за частни кабинети :D
            Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
            Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

            Коментар


              #7
              Сори ама си аааадски, ама прекалееено .... заблуден ... Това, че ти не можеш да си направиш изводите ... не значи че те не могат
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                #8
                Ок щом казваш... Аз и за това не работя като психолог!Ако не се лъжа изводите се правят въз основа на табличка с точки.... 50т. Човека е нормален , 49т.Този е ненормален
                Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                Коментар

                Working...
                X