Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lamborghini Aventador италиански автомобил с немски мотор.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lamborghini Aventador италиански автомобил с немски мотор.

    Lamborghini Aventador италиански автомобил с немски мотор.чувствам се раздвоен дали да го харесам защото е италиански или да не го харесам защото сърцето му е немско.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    #2
    Че какво му е лошото?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Какъв е проблема, ако съчетанието купе - мотор е добро?Нима Фиат не ползват и китайско производство мотори?
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        #4
        Тука вече говорим за насадено чувство за омраза към всичко що иде от страната на голфа.

        Коментар


          #5
          Re: Lamborghini Aventador италиански автомобил с немски мото

          superfiata написа:
          Lamborghini Aventador италиански автомобил с немски мотор.чувствам се раздвоен дали да го харесам защото е италиански или да не го харесам защото сърцето му е немско.
          Ами ти имаш два варианта...Да го харесваш или не ,но ако имаш парите ,мисля ,че няма да ти пука...Карал съм зад такова и си е зашеметяваща гледка...
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            lametobg написа:
            Тука вече говорим за насадено чувство за омраза към всичко що иде от страната на голфа.
            Е що така?Аз, като имам VW и Фиат, да взема да ги шибна един о друг?
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #7
              Lambo-то си е супер, изобщо няма да съм раздвоен, ако ми дадат едно. Все едно да кажете, че принципно харесвате блондинки, и Адриана Лима не ви харесва, защото е чернокоса :D
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                #8
                muns61 написа:
                lametobg написа:
                Тука вече говорим за насадено чувство за омраза към всичко що иде от страната на голфа.
                Е що така?Аз, като имам VW и Фиат, да взема да ги шибна един о друг?
                Май и аз попадам в тая група...Да го направим групово шибването?
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  Не коментирах Вас господа :D Аз нямам вече италианско, а френско и немско. Това не ми пречи да си мечтая някой ден да карам пак кипра италиянка.

                  Коментар


                    #10
                    Predatorsi написа:
                    muns61 написа:
                    lametobg написа:
                    Тука вече говорим за насадено чувство за омраза към всичко що иде от страната на голфа.
                    Е що така?Аз, като имам VW и Фиат, да взема да ги шибна един о друг?
                    Май и аз попадам в тая група...Да го направим групово шибването?
                    И аз съм в тая група като се организирате да дойда и аз
                    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                    Коментар

                    Working...
                    X