Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се ядосвам ли,да плача ли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се ядосвам ли,да плача ли

    Здравейте колеги,искам да ви се оплача,че не мога да си стоя в кожата.Ей сега се прибирам от работа и гледам фара на колата счупен,слизам аз от служебната отивам към моята и гледам капака на баница и бая буци лед около колата.Паднал си леда от покрива на блока и направил мармалад,с тая кола не ми върви,миналата зима я намерих една сутрин със смазан калник,броня,капак и пръснат фар(някакъв пиян карал и спрял от 30 коли на паркинга в моята),сега леда от 10 коли пред блока пак на моята(не,че желая да е някой друг потърпевш,просто все Фичката е с нещастието).И сега ме е яд на мене си,защото давам сума ти пари за джанти,ириеви свещи,музика и т.н. и все не отделям 300лв. за едно каско.
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    #2
    взимай един фар за 30 кинта, пък капака на пролет ще го опрайш )

    Коментар


      #3
      И да се ядосваш ня да промениш нещата ,случват се такива неща и аз лятото я намерих с колон върху капака но се управя .Радвай се че поне за нашите коли частите са евтини.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Абе колега мойта кола предния капак и тавана целите са на бабунки изпра я град хич не се ядосвай важното е да сме живи и здрави.Да дразни съгласен съм с тебе ама природа какво да напрайш

        Коментар


          #5
          Да прави сте колеги,но аз не съм толкова ядосан колкото отчаян.На предишните ми коли не им се е случвало нищо,ама явно защото тази си я обичам адски много и я гледам като писано яйце и по закона на Мърфи тя е нещастната.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            Другия път едно каско .... за колата от моя подпис е 200 лева на ръка или 220 на вноски ... колкото и да сме внимателни идват тия моменти пък и градското каране си е градско ... плюс винаги можеш накрая да си ги избиеш паричките или поне част от тях като заявиж едно пастиране и полиране заради драскотини ....
            Bravo 1.6 16V GT `00

            Коментар


              #7
              Re: Да се ядосвам ли,да плача ли

              ivailo rachev написа:
              ...защото давам сума ти пари за джанти,ириеви свещи,музика и т.н. и все не отделям 300лв. за едно каско.
              Ами ето кое е хубавото в цялата тая история- за 100 лв ще си вземеш капак същия цвят и фар и пак няма да си дал 300 лв. Поне тоя род ремонти са ни тънкажни
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #8
                Преди 2 години бях в същото настроение. Един съсед хвърли от терасата плочки върху колата ми и резултата беше счупено предно стъкло и вдлъбнатина на тавана, която още си стои. След 3 дни неговия ауспух беше доволно напълнен с монтажна пяна . Поне частите за нашите коли не са скъпи, вземай един фар от някой колега, пък капака когато остане време и средства. Имало да става.
                НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                Коментар


                  #9
                  Да се ядосвам ли,да плача ли

                  Валентино_88 написа:
                  Преди 2 години бях в същото настроение. Един съсед хвърли от терасата плочки върху колата ми и резултата беше счупено предно стъкло и вдлъбнатина на тавана, която още си стои. След 3 дни неговия ауспух беше доволно напълнен с монтажна пяна . Поне частите за нашите коли не са скъпи, вземай един фар от някой колега, пък капака когато остане време и средства. Имало да става.
                  Малиии....направо сте ,, Образцов дом ’’
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #10
                    Re: Да се ядосвам ли,да плача ли

                    Plastex написа:
                    ivailo rachev написа:
                    ...защото давам сума ти пари за джанти,ириеви свещи,музика и т.н. и все не отделям 300лв. за едно каско.
                    Ами ето кое е хубавото в цялата тая история- за 100 лв ще си вземеш капак същия цвят и фар и пак няма да си дал 300 лв. Поне тоя род ремонти са ни тънкажни
                    Да тук си прав,но ме е яд,че на капака му закрих решетката и сега пак наново.Поне ксенона е здрав той не е можал да замине :D
                    Прикачени файлове
                    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                    Коментар


                      #11
                      Така е колега мишката кво мисли котката го разваля ще я оправиш.
                      FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

                      Коментар


                        #12
                        ееее колега не се ядосваи бели кахъри аз подобно се ядосвах миналия месецПаркирам се аз до университета и влизам не лекции и така колата цял ден тръгвам да си тръгвам и какво заварвам :капака се нагръчкал ама доста доволно (и нема отваряне)на двата фара сттоките на мармаладГредата дето дъто е м/у роговете 15см навътре и опира в двата радиатора и радиатоите хлътнали навътреБронята на мармалад и питам в близкото заведение и те ми викат ми чухме че свирна аларма ама невидяхме нищо е как маму да е*а не виддяхте нали съм спрел баш на 5 метра от прозореца ви ама ядосвах се вайках се а каско нямам беше изтекло
                        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                        Коментар


                          #13
                          И да ревеш няма да си помогнеш. Ами гледай друг път на безопасно място да спираш. Ламарини се оправят Брееее тези мъже много страдат за колите си
                          FIAT PALIO WEEKEND 1.7 2001

                          Коментар


                            #14
                            ЛИНА написа:
                            И да ревеш няма да си помогнеш. Ами гледай друг път на безопасно място да спираш. Ламарини се оправят Брееее тези мъже много страдат за колите си
                            мда в некой случаи повече от колкото за жените си
                            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                            Коментар


                              #15
                              ЛИНА написа:
                              И да ревеш няма да си помогнеш. Ами гледай друг път на безопасно място да спираш. Ламарини се оправят Брееее тези мъже много страдат за колите си
                              Ами няма как да сирам на по-безопасно място,всъщност има ама е настрани от блока и е до гора и бях спрял там веднъж и някой се е опитвал да ми разбие колата,но само са счупили дясната ключалка не са успели явно да я отворят(в колата има музика за 1000лв.) и то не само аз спирам до блока,а повечето комшии.Иии да страдам за колата си и то доста,даже казах на приятелката ми в началото като се хванаме,че моята кола си е моята кола и след нея е всичко останало и тя ми вика е поне наравно се грижи колкото за колата толкова и за мен,а аз и казах,че може би няма как да стане П.П. За колегата todorshalev,твоето е доста по-зле и вече работата си е за яд,че никой не е видял и аз така миналата година я намерих една сутрин ударена даже същата страна от която в момента е на баница.
                              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                              Коментар

                              Working...
                              X