Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Така не трябва да се кара

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Така не трябва да се кара

    Колеги искам да ви покажа един клип който мен лично ме шокира и ми е чудно колко трябва да си с тъп за да караш така и то толкова времеако Модераторите мислят че темата не е за тук да я триятПС:дано вече ви харесва заглавието
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    #2
    И аз гледах клипчето и направо останах изумен - тази кака имаше страхотен късмет никой, не успя да я прати там откъдето е тръгнала.Разбирам да караш в аварийната лента в насрещното, но в ускорителната, направо си е глупост и лудост на n-та степен.

    Коментар


      #3
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        това си е живо самоубийство нямам думи

        Коментар


          #5
          Добре де, колко му е, да я открият по номер на колата? Лятото един караше така по АМ Тракия, ама в аварийната лента с 4-ри мигача. Даже и снимка имам.Иначе книжката доживот, глоба в размер = изминати километри и/или разминати коли х 1000 лева + затвор и/или обществено полезен труд.Просто за такива нарушения, трябва да се реже яко. В момента не се сещам за по-сериозно нарушение .
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #6
            Че "каката" се руса, то е ясно. Едно не мога да разбера обаче. Защо като видим нещо лошо и започваме веднага да плюем българското. Такива неща са се случвали не само в БГ, но видиш ли, това било "българска глупост", "...само в БГ можело да стане..." и прочие простотии.
            Stop giving directions, just say "Follow me."
            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

            Коментар


              #7
              Ужас!При положение ,че кара със 100 км./ч. в насрещното си представям удар с кола ,която се движи със 130км./ч. ... Това е върха на тъпотията просто!Подкрепям ,колегата ,че трябва да се реже яко!Това не е самоубийство ,това си е убийство ,ако стане нещо ,при положение ,че тя осъзнава ,че кара с такава скорост в насрещното на магистрала!Ама дали осъзнава е друг въпрос...Иначе жените шофьори са доста зле...И преди да ме нападне женската част от форума ,ще дам пример...В Пазарджик има една п***а ,която кара черно БМВ 1 ,и когато я видя ,все ме засича ,винаги говори по телефон и със слънчеви очила...Няколко приятели също ги е засичала...Имам чувството ,че тая кара ,само за да пречи на другите...Отделно е фактът ,че доста от рисковите ситуации ,в които съм попадал в града са причинени от нежната част от водачите...Това си е мое мнение и не можете да ме убедите в обратното...Вярно ,че познавам и жени ,които карат добре ,но се броят на пръстите на едната ми ръка...
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                На мен на Тракия ми се е случвало да се размина по същия начин с турски ТИР, но зад него вече караше патрулка и беше със значително по-ниска скорост

                Коментар


                  #9
                  sok1 написа:
                  Че "каката" се руса, то е ясно. Едно не мога да разбера обаче. Защо като видим нещо лошо и започваме веднага да плюем българското. Такива неща са се случвали не само в БГ, но видиш ли, това било "българска глупост", "...само в БГ можело да стане..." и прочие простотии.
                  Подкрепям на 100% и моля автора да смени заглавието с подходящо.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    И аз веднъж карах така наобратно 1 км ама в аварийната. Иначе гледам че беше пуснала аварийки, значи е осъзнавала че е в насрещното. Наистина интересно що кара там а не в аварийната.
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #11
                      сетих се за един виц:Две борчета се обаждат на техен приятел пътуващ от София за Пловдив:-Ало Пешо абе по радиото казаха че някъв карал в насрещното за Пловив?!?!и от там отговорна техния авер:-Абе не е един Много са ?!?!?! та и наща същата
                      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                      Коментар


                        #12
                        Може да се е паникиосала жената никой не може да каже,може да я е било страх да се преустрои в аварийната лента виждайки автомобилите насреща..още не проумявам какво я е накарало да го направи?!

                        Коментар


                          #13
                          Всички говорите, че и на клипа - тя, тя, тя... а никъде не става ясно от клипа, че става въпрос за жена. От къде знаете, че е жена? Аз съм виждала мъж, който се движи по същия начин по магистралата, но в аварийната лента. Иначе - не виждам как може някой да се паникьоса и да кара в бързата лента на магистралата - това си е напълно целенасочено и осъзнато каране, щото някой не иска да се кара до следващото разклонение и да се върне. Според мен шофьорът е надрусан и съм сигурна, че е мъж.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #14
                            Може да ви звучи несериозно, но съм виждал и друг път изцепки поради загубен бас. Но може и шофьора/ката да е бил надрусан/на.
                            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                            Коментар


                              #15
                              Забравихте, че може да е самоубиец!
                              Няма начин да няма начин!

                              Коментар

                              Working...
                              X