Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Android темичка (само за софтуер)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    И аз не го ползвам, имам го инсталиран, но е в FREEZE (спряно) състояние, пускам го само ако ми потрябва.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #47
      Аз го ползвам. Говоря с брат ми и още няколко аверчета от други потребителски мрежи Доволен съм.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #48
        Когато няма връзка с избирания - надписът е ’calling...’. Когато има връзка с човека и телефонът му звъни - надписът е ’ringing’. Ако той затвори линията, обаче, ти не го разбираш. Продължаваш да чуваш ’свободно’. Добро е приложението, спести ми много пари, определено! За безплатно е супер.

        Коментар


          #49
          Вчера заредих старата навигация, че не я бях зареждал отдавна и реших да сравня GPS-данните от нея и СГС2. Устройствата се намират на 7-ми етаж от 8, на 1.50 метра от южна стена и на 40 см от западна стена на блока. И двете използват едни и същи сателити за изчислението. Китайската навигация определено се справи по-бързо с фиксирането. Разликата в изчислението е някъде около 15-20 метра, по мои груби сметки. Имаше и 1 секунда разлика в часовниците, което не знам дали е нормално. Мисля, че телефонът изтегли данните за A-GPS и така се свърза. Без тях му е доста трудно на закрито.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #50
            applanet - от тук се теглят безплатно платени приложения.tuneIn pro - Най-добрата програма за интернет радио ,пълна е с БТ станции.Navigon - Навигация с комбинация на карта от bgrouting Map.
            FIAT STILO 1.9JTD 2002

            Коментар


              #51
              Аз пък искам да има приложение за Андроид, което да наблюдава скоростта на колата от GPS и да дава звукови сигнали, по които да се разпознае скоростта без да се гледа таблото или телефона. Това може да свърши работа и за "ограничител" на скоростта, ако се активира предупреждаващ звук на някаква горна граница (избрана от потребителя), примерно 50, 90, 130, както proximity събитията при доближаване на point of interest.Чудя се какви други идеи може да измислим за използване на тези Андроид устройства. Не са много мощни, но явно могат да създадат удобства или да свършат някоя друга досадна работа вместо нас.Една от употребите, за които могат да са полезни, е да се чака появата на нещо в интернет и да се сигнализира при появата му, примерно отваряне на процедура по регистриране на някой сайт или отваряне на каквото и да е ново на някой сайт. Такъв инструмент съм ползвал за PC, но сигурно може да стане и за телефон в 3G зоните.

              Коментар


                #52
                Кои от приложенията на Гугъл ползвате? Аз:SkymapEarthTranslateTalk - пробвам гоGmailLatitudePlacesYoutubeНе ползвам:+Chek inNavigationCalendar

                Коментар


                  #53
                  fuoco написа:
                  Аз пък искам да има приложение за Андроид, което да наблюдава скоростта на колата от GPS и да дава звукови сигнали, по които да се разпознае скоростта без да се гледа таблото или телефона. Това може да свърши работа и за "ограничител" на скоростта, ако се активира предупреждаващ звук на някаква горна граница (избрана от потребителя), примерно 50, 90, 130, както proximity събитията при доближаване на point of interest.
                  Ми за скоростта по-горе писах - Velox:Естествено, при мен е на английски. Има различни цветови схеми, като аз ползвам зелени цифри на черен фон (пасва си с таблото на колата).Лошото е, че няма звуков сигнал при достигане на определена скорост... но ако му подхвърлим на създателя - може и да сложи Иначе Sygic си бибка като прехвърля скоростта, която е разрешена за съответния участък. Мисля, че това е почти същото, което искаш (макар и да не е съвсем същото).

                  Коментар


                    #54
                    копилота направо си прави забележки, но проблемът е, че ме предупреждава почти 10 км/ч по-рано отколкото искам. не знам дали има настройки за тая работа...
                    браво 1,6/90 - 09 г.

                    Коментар


                      #55
                      Има ли някакво приложение, с което от телефона да виждам дяловете на компа, когато телефона е свързан с USB за него? Примерно искам да пусна филм на телефона, който не се събира на моята 8ГБ карта и за целта искам да плейна файла от харддиска? Предполагам, че няма да е проблем да се "видят" по мрежа и да го плейна от споделена папка, но дали може през USB?
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #56
                        ES File ExplorerWi Fi explorerразгледай ги.--------Някой знае ли приложение, което да произнася името при позвъняване, подобно на опцията в Симбиан телефоните.Идеята е като ползвам BT хендсфри, да чувам кой ме търси, за да знам дали да вдигам.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #57
                          едва ли. по принцип, за да споделиш папки през юсб трябва да маунтнеш партишъните, а за целта ти трябва ЮСБ хост на телефона (едва ли има, ако не може да чете от флашка) и някакъв клиентски софт на лаптопа, за какъвто със стандартен юсб кабел не съм чувал. но може и да има. през уай-фай мрежата също е криво, щото мобоплеър-а, който аз имам инсталиран, не поддържа проиграване през мрежата от споделена папка и андроида автоматично тръгва да го сваля на картата, а последното ме навежда на мисълта, че всъщност самият андроид не го позволява. единствено, ако се маунтне мрежов партишън трябва да стане, щото той е практически неразличим за ОС, но това не съм го пробвал, а и ме навежда на мисълта за всякакви руутванета, терминални команди и пр. гадости, дето не бих си ги причинил никога. с андроид 2.3 съм.
                          браво 1,6/90 - 09 г.

                          Коментар


                            #58
                            Аз попаднах на подобна програмка, за плейване на филм от хард на компютър на телефона, обаче убий ме, не се сещам как се казваше... Като разглеждах маркета ми попадна, търсих плеър някакъв... но искаше нещо, дето моя теледон го няма, затова не ме заинтригува много.

                            Коментар


                              #59
                              emzo - това ли е:https://market.android.com/details?i...28uY2xpZW50Il0.
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                #60
                                Като гледам описанието - не.Искам примерно като ми звъннеш да ти произнесе името.
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X