Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петък 13ти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Петък 13ти

    Суеверни ли сте ?Как ви мина деня ? Той още не е свършил де Заобикалях аз днеска заради една църна котка.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    Хич не ми пука на шмайзера.Живея си живота и тва е.Измишльотини.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      Аз съм много суеверен и не само на 13-ти в петък,а винаги когато ми мине котка път се кръстя дори и да не е черна то все си е котка.По принцип на всеки петък 13-ти на мен ми върви,но днес от сутринта не ми тръгна много добре,една "шофьорка" ми сече пътя и щях да вляза в нея,но се справих(колко псувни изяде ) и цял ден ми е едно смотано.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        popara801 написа:
        Хич не ми пука на шмайзера.Живея си живота и тва е.Измишльотини.
        х2Ни тъ е срам бе Мите, изчерпа темата .....
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          popara801 написа:
          Хич не ми пука на шмайзера.Живея си живота и тва е.Измишльотини.
          х2Ни тъ е срам бе Мите, изчерпа темата .....
          Нищо де тва си е наше мнение.Нека по-суеверните да кажат какви заклинания правят и пият ли отвара от варени нокти от черен гарван.
          FIAT BRAVO 1.6
          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

          Коментар


            #6
            Re: Петък 13ти

            emzo написа:
            Суеверни ли сте ?Как ви мина деня ? Той още не е свършил де Заобикалях аз днеска заради една църна котка.
            Емо той 13-ти почти се прекатури вече, ти сега се сети да питаш п.с. живей си живота и да не ти дреме
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Абе от вчера нещо ми е тръгнало на чупене, не мисля че датите имат чак такова значение още повече че аз съм раждан на 13-ти и не съм забелязал нещо по-странно когато тая дата се падне в петък. А за отчета днес си огънах задната броня в един бордюр.
              Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

              Коментар


                #8
                Не съм суеверен и не мисля за такива неща. Петък 13-и е ден като останалите с една малка разлика...... В по-ново време ясно се откроява датата 13 октомври 1307 година, когато по нареждане на френския крал Филип IV и папа Климент V биват арестувани Жак дьо Моле, Великият Магистър на Ордена на тамплиерите, и хиляди рицари от ордена. Подложени на ужасни изтезания, те направили самопризнания по обвиненията в ерес, содомия и всякакви други престъпления. Стотици били изгорени на клада, други били екзекутирани по-късно. От този ден нататък петък, 13-и е смятан за лош и нещастен ден от последователите на тамплиерите.
                Уважавам тези,които ме уважават!
                Clube do Marea!

                Коментар


                  #9
                  за мен е добре, поне засега, имам 2 5тици на двата ми изпита и съм доволен

                  Коментар


                    #10
                    Суеверен съм, но си имам мои, нетрадиционни суеверия, които няма да споделям. Днес от 3-ти опит преинсталирах успешно един сървър, въпреки предупрежденията на колегите, че хем е петък и не се работи, хем е 13-ти.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      popara801 написа:
                      Хич не ми пука на шмайзера.Живея си живота и тва е.Измишльотини.
                      Подкрепям! Хич не ми дреме каква е датата
                      now. BMW E39 523i '98 170hp
                      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                      Коментар


                        #12
                        Какво е това петък 13-ти?Когато нещо ти е на карък според мен няма изобщо значение датата. Когато нещо куца, то си куца без да се съобразява с датата.Какво ви дреме, че е петък 13-ти, ако всички други дни са ви скапани и обратното?!?!?!Налейте си по едно и да не ви дреме.
                        Manowar - Татко
                        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                        Коментар


                          #13
                          fihi написа:
                          Какво е това петък 13-ти?Когато нещо ти е на карък според мен няма изобщо значение датата. Когато нещо куца, то си куца без да се съобразява с датата.Какво ви дреме, че е петък 13-ти, ако всички други дни са ви скапани и обратното?!?!?!Налейте си по едно и да не ви дреме.
                          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                          Коментар


                            #14
                            Ми ден като ден беше за мен . Даже не отчетох че е петък и 13 ами на обед взех та изкарах Стилото от гаража да подиша чист въздух, че не беше изкарвано от миналата година . Ми запали си от първия път ,ходих тук там из града че имах един багаж да си взема ,навих десетина километра и пак го прибрах в гаража та до първа пролет. Тъй че нищо фатално няма да е петък и да е 13 число. :D :D :D
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              #15
                              ivailo rachev написа:
                              Аз съм много суеверен и не само на 13-ти в петък,а винаги когато ми мине котка път се кръстя дори и да не е черна то все си е котка.По принцип на всеки петък 13-ти на мен ми върви,но днес от сутринта не ми тръгна много добре,една "шофьорка" ми сече пътя и щях да вляза в нея,но се справих(колко псувни изяде ) и цял ден ми е едно смотано.
                              Като си втълпява такива суеверия чоек, винаги намира с какво да ги оправдае. Както се тълкуват писанията на Нострадамус :D И писанията в библията Нострадамус нарисувал (по-скоро сина му) една древна кула, от която излизат пламъци, и айде взел че предсказал атентатите от 11.09 На писаря на маите му свършило мястото на камъка, и последната дата от изписания на него календар е 21.12.2012 и решихме че тогава щесвърши света Та, колега, аз като имам котка в къщи и постоянно ми се мота в краката ... Аз трябва да се тикосам от кръстене бе Яка темичка, разсмя ме :D Е, колеги, лоша година се очертава... цели три пъти ще е петък 13-ти ! Господу помолим ся
                              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                              Коментар

                              Working...
                              X