Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-доброто Пунто за една жена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-доброто Пунто за една жена

    Здравйте колеги, Трябва да купуваме кола за жената и естественно това е Фиат Пунто. Не съм много запознат с тази кола, затова очаквам препоръки от собственниците. Колата ще се кара само в града, разхода не е от голямо значение, но важното е да не и създава проблеми (с други думи, кои са оптималните мотори)! Благодаря на всички за помощта!
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    #2
    Този надпис FIRE, трябва да се намира на кората на двигателя нали?
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    Коментар


      #3
      пунто 75 слагаш му газова гледаш да е елх модела по нова година и там въпрос на избор 3 или 5 врати да е а и друго пунто с пунто еднакво няма все някои я има повече от теб я ти повече от друг :D
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Най-доброто Пунто за една жена е Пунтото с шофьор Освен това трябва да е лачено* и с пълно каско. ___________* лачено защото самочувствието на една жена шофьор се определя от колата която кара, а тя трябва да е красива като нея и да и подхожда цветово на стила на обличане. Понятия като ФIRE, бензин, газ, дизел, коне, магарета са непонятни и нямат никаква тежест.
        no pain no pain

        Коментар


          #5
          Някой зевзек би отговорил - "ПРОДАДЕНОТО"!! Шегувам се разбира се и аз карам Пунто и съм страшно доволен.На въпроса лаконично бих отговорил така: Пунто-МК2, 1.2/16V - 80кс... колите 2000-2002г са на сравнително достъпни цени. А защо не и 1.9 JTD. Ето и двата варианта: http://www.bomicars.com/index.php?fCma=19&fCt=1&a=4
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            AlBundy написа:
            Най-доброто Пунто за една жена е Пунтото с шофьор Освен това трябва да е лачено* и с пълно каско. ___________* лачено защото самочувствието на една жена шофьор се определя от колата която кара, а тя трябва да е красива като нея и да и подхожда цветово на стила на обличане. Понятия като ФIRE, бензин, газ, дизел, коне, магарета са непонятни и нямат никаква тежест.
            Albundi, много си прав, обаче някой трябва да се грижи за "маловажните" неща - смяна на консумативи, евентуални ремонти и т.н, който са резервирани за мъжката половина, а сам знаеш, че голямата част от тях са неприятни общо взето. Та по тая причина е и темата!
            Брава 1.6 16V ELX
            Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

            Коментар


              #7
              Един приятел каза :"Купи джип на жената, за да ти е мирна главата"нямам повече думи Мисля, че и една панда монстър ще е добре, ама много пари За жена според мен е идеално чинкуеченто или сейченто ... понеже са съвсем градски коли ... Имат малък разход и можеш да паркираш перпендикулярно между други две коли

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                Защитени са от повреда при скъсване на ангренажен ремък.
                Това сериозно ли е така? Чак ми звучи нереално И в какво се състои тази защита,ако е има?
                Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                Коментар


                  #9
                  Re: Най-доброто Пунто за една жена

                  bright написа:
                  Здравйте колеги, Трябва да купуваме кола за жената и естественно това е Фиат Пунто. Не съм много запознат с тази кола, затова очаквам препоръки от собственниците. Колата ще се кара само в града, разхода не е от голямо значение, но важното е да не и създава проблеми (с други думи, кои са оптималните мотори)! Благодаря на всички за помощта!
                  Според мен най-подходящата кола за една жена трябва да е малка,компактна и удобна.Пунто 1.1(55) с повече екстри(ELX) и с 2/3 врати мисля,че е точния избор.Малка,удобна,лесна за подръжка..и най-вече икономична.За градски условия е просто идеален избор
                  Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                  ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                  Коментар


                    #10
                    bright написа:
                    Albundi, много си прав, обаче някой трябва да се грижи за "маловажните" неща - смяна на консумативи, евентуални ремонти и т.н, който са резервирани за мъжката половина, а сам знаеш, че голямата част от тях са неприятни общо взето. Та по тая причина е и темата!
                    Това са наистина маловажни неща които си длъжен да правиш и повяврай ми няма сила която да укроти жена, която не си е взела оная лъскавата червената, ами тая гадно зелената щото ремонта и бил евтин. Че ти какъв мъж си като не можеш една кола да поддържаш?____Мнението е изградено на цитати, за щастие не на моята жена Все пак нека и някоя жена се изкаже - коя модел харесва най-много
                    no pain no pain

                    Коментар


                      #11
                      Re: Най-доброто Пунто за една жена

                      gogata написа:
                      2/3 врати мисля,че е точния избор.
                      Абе все си мисля, че изчукването при удар отзад встрани е доста по трудно, а това е най-честата грешка - забърсването на паркирани коли с преден или заден калник.
                      no pain no pain

                      Коментар


                        #12
                        1.Пунто Дизел, не гасне и тръгва сама без газ.2.Минава през 60см. вода.3.Харчи малко.4.Джанти 14" за да е висока (бордюри и дупки). 5.Климатик и еърбег.......
                        Lupo - The Monster
                        Е83 3D

                        Коментар


                          #13
                          Най-доброто пунто за жена е бронираното пунто
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            +

                            Ето Ви мнение и от една жена:Аз сама съм си избирала моето пунто и сама си го поддържам/водя по майстори, но съм доволна от избора който направих - колата е с климатик и е с 5 врати (това бяха 2-те задължителни характеристики, на които държах) - първо защото колата ми е за градско ползване предимно, а пътувам всеки ден от единия край на София до другия и обратно и не желая да се варя в собствен сос , и второ - старото ми уно е с 3 врати и ми беше писнало от това "стани, за да седна" + факта че при евентуален удар ще е по-добре да може да смени цялата врата, отколкото рязане на ламарини например ....всички останали екстри, с които дойде пунтото (ел.стъкла, ел.огледала, брони в цвета на купето, касетофон, плюшен салон, чупещ волан....) бяха просто бонус при покупката.... Освен това 75кончета +1.2 мотор не са малко (за жена имам впредвид), освен когато е пуснат климатика (тогава колата малко се спъва, но това е друга тема).... ...колкото до цвета - според мен цвета не кара колата всяка току-що измита кола изглежда лъскаво
                            Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                            Коментар


                              #15
                              ти сега това за цвета на колата го остави!!! ето 1 пример от живия живот....1 мой приятел отива в германия за кола със сина си. купуват пасат комби светлосин... и се обажда на жена си и й казва тва по-горното - демек кво е купил и затваря, щото знае кво ще му се случи...сега ситуацията тук в българия ми я разказва дъщерята - майка й пребледняла и само промълвила божееее светло синя... и ся ако е с кафява тапицерия кво ще я правим...слушай мой човек - ако разполагаш с кинти - влез на сайта на фиат и дай на жената да си избере цвета и тапицерията - има такава опция, а от там нататък се прояви като мъж и избери ТТданните за колата й.айде и късмет!!!
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X