Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Довиждане фенове!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Както се казва уволнението е далечно като слънцето, но е неизбежно като неговия изгрев...
    Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

    Коментар


      #17
      Aз не съм женен така, че засега си нямам старшина в къщи
      Аз те разбирам Митак, И аз не съм останал с много добри впечатления от военните пичове, а имам вземане-даване с тях няколко годинки вече...Ама когато Bo излезе за клетвата ще каже как му се отразява.

      Коментар


        #18
        За какво си се разтажил толкова като ще те пускат всеки ликенд и ще може да си пишеш във форомчето а и няма да осетиш колко бързо ще мине времето!!!!!!!!! Лека служба

        Коментар


          #19
          BO сигурно вече е влязъл, ама и аз да му пожелая лека служба.Аз едно време служих в Плевен когато още беше ШЗО и то цели 18 месеца (от тях само 12 в Плевен де). За сдухването много зависи къде ще попаднеш - аз си бях паднал на к...ра, както се казваше тогава на войнишки жаргон и изкарах много леко. След 12 години са ми останали само добри спомени от казармата и много истински приятели в цяла България...Пък и то сега казарма ли е?

          Коментар


            #20
            Преди...

            Immortal написа:
            BO сигурно вече е влязъл, ама и аз да му пожелая лека служба.Аз едно време служих в Плевен когато още беше ШЗО и то цели 18 месеца (от тях само 12 в Плевен де). За сдухването много зависи къде ще попаднеш - аз си бях паднал на к...ра, както се казваше тогава на войнишки жаргон и изкарах много леко. След 12 години са ми останали само добри спомени от казармата и много истински приятели в цяла България...Пък и то сега казарма ли е?
            Баща ми е бил 2 години Сега само 6 месеца, току виж са го направили като работа, т.е. отиваш за да ти плащат
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

            КУПУВАМ: Теглич за Темпра
            КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
            КУПУВАМ: Спортен волан

            http://www.tempra-clube.hit.bg
            http://www.tempras.myfreebb.com

            Коментар


              #21
              Mitko написа:
              В иделания вариант може да забършем и нещо плевенско.
              Мръсник!

              Коментар


                #22
                Лека служба бате ,жив и здрав само пък уволнението ще дойде.Мене ме писаха нгвс ,защото съм с дискова херния и така не разбрах какво е то казарма.Закарай си фиатката там като те пуснат градска там,да возиш плевенчанки
                FIAT TIPO 1,6

                Коментар


                  #23
                  еми нали пича искаше да му се пише нещо от време на време на тая страница по нещичко да си чете после та и аз два реда да напиша. Дано му е лека службицата да разправя само весели историйки..че скоро иде и моя ред ...убиха ме с оставането на 27те години
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X