Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нов GSM оператор -само логото различно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да си слушам музика докато си щъкам, много ми е удобно. Пък облъчване на нещо дето на три метра почва да прекъсва - мижава работа. Защо не и за хендсфри, на мен ми е удобно.

    Коментар


      Сините зъби не ме интересуват. А и на точно такъв бюджетен модел не му трябва. Няма камера, няма нужда да обменяш снимки например. Има си слот за карта, вземаш 4 GB карта, например, пълниш си с 30-40 албума с музика и това е.Откакто си купих първият телефон с фенерче, се зарекох само такива телефони да си вземам. Е, подлъгах се малко по смартфоните, но стигнах до заключение, че не ми трябва смартфон.Сега ползвам една обикновена Нокиа 1616, на която фенерчето го използвам постоянно. Но на този телефон има само радио. За това за MP3 плейър ползвам една стара Нокия със счупен дисплей. Точно за това се кефя на Нокиа 101, че има накуп всичко, което вече ценя в едно такова устройство за радиокомуникация - фенерче, MP3 плейър и слот за карта.Отделно и допълнителна екстра - работа с 2 SIM карти, верно, не е пълен дуплекс, но се прежалва.Кофти е, че Нокия определят продажна цена от 25 Евро, а тук кожодерите-монополисти го продават на двойна цена След офтопика, благодаря на колегите, отзовали се на въпроса ми. Явно ще взема един bob.

      Коментар


        Humppa написа:
        Сините зъби не ме интересуват. А и на точно такъв бюджетен модел не му трябва. Няма камера, няма нужда да обменяш снимки например. Има си слот за карта, вземаш 4 GB карта, например, пълниш си с 30-40 албума с музика и това е.Откакто си купих първият телефон с фенерче, се зарекох само такива телефони да си вземам. Е, подлъгах се малко по смартфоните, но стигнах до заключение, че не ми трябва смартфон.Сега ползвам една обикновена Нокиа 1616, на която фенерчето го използвам постоянно. Но на този телефон има само радио. За това за MP3 плейър ползвам една стара Нокия със счупен дисплей. Точно за това се кефя на Нокиа 101, че има накуп всичко, което вече ценя в едно такова устройство за радиокомуникация - фенерче, MP3 плейър и слот за карта.Отделно и допълнителна екстра - работа с 2 SIM карти, верно, не е пълен дуплекс, но се прежалва.Кофти е, че Нокия определят продажна цена от 25 Евро, а тук кожодерите-монополисти го продават на двойна цена След офтопика, благодаря на колегите, отзовали се на въпроса ми. Явно ще взема един bob.
        Има го за около 60 лева Успех с боба Може да споделиш, като си вземеш
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          Непременно, Еле

          Коментар


            infineon написа:
            Айде обясни ми тогава защо като е на мтел, просто да смъкнат техните цени на 12 ст, чисто и ясно, ами правят нови оператори, бобове, лещи и тн.На боб в фактурата може да го пише мтел- мтел, ама я пробвай в фактурата на мтел дали разговорите към боб ще са ти включени в безплатните минути?Уж по евтино като ти дават евтини разговори, а същевременно те се нагушват повече пари от входящите разговори към теб.Тоя боб става да земеш една карта и да я ползваш само като трябва да звъннеш на някой, а не за постоянен телефон.
            Нали точно това казах. Боб-ът съм го взел за друг, аз си имам договор с Мтел (даже два) и когато звъня към боб-а във фактурата разговорът се отчита като мтел-мтел. И затова се включва в безплатните ми минути към мтел, а не към други оператори.Освен това все повече планове предлагат една и съща цена към всички оператори. С това прехвърляне на номера вече даже не можеш да разбереш номерът на който звъниш на кой от тях е.

            Коментар


              Тъй, да съживя малко БОБ темата.От февруари тази месец преместих МТЕЛ номера си в БОБ и съм на СуперБОБ абонамент - 14.90лв/месец при които получавам следното:500 минути към всички мобилни оператори500 минути към всички стационарни оператори500 SMS към всички Всичкото това окрупнено по този начин струва 0.01лв/единица.Към момента имам и втора карта с номер в БОБ (098 ххххххх), за която НЕ съм плащал нищо, получих я в промоция със 150 минути и 150 смс-а в нея. Ако до 6 месеца не изразходвам нито една стотинка в нея - ще закрият номера. Във всеки един момент с едномесечно предизвестие мога да си прекратя договора, а също така мога да мина на безабонаментно тарифиране. Избрах СуперБОБ защото ми предстояха 2 месеца лутане къде и как да предоговоря корпоративната си група (13 карти) и ми трябваше да мога да говоря своодно с всички.Текущо от услугата БОБ на МТел съм много доволен. Преди 2 седмици предоговорихме нещата и с Глобул и в момента имам над 800минути общо (Глобул+БОБ) към ВСИЧКИ мобилни + още 500 и към всички стационарни номера. Свободата да говориш без да се съобразяваш кой къде е. Всичко това - за само 24.90лв. месец при 2та оператора.
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                И аз от началото на годината съм с БОБ и съм много доволен.Подариха ми допълнителна карта със 150 минути,която предоставих на жената.Мога да сменям тарифите всеки месец ако искам.За януари платих 14 лв за двете карти извън тези 2х150 мин.За февруари имаме 35 лв общо без безплатни минути,но от 3 април вече ще съм на 9,80 лв/мес-150 минути.Дори не сме спирали гласовата поща,а си ги ползваме и на двете карти.Забравих да спомена,че си прехвърлих номера от вива-та.

                Коментар


                  Важно е човек да си нацели плана Както и с кой говори. Щото забелязвам че в София масата от фирмите, с които работим са на червения оператор. Откакто и ние сме на него сметките са яко надолу.В групата имам карти със 750мин към всички и фрий към целия червен оператор за около 25лв.

                  Коментар


                    vital написа:
                    Важно е човек да си нацели плана Както и с кой говори. Щото забелязвам че в София масата от фирмите, с които работим са на червения оператор. Откакто и ние сме на него сметките са яко надолу.В групата имам карти със 750мин към всички и фрий към целия червен оператор за около 25лв.
                    500 минути към всички мобилни + 500 към всички стационарни - от моята камбанария - нямат изговаряне. Корпоративния ми абонамент в момента за 2 номера е 17лв + 14.90 за БОБ... До сега плащах 28 за първото и 19.90 за второто. Но сега вече не мисля с кого говоря...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      Щом те кефи супер, ама аз не искам да нося два телефона. Нещо ми писна.

                      Коментар


                        Айде пък аз да се оплача от БОБ-а. Една година по късно редовно плащам сметки от по 50-60-90 лева ... баси евтинията ...Сега се чудя как да го закрия ...

                        Коментар


                          ilkor написа:
                          Айде пък аз да се оплача от БОБ-а. Една година по късно редовно плащам сметки от по 50-60-90 лева ... баси евтинията ...Сега се чудя как да го закрия ...
                          Може ли по конкретни данни?Разпечатка нали получаваш? Къде те товарят?Че така звучи като ЕЖК с тези суми, без да уточняваш говориш ли какво правиш с тази карта.За закриването какво има да се чудиш? Пише си 1 месец предизвестие.
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            11.04.2012 bob 23.11 11.05.2012 bob 32.18 18.06.2012 bob 40.45 12.08.2012 bob 88.63 11.09.2012 bob 56.60 10.10.2012 bob 20.50 09.11.2012 bob 33.59 10.12.2012 bob 44.95 11.01.2013 bob 88.42По конкретни от тия? Това ми е извлечението от ипей - от началото на тази година плащам през друга система, но порядъка пак е този ...Не гледам разпечатки ...Проблемът със закриването е че телефонът е на жена ми И е втори телефон - има си друг с Мтел пак и там като че ли сметките са по човешки.

                            Коментар


                              ilkor написа:
                              11.04.2012 bob 23.11 11.05.2012 bob 32.18 18.06.2012 bob 40.45 12.08.2012 bob 88.63 11.09.2012 bob 56.60 10.10.2012 bob 20.50 09.11.2012 bob 33.59 10.12.2012 bob 44.95 11.01.2013 bob 88.42По конкретни от тия? Това ми е извлечението от ипей - от началото на тази година плащам през друга система, но порядъка пак е този ...Не гледам разпечатки ...Проблемът със закриването е че телефонът е на жена ми И е втори телефон - има си друг с Мтел пак и там като че ли сметките са по човешки.
                              Явно плямпа твърде много. Аз за това си избрах СуперБОБ и плащам на практика само 14.90. Все пак ако 500 минути не ми стигат - не съм за там
                              vital написа:
                              Щом те кефи супер, ама аз не искам да нося два телефона. Нещо ми писна.
                              Елементарно е - имам 3 номера в 2 симкарти и съответния двусимов телефон. Някак си не искам да се откажа от златния си номер, а и са ми необходими. Вярно, че откак взех умния телефон ходя с 2, но това е пренебрежим проблем особено в колата, където си имам мултипоинт блутут.
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                ilkor написа:
                                Не гледам разпечатки ...
                                То това е по принцип проблема при всички, които се оплакват от високи сметки. Очевидно не стигат минутите и то драстично.

                                Коментар

                                Working...
                                X