Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нов GSM оператор -само логото различно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Днес в Кауфланд две засукани каки ни канеха любезно да влезем в магазина на Bob!

    Коментар


      #77
      VesMil написа:
      Днес в Кауфланд две засукани каки ни канеха любезно да влезем в магазина на Bob!
      Гледаш тъпо, кръстосваш очи и викаш Ъъъъ
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #78
        Днес по обяд гледам пред операта двама идиоти с сини шапки раздаваха картончета с брошурка картончето го триеш и кода представяш в близкия магазин на БОБ и леща за да ти кажат ква ти е наградата... отидох той на 10-на метра магазина влизам някакви идиоти стоят и се държат като надрусани дават химикалки и запалки... ! Колко ли са прелъгани тия дечица да се правят на клоуни само и само да излъжат хората,защото това става поради простата причина,че българина е мног много наивен! Така като гледам това с БОБА и кисалото зеие нема да се задържи много много... та те нямат никакви оферти.

        Коментар


          #79
          хахахаа блъгарина бил наивен. Боже колко простотия прости им...що да е наивен след като му се предлага най-добрата оферта. Просто някой хора тук са зомбирани тотално. Ами как няма да сте зомбирани след като навсякъде ви промиват мозаците, вие вече нямате разсъдък. Промиват ми мозъците по телевизията, промиват ви мозъка в интернет, навсякъде реклами, мобилните оператори ви промиват мозъка, дори в училище ни промиват мозъците че човек бил излязъл от маймуната...кво да говоря.....просто някой като ми предлага нещо някъде му казвам не благодаря и довиждане...не се оставям да ми промият мозъка и да стана като вас да плащам по 20-30 лева за абонамент и по 25 лева на месец да изплащам смартфон(който в ибей струва 100 долара, но вие сте с толкова промити мозъци че не искате да се научите да пазарите от ибей щото оператора предлага "супер оферта", тя не е супер просто сте толкова психирани че не виждате реалността) и да пишете тука че 30 лева не били много понеже тва били 6 кутии цигари на месец и който не пушел му било изгодно......много сте ларж а кажете кога за последно дадохте на зареждача на бензиностанцията бакшиш ей така едно левче, колко пъти дадохте стотинки на просяк на улицата, колко пъти пратихте смс за спасяване на дете.....някой вас може би са го правили но съм сигурен булшинството не го прави, нали не пушите що не отделите някой лев за благотворителност...ами няма да стане щото тряа си дадете парите за интернет от мобилния и да се радвате на 1000МБ трафик....жалка работа, жалка....и ся ме мислите за луд щото съм нормален - не изплащам телефон, нямам скъп абонамент и съм смотан когато виждам че ми предлагат изгодни тарифи
          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

          Коментар


            #80
            mitkosoft написа:
            хахахаа блъгарина бил наивен. Боже колко простотия прости им...що да е наивен след като му се предлага най-добрата оферта. Просто някой хора тук са зомбирани тотално. Ами как няма да сте зомбирани след като навсякъде ви промиват мозаците, вие вече нямате разсъдък. Промиват ми мозъците по телевизията, промиват ви мозъка в интернет, навсякъде реклами, мобилните оператори ви промиват мозъка, дори в училище ни промиват мозъците че човек бил излязъл от маймуната...кво да говоря.....просто някой като ми предлага нещо някъде му казвам не благодаря и довиждане...не се оставям да ми промият мозъка и да стана като вас да плащам по 20-30 лева за абонамент и по 25 лева на месец да изплащам смартфон(който в ибей струва 100 долара, но вие сте с толкова промити мозъци че не искате да се научите да пазарите от ибей щото оператора предлага "супер оферта", тя не е супер просто сте толкова психирани че не виждате реалността) и да пишете тука че 30 лева не били много понеже тва били 6 кутии цигари на месец и който не пушел му било изгодно......много сте ларж а кажете кога за последно дадохте на зареждача на бензиностанцията бакшиш ей така едно левче, колко пъти дадохте стотинки на просяк на улицата, колко пъти пратихте смс за спасяване на дете.....някой вас може би са го правили но съм сигурен булшинството не го прави, нали не пушите що не отделите някой лев за благотворителност...ами няма да стане щото тряа си дадете парите за интернет от мобилния и да се радвате на 1000МБ трафик....жалка работа, жалка....и ся ме мислите за луд щото съм нормален - не изплащам телефон, нямам скъп абонамент и съм смотан когато виждам че ми предлагат изгодни тарифи
            Друг зомбиран освен теб тук не виждам!

            Коментар


              #81
              mitkosoft написа:
              ....и ся ме мислите за луд щото съм нормален
              Не бе - не е заради това точно.....
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #82
                ФЕРАРИСТ написа:
                mitkosoft написа:
                ....и ся ме мислите за луд щото съм нормален
                Не бе - не е заради това точно.....
                Не бре колега,той вятъра е виновен.Гледам че колегата е от Сливен а там вятър в изобилие,и малко му е поиздухал сивото вещество.

                Коментар


                  #83
                  mitkosoft написа:
                  хахахаа блъгарина бил наивен. Боже колко простотия прости им...що да е наивен след като му се предлага най-добрата оферта. Просто някой хора тук са зомбирани тотално. Ами как няма да сте зомбирани след като навсякъде ви промиват мозаците, вие вече нямате разсъдък. Промиват ми мозъците по телевизията, промиват ви мозъка в интернет, навсякъде реклами, мобилните оператори ви промиват мозъка, дори в училище ни промиват мозъците че човек бил излязъл от маймуната...кво да говоря.....просто някой като ми предлага нещо някъде му казвам не благодаря и довиждане...не се оставям да ми промият мозъка и да стана като вас да плащам по 20-30 лева за абонамент и по 25 лева на месец да изплащам смартфон(който в ибей струва 100 долара, но вие сте с толкова промити мозъци че не искате да се научите да пазарите от ибей щото оператора предлага "супер оферта", тя не е супер просто сте толкова психирани че не виждате реалността) и да пишете тука че 30 лева не били много понеже тва били 6 кутии цигари на месец и който не пушел му било изгодно......много сте ларж а кажете кога за последно дадохте на зареждача на бензиностанцията бакшиш ей така едно левче, колко пъти дадохте стотинки на просяк на улицата, колко пъти пратихте смс за спасяване на дете.....някой вас може би са го правили но съм сигурен булшинството не го прави, нали не пушите що не отделите някой лев за благотворителност...ами няма да стане щото тряа си дадете парите за интернет от мобилния и да се радвате на 1000МБ трафик....жалка работа, жалка....и ся ме мислите за луд щото съм нормален - не изплащам телефон, нямам скъп абонамент и съм смотан когато виждам че ми предлагат изгодни тарифи
                  Аз само казвам какво ми се случило и тук в тзи форум всеки изказва мнението по дадена тема! Не съм говорил за промивки на мозъци и така нататък да видя да пише промивка на мозък някъде в предния ми пост? Абе какво се занимавам с тебе и ти падам под нивото колега май на тебе достатъчно ти е промит мозъка като гледам

                  Коментар


                    #84
                    mitkosoft написа:
                    ...много сте ларж а кажете кога за последно дадохте на зареждача на бензиностанцията бакшиш ей така едно левче, колко пъти дадохте стотинки на просяк на улицата, колко пъти пратихте смс за спасяване на дете.....някой вас може би са го правили но съм сигурен булшинството не го прави...
                    Зареждача да не е циганин на светофар да чака за това левче?! На заплата е и е обидно да му подхвърляш като на просяк, може да е човек с достойнство, на просяк на улицата давам баничка или кифла, стотинки и заплата да си изкара с работа, а не с просене, а смс за спасяване... Уж чуваш петлите много, а не си ли се замислял колко от тия пари от смс-и потъват в нечий джоб?! И няма да достигнат до никакво дете?"булшинството "... Боже... Това сигурно идва от булашик... И на всичкото отгоре не съм в зиладжийския форум, нито в каруцарския, но...
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                    Коментар


                      #85
                      jenshen73 написа:
                      ...Аз ПЛАЩАМ всеки месец абонамент - говоря, не говоря - го плащам......Математика.
                      Псе-лют-но! Всеки си прави сметката, за един едно е изгодно, за друг - друго. Мисля да взема това като втора карта, от досегашната ще ползвам хм..."безплатните" минути, а от тая на БОБ ще разговарям към останалите оператори. От първата не мога да се лиша- трябва ми роуминга, роумнига ми е на оферта, но към останалите е дръвце?! Така, че всеки знае ... Мене си, а се опитваме да се надвикваме от собствените си камбанарии, доникъде няма да стигнем в това, мОмци. Говориш тоя месец 5 минути-плащаш 5 минути, говориш следващия 100 мин...Упс, внимавай, дали си за такава карта?! Май - да, че кой дава повече за 12 лв??? И е такива сметки и сметчици, които всеки сам си прави, няма място за кавга. После, да се има предвид, че 59 секунди са 0,12 лв, но 2 секунди повече вече са 0.24 лв... Ъхъ.
                      paralesa написа:
                      ... Само факта,че са на Мтел ще отблъсне много хора.
                      От години си казвам "все някой ден ще свалят гащите,няма да ни клатят вечно", ако е настъпил момента, защо да не им се понакефиш, както са със свалени гащи? Еднакво противни са всичките, който свали гащите първи ни печели, това е, договор няма, като се набутат другите, моля, веднага сме при тях.
                      Immortal написа:
                      Моят смартфон нито има тъчскрийн (най-великата глупост, според мен), нито е с Андроид.
                      По мое скромно мнение тия играчки станаха истински откак са с андроид, тъчскрийн и мултитъч. Имаш ли това, не ти трябва комп или лаптоп, е говоря за големина на екрана на галакси S, за по-малки не знам как се справят.
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #86
                        Айде бе колеги, стига дребнави сметки за някой лев на месец...Тоя го лъжели, оня го ментили, третия не говорел па плащал, ама забравя игрите на които е пускал смс-и и кво ли още не. Колко от вас са си разгледали извлеченията подробно?Знам че има такива дето ще кажат - аз,и открих че съм звънял на телефони на които не звъня - ми само ти ли имяш достъп до тоя телефон? Така случайно дали някой не злоупотребява като не гледаш? Лесно виждаме сламката в чуждото око, а гредите в нашето...?Преди доста време разбрах че всичко е човешка простотия, да ви кажа ли кога? Когато една близка стискаща в ръката си гсм-а за няколкостотин лева сим картат каза - дай да се обадя от мобифона ти... Аз й викам - що? А тя - щото ми струва пари да се обадя от моя... Сякаш на мен ми е безплатно... Ама тя се цънцареше тогава за 20лв сметка на месец, а Явор плащаше по 60-70 и нагоре... Нямало да ми се усети в сметката....така каза...Ама това беше доста време преди безплатните минути, тогава когато да се включиш в мрежата на оператора струваше едни благи париииии..... Не да те замерват с карти...Всеки мери със своя аршин, това е. Аз лично ползвам мобилни телефони вече поне 12-13 години и за това време съм се чувствал преебан 2 пъти, но в единия се оказа че някой (знам кой и си го отнесе) е пускал смс-и на игри, а втория - за ползване на нет в роуминг, и щото забравих да кажа на собственика на смартфона да си спре ползванто на данни в роуминг... А той снимал, снимал, снимал човека, асмартфона се информирал къде е правена снимката и т.н. На стойност едни убави 200 кинта.... Туй е, кьорав карти не играе...Плюем ментелите и бодливата тел и още не знам кой, ама аз имам проблем например с Близу - искат едби пари дето няма да им дам, и отивам на съд, да видим... Щот цифровата им никва я нямаше и ги спрях, а те не ’разбрали’ че е заради това че не ми предоставят услугата по договор исега ми пращат събирачи на пари... Та и аз ще има кого да плюя, скоро, много скоро... Ама аз съм си виновен ле като прекратявах договора не поисках служителката да ми се подпише че е разбрала защо го прекратявам... Толкоз... Както казах - кьорав карти не играе... Ако не те преебат, значи не си го усетил!
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #87
                          Я сега да видим какво е положението с интернета на Виваком
                          Комисията за защита на потребителите (КЗП) забрани на "БТК" АД да заблуждава клиентите си, че тарифните планове Traffic Unlimited са с неограничен интернет трафик за целия период на договора. Търговецът умишлено премълчава факта, че всеки месец след изчерпване на включените данни на пълна скорост за конкретния план - XS, S, M, L и XL, скоростта намалява на 128 Kbps, а стойността на изразходваните MB се заплаща по официално обявени цени.Заблудата на потребителите се реализира чрез посланията "Неограничени включени MB", "Без повече неочаквано големи сметки" и "Сърфирай в 3G мрежата на VIVACOM в цяла България", публикувани на сайта на търговеца. Там изрично е записано, че "включените данни са неограничени" за всички тарифни планове Traffic Unlimited XS, S, M, L, XL, което на практика измества съществената информация, че след надхвърлянето на лимита започва таксуване на всеки МВ по официалните тарифи извън плана.Заповедта за преустановяване на нелоялната практика е връчена на търговеца. Допуска се предварителното й изпълнение с цел да се защитят особено важни обществени интереси и да се предотврати по-нататъшната възможност за промяна на икономическото поведение на потребителите.
                          Източник- burgas24.bg
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #88
                            krasio_79bs написа:
                            Я сега да видим какво е положението с интернета на Виваком
                            Комисията за защита на потребителите (КЗП) забрани на "БТК" АД да заблуждава клиентите си, че тарифните планове Traffic Unlimited са с неограничен интернет трафик за целия период на договора. Търговецът умишлено премълчава факта, че всеки месец след изчерпване на включените данни на пълна скорост за конкретния план - XS, S, M, L и XL, скоростта намалява на 128 Kbps, а стойността на изразходваните MB се заплаща по официално обявени цени.Заблудата на потребителите се реализира чрез посланията "Неограничени включени MB", "Без повече неочаквано големи сметки" и "Сърфирай в 3G мрежата на VIVACOM в цяла България", публикувани на сайта на търговеца. Там изрично е записано, че "включените данни са неограничени" за всички тарифни планове Traffic Unlimited XS, S, M, L, XL, което на практика измества съществената информация, че след надхвърлянето на лимита започва таксуване на всеки МВ по официалните тарифи извън плана.Заповедта за преустановяване на нелоялната практика е връчена на търговеца. Допуска се предварителното й изпълнение с цел да се защитят особено важни обществени интереси и да се предотврати по-нататъшната възможност за промяна на икономическото поведение на потребителите.
                            Източник- burgas24.bg
                            Някой нещо не е доразбрал.Аз бях на такъв план, за 5 лв (+DATA 50), който след изчерпване на 50 МБ преминаваше на по-ниска скорост и се заплащаха по 0.18 лв/МБ с ДДС. От него преминах на DATA Unlimited S, при който пак за 5 лв, пак 50 МБ на висока скорост, но след изчерпването им нищо не се заплаща, а просто скоростта става по-бавна.Предполагам объркването идва от там. Старият ми план е от повече от 2 години, а плановете с неограничен нет излязоха наскоро. Някой нещо не е доразбрал, и е пуснал жалба, заблуден от рекламата.

                            Коментар


                              #89
                              Е тъй де.Те нал всички се борят за заблудените ни душички.Аз ко ти казувам ,че всички са маскари.Боб,леща все тая.Все ще има заблудени и не разбрали.То и сега си има ваучери,към другите оператори.Не намирам разлика между тях и БОБ чеата.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                #90
                                krasio_79bs написа:
                                Е тъй де.Те нал всички се борят за заблудените ни душички.Аз ко ти казувам ,че всички са маскари.Боб,леща все тая.Все ще има заблудени и не разбрали.То и сега си има ваучери,към другите оператори.Не намирам разлика между тях и БОБ чеата.
                                С ваучер е много по-скъпо - минутата е над 20 ст., освен това картата ти изтича, ако не заредиш. Има промоции, но те са само за 1 месец, така че да те накарат пак да си купиш ваучер. Всеки сам решава как да си харчи парите - мисля, че не е нужно да изкарвате хората, които имат желание да се включат към БОБа, тъпи овце
                                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                                Коментар

                                Working...
                                X