Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карате ли на фарове през зимата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Евала коцев много добре го каза :D

    Коментар


      #17
      Тия 38 години през които съм зад волана са ме научили на много неща и затова ги споделям с вас.Малко хора биха се похвалили че за толкова години и толкова коли сменени ( 12 ) да няма нито един калник ударен нито една броня нито една катастрофа.Това не значи че пълзя по пътищата и задръствам движението. напротив карам си точно с разрешената скорост и нямам проблеми.По тоталитарно време два пъти съм обикалял соцлагера с кола и съм се завръщал жив и здрав.Просто съм изпитвал удоволствие от карането и сега също продължавам.Вчера в София си уредих среща с детето с Темпрата и да ви призная останах очарован от него и познанията му въпреки че е на 9 години.А и на него очите му светнаха като ми видя Мерцедеса нищо че е на 16 години.Така че внимателно каране поддържайте си колите и изпитвайте само удоволствие от карането.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #18
        Да си припомним ,че някой може да не знае или е забравил.Водачите на автомобили се задължават да се движат с включени фарове през деня от 1 ноември до 1 март.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Аз вече карам на фарове. И като гледам по улиците май повечето хора са така.
          Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

          Коментар


            #20
            Аз и лятото на 40 градуса пек и жега карам на фарове :D
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #21
              не ги спирам никогаш
              Fiat Uno 70SX

              Коментар


                #22
                To Вашето стана като децата в детската градина... Аз пък мойте, ако искате да знай’тие, и в гаража не си ги гася, че ако тръгне някой да ми я краде да му е светло и като я изкарва да не я надраска, пък!
                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                --- в сърцето завинаги... ---
                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                Коментар


                  #23
                  Карам на фарове,даже откакто е гадно времето си вкючвам и габарити за мъгла!

                  Коментар


                    #24
                    Карам на къси целогодишно, да ме виждат. При намалена видимост цъкам габаритите за мъгла. Ползвам и мигачи при завои Въобще като самоходна дискотека съм Ама те светлините са затова - да се ползват. Не карам на дълги в града и ги изключвам на извънградксо ако карам зад някой или ако някой идва срещу мен. Не включвайте дългите при снеговалеж - не само заслепяват другите, ами намалят и вашата видимост! Перфектна работа при такива условия вършат фаровете за мъгла.
                    Fiat Brava 1.6
                    Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                    Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                    Коментар


                      #25
                      И Аз съм за каранета на фарове.

                      Коментар


                        #26
                        С двете ръце за карането на фарове. На това време вече и халогените почнах да пускам. Всички все ми зяят че не трябвало да се кара на халогени, че щели да ме глобят и т.н. ама предпочитам така от колкото някой да не забележи малката ми количка на пътя и да ми събират после чарковете по платното!
                        Fiat Punto 1.7TD
                        Mazda 626 2.0
                        Fiat Croma 2.4 Multijet

                        Коментар


                          #27
                          Бяха спрягали едно време закона, целогодишно да са включени фаровете..както трябва и да е...

                          Коментар


                            #28
                            Мразим някой отсреща да ми кара на халогени, особено през деня когато пък изобщо не е наложително да се ползват ако няма мъгла!
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              #29
                              Задължително на запалени фарове,напоследък толкова кьоравелници се навъдиха дето не виждат 1.5 тона автомобил! :D
                              Fiat Punto 1.1 6Speed

                              Коментар


                                #30
                                Аз целогодишно си карам на фарове ... дори вчера им направих един реглаж и тази вечер чак разбрах че имам фарове ... само остана да разбера как да ги сваля за да почистя стъклата отвътре но това е друга тема
                                Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

                                Коментар

                                Working...
                                X