Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вземахме се !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вземахме се !

    :D Най сетне след 3 месечно чакане ! Ето я и моята Жулиетка (Сори за качеството на някои снимки, но са с телефон):Наистина човек не може да спре да се усмихва докато е с нея. Поведението и излъчването е неземно. А и всички жени се обръщат след нея :D
    Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
    ----------------------------
    Ignorance is a bliss

    #2
    значи правилен съвет съм ти дал :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Честита нова кола колега, много безаварийни километри да и навъртиш и с удоволствие да си я караш!
      Уважавам тези,които ме уважават!
      Clube do Marea!

      Коментар


        #4
        Да си я караш със здраве колега и много да те радва Ще чакаме още преки впечатления :D
        Sev написа:
        значи правилен съвет съм ти дал :D
        И аз и аз :D
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #5
          Честито!Човек така се захласва да я гледа, че почти забравя да пита за подробности като - бензин или дизел?
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Мерсииии Буквално преди 1 час ми я доставиха Заради забавянето ми подариха едно много хубаво яке на Алфа и бутилка италианско шампанско. Другия петък си тръгвам с нея към България Реших да изкарам уикенда на Балатон в Унгария.. Изобщо - идилия. Надявам се да няма детски болести де - да ме остави на пътя.Дизелче, 1.6 JTDM2 (така пише на двигателя без да си имам на идея какво означава). Дистинкитив версия със спортни опции - 16 джанти, алуминиеви педали, и нещо ми обясняваха за седалките, но не ги слушах. Има щамповано цветно лого на алфа по тях.
            Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
            ----------------------------
            Ignorance is a bliss

            Коментар


              #7
              Е вече спокойно мога да кажа, че ти завиждам ... Честито, със здраве да я караш. Очаквам да споделиш на дълъг път как ще се представи, че ми е интересно как сме с динамиката и разхода на 150 примерно
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                #8
                Викам, айде и тоя се прекара да се ожени, а то кво било! Страхотна е колата!!! Просто нямам думи!Със здраве да си я караш! ЧЕСТИТО!!!
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  #9
                  Честито !!! Със здраве да си я караш и много безаварийни километри да и навъртиш
                  MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                  "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                  R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                  Коментар


                    #10
                    Честита и от мен! Страхотен автомобил! Със здраве да я караш и безаварийно!
                    Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

                    Коментар


                      #11
                      Честита ти придобивка... благородно ти завиждам.. жив и здрав да си дай боже да те слуша дълдо време.

                      Коментар


                        #12
                        С туй заглавие помислих ,че си се "бракувал". Па то било още по хубаво(дано половинката ти има чувство за хумор).Честито и със удоволствие да си я разхождаш из магистралите на Европа,че то по нашите ще ти се развали кефа.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          Въх, и аз помислих че си се оженил!Честито! Чудесна кола! Само да те радва! Едно време вноските "излизаха" след дес`тина години - а твойта само след три месеца. Друго си е в чужбината!

                          Коментар


                            #14
                            Честито! Браво, браво! Няма какво повече да се добави за такъв бонбон! Само радости да ти носи!
                            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Нямаш си на идея колко искрено и благородно ти завиждам за невероятната кола!
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X