Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ от колега в Симеоново (София)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ от колега в Симеоново (София)

    Колеги помагайте, че не мога да се оправя сам. В 3 различни сайта за разписание на маршрутките влизам, и в 3-те различна информация има. Интересува ме маршрутка, която да отива от центъра на София (Цар Освободител, Попа, Графа, В. Левски - в тоя район може да минава и не точно по тия булеварди но в близост до центъра) и да ходи до площадчето горе в Симеоново дето въртят автобусите (при сладкарница Романс). Много ще съм благодарен защото в един сайт ми пише 27, в друг 49 в трети друго а ми трябва точна информация. Благодаря предварително.

    #2
    за автобуси провери ли? знам един- 67, минава през Бояна и отива в твоятъа посока, ама точния маршрут не го знам, а и инфото ми е от има-няма 5 год. Та ако не намериш вариант провери този бус с прекачаване за центъра обаче....
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Мисля, че 25 е тази която ти трябва, но не съм много сигурен! с.Бистрица o ул."Ст.Стамболов" №190 o пресечката с реката (моста на "Баба Неделя" o с.Бистрица - площада o ул."Никола Крушкин" o кв."Симеоново" o бул."Симеоновско шосе" o ул."Захари Зограф" o ул.
      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

      Коментар


        #4
        Това и аз го видях като разписание. Проблема е, че тази линия маи е спряна вече ...

        Коментар


          #5
          Утре ще ти кажа със сигурност, имам позната която пътува по този маршрут (Попа - Симеоново) всеки ден. Сега обаче не ми е удобно да и звънна.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Живях 2-3 години в Симеоново (2006-2009)и маршрутка там не съм виждал да минава, ама НИКОГА... Имаше един раздрънкан автобус от Семинарията до Симеоново, мисля, че 67 беше... Ако миналата или тази година са пуснали някоя линия - не знам...Обикновено там живеят хора с големи фин.възможности, които едва ли биха пътували с друго, освен с джиповете и S-класите си, камо ли с общесвен транспорт... Има един контингент от хора, които работят по хотелите и магазинчетата там и автобуса е съвсем достатъчен за тях... Просто не е рентабилно да се пуска маршрутна линия до Симеоново.
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              #7
              trace написа:
              Утре ще ти кажа със сигурност, имам позната която пътува по този маршрут (Попа - Симеоново) всеки ден. Сега обаче не ми е удобно да и звънна.
              Много ще съм ти благодарен. Не е на зор. Утре също няма да е късно

              Коментар


                #8
                Разпитах, няма я вече тази маршрутка.Вариантите са:От Попа хващаш трамвай 18, слизаш на Семинарията и от там автобус 67.От Попа "трамвай" 9 (в случая вместо трамвай върви автобус, така че гледаш табелката да е тр.9 ), слизаш на Хладилника и от там автобус 98.Третия вариант е някой да те закара.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Мерси колега

                  Коментар

                  Working...
                  X