Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за nokia X3-02

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за nokia X3-02

    Здравейте колеги от днес съм собственик на въпросният телефон ! http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2083/nokia-x3-02Това са характеристиките на телефона, като първите ми впечатления са добри Обаче понеже не съм много в час с тези машини ,някой може ли да ме "просветли" мога ли да поставя скайп и мога ли да ползвам някаква безплатна навигация /телефонът има OVI макар и да не знам за какво точно служи/

    #2
    За Скайп виж тук. Навигация няма как да ползваш, защото телефонът няма GPS.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Благодаря ! От това което разбирам скайп версия за модела още май не са подкарали .. А идеи как да гледам клипове във вбокс ? Мога ли да сложа флаш плеър на телефона ?

      Коментар


        #4
        За навигация, все пак има вариант с външен GPS приемник. Който си приказва с телефона ти по Bluetooth а пък на телефона си инсталираш някаква навигация. Може да се огледаш за GPS приемник втора употреба.Оп, сега видях че телефонът има операционна система S40. Обаче пък има Mobile Java. Май трябва да търсиш някаква навигация написана на Mobile Java. И да има български карти.
        Bravo 1.6 / 16

        Коментар

        Working...
        X