Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как ми разбиха колата за 10 минути

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как ми разбиха колата за 10 минути

    Денят започна чудесно. Събудих се напълно отпочинал, сутрешното кафе беше чудесно, прочетох сутрешните новини на спокойствие. Гаджето още спеше в 9:30....ей така приятно уморена И без другите глупости, реших да си правя новата гражданска отговорност в близкия супермаркет. Паркирах отпред в 10 сутринта и си беше оживено. Жената в офиса беше любезна и ми направи застраховката за не повече от 10 минути. Колата беше на не повече от 50 метра от входа на магазина. Едно момче подозрително седеше до колата и викаше ’мамицата им" Тогава видях, че ми е разбит задния прозорец и вратата зее отворена.Пребледнях...Момчето каза, че видял някакъв в черен анцунг, тичайки да се отдалечава от колата. Аз разбира се не бях пуснал алармата, не съм и вярвал, че през деня на централно място, нещо може да се случи. Свинята ми открадна скъпи слънчеви очила, беше се опитал да свали CD плеъра, но не беше успял, панела беше на земята. Липсва ми и MP3 плеър от всичките 20 диска в колата, беше взел 3 И се прекръстих, че този път не бях взел лаптопа с мен, който иначе мъкна на всякъде. Приятно впечатление ми направи, че няколко човека се спряха и се интересуваха какво е станало. Парадокса беше, че патрулка беше паркирана на 50 метра от мен и дебнеха близкия светофар за нарушители, скрити в колата на топличко от току що започнал да ръми дъждец. Та така за добро утро, заминаха 60 лева в кобрата за стъкло.Наистина обаче, свинята трябва да е била много гладна за да направи това нещо на централно място и то през деня!Заключвайте си колите и пускайте аларма, дори да слизате само за вестник. Много е огладнял народа....
    Ползвайте мигачи!
    Sometimes I feel like screaming

    #2
    Съчувствам ти колега.Хората пак огладняха така, че скоро ще почнат пак да крадат гориво от резервоарите на колите.До там ни докараха поредицата "успешни" правителства.

    Коментар


      #3
      И на тъмно да ги носи тия очила, мамичката му мръсна!

      Fiat Bravo T-Jet 120

      Коментар


        #4
        На българина за всичко му е виновно правителството.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          Колега, колата си я заключвам и на 5 метра да мърдам от нея, доста приятели ме бъзикат за това... все пак не ме интересува!! Всичко става и крадците са доста по-опитни от колкото си мислиме
          Lancia Lybra '00 1.8 140hp

          Видеорегистратори

          Коментар


            #6
            dimaldim написа:
            Колега, колата си я заключвам и на 5 метра да мърдам от нея, доста приятели ме бъзикат за това... все пак не ме интересува!! Всичко става и крадците са доста по-опитни от колкото си мислиме
            Колкото повече се пазиш, толкова повече те крадат.
            ОЦЕЛЯВАТ НЕ ПО-СИЛНИТЕ (И/ИЛИ ПО-УМНИТЕ), А НАЙ-ПРИСПОСОБИМИТЕ.

            Коментар


              #7
              pecata написа:
              На българина за всичко му е виновно правителството.
              А кой докара всички до просешка тояга? Сигурно не са крадливите правителства...
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                Съчувствам ти колега.Хората пак огладняха така, че скоро ще почнат пак да крадат гориво от резервоарите на колите.До там ни докараха поредицата "успешни" правителства.
                Дай ся че ни управляват нещастници всички да тръгнем да крадем по улиците А иначе преди един месец един приятел осъмна без акумулатор, който беше купил преди два-три дни. Много се краде в тая държава
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #9
                  Точно днес видях разбита кола. Явно зачестяват набезите ! Поне бяха направили малко мазало - бяха счупили малкото стъкло на задната врата, свалили прозореца и тогава отключили. Мамка им гадна !Иначе лятото бяхме с приятели на палатка над Царичина. За една вечер, ей така да разпуснем. Бяхме с кадетта на бащата и на сутринта какво да видя - липсва плафона в колата. Отварям капака - акумулатора липсва, едната клема откъсната също. Даже гадовете бяха ровили по кабелите, явно да измъкнат още. Също така бяха взели от вътре и кабели за ток, въже за теглене, разни инструменти, капачката на резервоара + всичката нафта. И за капак на всичко - едно мое яке. Е тоя имен ден ми започна страшно ! Там в планината никакъв обхват - ние снощи, нямаме храна и вода. Бутаме нагоре по едни черни пътища ... Часовника беше спрял в 1:45, малко след като сме си легнали...
                  In JTD I believe, in Nm I trust !

                  Коментар


                    #10
                    paralesa написа:
                    pecata написа:
                    На българина за всичко му е виновно правителството.
                    А кой докара всички до просешка тояга? Сигурно не са крадливите правителства...
                    Колега колата на колегата едва ли е разбита от някой който няма какво да яде и краде за да си купи хляб.Някой който държавата го е смачкала.По скоро е обрана от някой който иска да си купи наркотици или трева,ама го мързи да работи и решил да го кара по лесния начин.Хайде да не се залъгваме,че тия кокошкарски изпълнения се правят за хляб и сол.Вярно,че държавата ни е смотана,ама е неестествено да си мисля,че някой като ми е гепил CD-то е виновна държавата за това.
                    Fiat Tipo
                    Corsa b комби !

                    Коментар


                      #11
                      paralesa написа:
                      pecata написа:
                      На българина за всичко му е виновно правителството.
                      А кой докара всички до просешка тояга? Сигурно не са крадливите правителства...
                      Всичко е в резултат на над 20г управление...проблемите не са от вчера не са от година две!!!Все на нас някой ни е виновен!А ако хванете крадец бой мамицат аим мръсна ама мъжката бой!Че законите и съдилищата ги пазят поне боя да им остане...
                      Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

                      Коментар


                        #12
                        Кофти работа. Краде се какво ли не. Миналата година заварих разбито партерното помещение, което стопанисвам. Бяха ми откраднали два алуминиеви радиатора и уредите от санитарния възел. Много е неприятно да разбереш, че са те обрали.
                        Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

                        Коментар


                          #13
                          То не е гаранция, че няма да ме думнат, но алармата ми се включва с централното, фабрично е така. Особено пред вериги като Кауфланд, Метро, очите са ми на шест.

                          Коментар


                            #14
                            кражба

                            Не трябва да се остава нищо което се набива на окомен са ме разбивали 3 пъти единия път нищо не бяха взели ама счупени 3 те патрона Таман е бяха докарали после бяха взели СД за 30 лв от заложната бях паркирал до банката на 5 те Кьошетаединия път бяха взели на детето столчето ама си го намерих .
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #15
                              Преди години масово се източваше гориво, включително и чрез пробиване на резервоара. Масово се крадяха чистачки, джанти, гуми, касетофони и каквото се сетите от автомобилите. След време тия неща замряха. Дори кражбите на по-обикновени автомобили замряха. Крадяха се само скъпи луксозни коли.Няколко пъти съм си забравял колата отключена с ключовете вътре на оживени места, по цяла нощ. На сутринта всичко си е било там.От няколко месеца пак масово започна да се краде на дребно. Касетофончета, чанти от вътре, джанти, гуми... Засилиха се дребните кражби.Това естествено е следствие от масовото обедняване на хората - което никой не може да оспори. За това обедняване е виновна икономическата обосновка - а за нея пряка или косвена вина има правителството.Сега по-ясен ли съм?

                              Коментар

                              Working...
                              X