Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

обекти на блокадата в Пловдив за Протеста на 27.03.2011

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    kilar написа:
    Като е спам - спам да е.Аз се чудя дали и тук няма да завалят Бан-ове и предупреждения! Лошото е, че ще бъдат безсмислени.И за да не бъде съвсем офтопик, ще запитам... Тук в София ще има ли протест тази седмица?
    Да ще има протест на 27.03. той е за цялата страна,но ако искаш повече информация тук можеш да я получиш http://bulforums.com/bgprotest_2011/
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #17
      Съгласна съм с Kuku, това, което правите, е да блокирате единствено и само хората, които желаят да ползват колите си в този ден. Незнайно за мен е защо не блокирате Лукойл или някой акцизен склад. А и е наивно да смятате, че цените са тръгнали надолу заради вашите протести, по-скоро защото петролът тръгна надолу. Но както казах в предната тема, ако мислите, че цената на горивото е единственият ви проблем и падането й ще ви реши проблемите във всеки един аспект - аз съм с вас. Успех
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        Не знам колко пъти трябва да ви се повтори,че не е това начина.На управляващите им е пределно ясно,че горивата са скъпи.Но не им пука от вашите протести.Дянков изразходи една торба служебни пари за командировки,относно намаляване на акциза.Резултат никакъв.Или сте очаквали нещо друго? Бойко и Златев(шефа на Лукойл)са първи приятели.Ядат и пият заедно.Какво повече да коментираме? С блокиране на важни пътни артерии ще напакостите само на обикновените хорица.Не дай Боже някой наистина да бърза-болен,родилка или нещо друго. Аз протестирам по мой начин-пет дни ходих пеша на работа.Три километра в едната посока и три на обратно.Няма да ми отслабне задника,но и не заредих гориво.
        Octavia RS
        Evo 10-служебната играчка.

        Коментар


          #19
          Red Stormelekilarnikki_sixxsnakevitalKukuРазбрахме вашето мнение още в предишната тема.Мисля, че нищо няма да направите като спамите и тук.Моля, просто я подминавайте като не ви харесва начина на провеждане на протеста.Ако трябва си направете отделна и в нея недоволствайте.

          Коментар


            #20
            pioneer 306c написа:
            Red Stormelekilarnikki_sixxsnakevitalKukuРазбрахме вашето мнение още в предишната тема.Мисля, че нищо няма да направите като спамите и тук.Моля, просто я подминавайте като не ви харесва начина на провеждане на протеста.Ако трябва си направете отделна и в нея недоволствайте.
            Нещо си се объркал. Не съм писал в заключената тема и не съм имал нищо против предишния протест, защото той не наказваше случайни хора, а беше насочен само срещу бензиностанциите. Спирам дотук. Съжалявам, че се включих изобщо в темата и нямам намерение да пиша повече. А ти си коригирай червения списък и не ме споменавай излишно.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #21
              snake написа:
              pioneer 306c написа:
              Red Stormelekilarnikki_sixxsnakevitalKukuРазбрахме вашето мнение още в предишната тема.Мисля, че нищо няма да направите като спамите и тук.Моля, просто я подминавайте като не ви харесва начина на провеждане на протеста.Ако трябва си направете отделна и в нея недоволствайте.
              Нещо си се объркал. Не съм писал в заключената тема и не съм имал нищо против предишния протест, защото той не наказваше случайни хора, а беше насочен само срещу бензиностанциите. Спирам дотук. Съжалявам, че се включих изобщо в темата и нямам намерение да пиша повече. А ти си коригирай червения списък и не ме споменавай излишно.
              +1Мен ме нямаше година тука.., а ето, че се оказвам в някакъв списък. Не е нужно да се газираш, колега (пайнер)... тез нерви ше ти трябват.
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #22
                Vladim написа:
                Kuku написа:
                Аз пЪк ще пиша пак в темата - да видите, какво им е на хората, които не протестират, докато вие им се пречкате по улиците
                Пак неуместно изказване и излишно спамене!?!??
                Напротив, съвсем на място си е - аз блокирам темата, точно като някой си блокира улици
                pioneer 306c написа:
                Разбрахме вашето мнение още в предишната тема.Мисля, че нищо няма да направите като спамите и тук.Моля, просто я подминавайте като не ви харесва начина на провеждане на протеста.Ако трябва си направете отделна и в нея недоволствайте.
                Няма как да подминавам подобна тема, защото ме касае блокадата през която НЕ мога да премина, понеже вие си мислите, че правите нещо важно.... Така както вие ми се пречкате с вашите протести по улиците, така и аз ви се пречкам из темите

                Коментар


                  #23
                  Kuku написа:
                  Vladim написа:
                  Kuku написа:
                  Аз пЪк ще пиша пак в темата - да видите, какво им е на хората, които не протестират, докато вие им се пречкате по улиците
                  Пак неуместно изказване и излишно спамене!?!??
                  Напротив, съвсем на място си е - аз блокирам темата, точно като някой си блокира улици
                  pioneer 306c написа:
                  Разбрахме вашето мнение още в предишната тема.Мисля, че нищо няма да направите като спамите и тук.Моля, просто я подминавайте като не ви харесва начина на провеждане на протеста.Ако трябва си направете отделна и в нея недоволствайте.
                  Няма как да подминавам подобна тема, защото ме касае блокадата през която НЕ мога да премина, понеже вие си мислите, че правите нещо важно.... Така както вие ми се пречкате с вашите протести по улиците, така и аз ви се пречкам из темите
                  Така се започва.И ти ще си правиш плановете спрамо нас народа.Ие няма да се съобразяваме с теб.Ако живот и здраве нещата се променят ти благодарение на нас ще зареждаш по евтино гориво.А не че си стоял бездействено у вас.Не разбираш лим че за да се събуди народа няма друг начин.

                  Коментар


                    #24

                    Коментар


                      #25
                      Kuku написа:
                      Напротив, съвсем на място си е - аз блокирам темата, точно като някой си блокира улици
                      Тъпо!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #26
                        Аз искам доказателство, че този протест е законен.До тогава заключвам темата като подканваща към незаконни действия, което е в разрез с политиката на форума.Ако до утре на обяд не представите разрешение за ораганизиране на протест - темата заминава в коша.Всяка следваща подобна тема ще бъде директно изтривана от мен еднолично, поне докато съм модератор.П.П. Колегата ми изпрати копие от изпратеното уведомление до кмета на община Пловдив, и съгласно закона за събранията, митингите и манифестациите протестът може да се счита за законен, щом няма получена писмена забрана на мероприятието.Въпреки това, съгласно чл.12 ал.2, т.4 от ЗСММ, кметът може да забрани мероприятието ако се нарушават правата и свободите на другите граждани.Колегата ме увери, че темата има само информативен характер, поради което я оставям заключена за коментари.Необходимата информация се съдържа в първия пост и смятам че е достатъчна и изчерпателна.Коментарите, както виждате започват да повтарят постовете от предишната тема за протеста.

                        Коментар


                          #27
                          Протестът е разрешен официално с писмо, според информация от организатора.

                          Коментар


                            #28
                            ИНФОРМАЦИЯ ОТ ОРГАНИЗАТОРИТЕЗА ПЛОВДИВ:След срещата Ни със служителите на МВР, уточнихме кои точки, как и в какво време да се блокират. Всички водачи на МПС спазват ЗДвП, съобразяват се със светофари, кръстовища и пътни знаци!!! Не се допуска в шествието да участват лица във видно нетрезво състояние, маскирани лица, опитващи се да агитират участващите с тема, извън тази на Протеста, и др., КООРДИНАТОРИТЕ ще сигнализират служителите на МВР при нередности!!!! Ще бъдат сформирани четири групи. Всяка една група има за цел две отправни цели за блокада, които ще бъдат блокирани последователно! ето и крайните точки на маршрутите: 1-ва група Начална точка -Пожарната в Тракия Първа цел -Глямоконарско шосе (кръстовището преди отбивката за КАТ) Втора цел -Карловско шосе(до Лукойл на големия гигант) 2-ра група Начална точка-Пожарната в Тракия Първа цел-Пещерско шосе (сфетофара на ресторант Чадърите и кв. Прослав) Втора цел-Пазарджишко шосе(Техномаркет Европа и Алати) 3-та група Начална точка-Пожарната в Тракия Първа цел-Асеновградско щосе(след надлеза посока Асеновград) Втора цел-Цариградско шосе(между ул. Ландос и Удроу Уилсън) 4-та група Начална точка-Пожарната в Тракия Първа цел-Кукленско шосе(Митница) Втора цел-Коматевско шосе(до бул.Южен преди прелеза за Коматево)

                            Коментар


                              #29
                              Последната информация от организаторите е в първия пост на темата.

                              Коментар

                              Working...
                              X