Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за символ при "темите"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за символ при "темите"

    значи гледам на някой теми, преди заглавието има някакъв символ, нещо като кламер-чеще ми кажетели какво обозначава10х
    Tofas- Sahin 1.6 карб.

    #2
    Re: въпрос за символ при "темите"

    ForceWere написа:
    значи гледам на някой теми, преди заглавието има някакъв символ, нещо като кламер-чеще ми кажетели какво обозначава10х
    Това показва дали има нови мнения по темата.Ако има отметка има мнения,ако няма няма!

    Коментар


      #3
      имам предвит ето това
      Прикачени файлове
      Tofas- Sahin 1.6 карб.

      Коментар


        #4
        това не значи ли , че има прикачен файл ( снимка) към първия пост на темата ....
        Fiat Stilo JTD ....sold
        Volvo C 70 ....

        Коментар


          #5
          да бе вярно, това май е че има прикрепени файлове към темата, не само към първия пост може и към останалите
          Tofas- Sahin 1.6 карб.

          Коментар


            #6
            Не майче, ами точно това си е
            Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
            Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
            Fiat Bravo 1.4 120k.с.

            Коментар


              #7
              А аз искам да попитам, как правите тези снимки на екраните си, както на няколко поста по горе????
              Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
              Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
              Fiat Bravo 1.4 120k.с.

              Коментар


                #8
                Виж поста на "ForceWere". Там му е направена снимка на екрана му на компютъра. И друг път съм виждал такива снимки и ми е интересно как се правят. Дали просто с цифров фотоапарат си снимаш екрана и после прикачващ или си има някаква опция някъде
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #9
                  Бате Митко, да те питам няма ли някаква възможност ограничението от 800х800 да се направи поне 1024х768.
                  Tofas- Sahin 1.6 карб.

                  Коментар


                    #10
                    Nikcho написа:
                    Виж поста на "ForceWere". Там му е направена снимка на екрана му на компютъра. И друг път съм виждал такива снимки и ми е интересно как се правят. Дали просто с цифров фотоапарат си снимаш екрана и после прикачващ или си има някаква опция някъде
                    Е разбира се че не е снимано с цифровия фотоапарат. Има си програмки които снимат екрана. Дори има и такива които правят видео с действията по компютъра. В DOWNLOAD.BG има много такива програми.
                    Punto SX 1.1 55

                    Коментар


                      #11
                      Nikcho написа:
                      Виж поста на "ForceWere". Там му е направена снимка на екрана му на компютъра. И друг път съм виждал такива снимки и ми е интересно как се правят. Дали просто с цифров фотоапарат си снимаш екрана и после прикачващ или си има някаква опция някъде
                      Имаш един клавиш на клавиатурата си, на който пише: PrintScrn или Print Screenкато го натиснеш той прави "снимка" на екрана ти в момента и я слага в clipboard-a за да я запишеш отиваш в някоя програмка за изображения и я paste-ваш - ctrl+v и си готов...
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #12
                        Mazgarev написа:
                        Nikcho написа:
                        Виж поста на "ForceWere". Там му е направена снимка на екрана му на компютъра. И друг път съм виждал такива снимки и ми е интересно как се правят. Дали просто с цифров фотоапарат си снимаш екрана и после прикачващ или си има някаква опция някъде
                        Имаш един клавиш на клавиатурата си, на който пише: PrintScrn или Print Screenкато го натиснеш той прави "снимка" на екрана ти в момента и я слага в clipboard-a за да я запишеш отиваш в някоя програмка за изображения и я paste-ваш - ctrl+v и си готов...
                        :P :P :P :P :P :P Xa, че то било лесно бре Благодаря много
                        Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                        Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                        Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                        Коментар


                          #13
                          Nikcho написа:
                          А аз искам да попитам, как правите тези снимки на екраните си, както на няколко поста по горе????
                          При поместване на снимки в постовете, уверете се че те няма да "разтеглят" страницата.За да спазите това условие, качвайте големите снимки на някой хостинг. Пример: http://imageshack.us/ След като изберете от браузъра пътя до вашата снимка, натискате бутона host it!След като се презареди, ще ви даде няколко опции с вашата качена снимка.Копирайте линка от полето Thumbnail for forums (1) и го пуснете в поста си.Същото важи и за printscreen (снимка на екрана на монитора). След като се постави в някаква фотопрограма, (най-лесно е в Paint, edit/paste) не забравяйте да запишете снимката като jpeg (bmp стават много големи като обем).След като сте я записали в компютъра си, качвате я на хостинг по описания вече начин.
                          1997 Brava 1.6, 16V

                          Коментар


                            #14
                            За преоразмеряването на снимките: да ви предложа един много лесен вариант за ползващите Windows XP. Инсталирайте си Image Resizer от PowerToys на Microsoft. Ето адреса на инсталационния файл: http://download.microsoft.com/downlo...ertoySetup.exeСлед инсталацията, когато щракнете с десния бутон на мишката върху графичен файл, ще видите в контекстното меню команда Resize Pictures. Щракате върху него и ще ви се появи диалогов прозорец. За него няма да ви обяснявам, опциите са максимално опростени.Разбира се, има купища viewer-ри и графични програми, които правят същото (че и повече), плюсът на Image Resizer е, че не се появява като отделна програма, винаги ви е под ръка и е лесен за работа. :D
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар

                            Working...
                            X