Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, трябва да отслабна рЕзко...!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, трябва да отслабна рЕзко...!

    Колеги, след няколко месеца ще се явявам на физически изпит и трябва да покрия нелеки нормативи за възможностите си...Трябва да отслабна поне 15кг за 2-3 месеца, за да успея да покрия гладкото бягане, силовите ще ги покрия, но бягането с тези близо 100кг тегло ще бъде невъзможно...Та на въпроса... В случая целта оправдава средствата, така че очаквам всякакви предложения... диети, хапчета, зобове, билки, отвари и т.н... каквото и да е, само и само да сваля теглото бързо... Знам, че не е полезно, но времето ме притиска... Сега ям двойно по - малко от преди, наблягам на плодове и салати, но не съм спрял месото де, без хляб, без твърд алкохол, само 1-2 бирички дневно... всеки ден бягане след работа, в къщи упражнения и т.н. и резултата е 5-6 кг по - малко за два месеца, което е едно нищичко...Очаквам съвети и предложения.Благодаря
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    #2
    ако немериш начин пиши да знем как?иначе Успех
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      #3
      Аз към края на следващата седмица се вкарвам и аз в режим, че до девети април трябва да съм не повече от 80 оки, а ся съм към 86.....но при мен се получава, смъквал съм до 9 кила 15 дена, само че при мен е 100% нищо твърдо през устата, само бистра водица......но това не става с всеки, и при някой може да е непрепоръчително това, глада е много ефективно, но не е за всеки.....Личен съвет - забрави всякакви медицински средства за отслабване......изобщо каквито и да било подобни илачи.....по добре яж мед, или нещо подобно, ускоряващо метаболизма и правилната функция на вътрешните желези, отколкото да пиеш нещо от сорта......
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        #4
        -------------------------
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Отиди при диетолог - трябва ти индивидуален режим на хранене. Никой не може да ти даде съвет какво, колко и кога да ядеш. Тичането го удвои - 2 пъти дневно, + клекове с 90-100 кг. - колкото си, 4 серии до отказване ... За 3 месеца, предполагам, ще се справиш, но ... не забравяй и движението през деня ... движи се колкото можеш повече, качвай се по стълбите, не ходи пеша до магазина и т.н. ... Дано съм помогнал ...
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            Брат ми от 100 оки стана 75 за около два месеца по следния начин:1. Гаджето му го остави2. Почна да пуши3. Спря да яде хлябС нищо друго не е променил начина си на живот.

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Брат ми от 100 оки стана 75 за около два месеца по следния начин:1. Гаджето му го остави2. Почна да пуши3. Спря да яде хлябС нищо друго не е променил начина си на живот.
              Нормално е, мозъка командва абсолютно всичко......
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #8
                Тичане сутрин на гладно, за да изгориш мазнините. Вечер е безсмислено - изгаряш калориите от храната, която си приел през деня, докато сутрин няма какво друго и организма започва да използва натрупаните в него мазнини за "гориво". Не се набутвай за разни фетбърнъри, допинга е кафе и ефедрин преди тичането, но не знам намира ли се още. Времето е много малко и ще е много трудно. Ако все пак успееш, имай предвид, че ще е голям стрес за организма ти, и освен това ще свалиш сила. Писал си, че тренираш вкъщи - без тренировка с тежести или поне някакви силови упражнения като набиране и кофички примерно, много трудно ще свалиш килограми.p.s. А ако няма допинг тест, взимаш някакви стероиди (за тях вече не съм компетентен, но знам теорията :D ) - тогава и само да си седиш, мускулите растат, а мазнините се топят сами. :D
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #9
                  Бе той Мишо си е якичък, доколкото го знам. Няма нужда от много тренировки...

                  Коментар


                    #10
                    Възможно е да свалиш тези килограми ,но ти трябва хранителен режим, и много движение/спорт/.Като за начало спри Алкохол ВСЯКАКЪВ, чета че пиеш "само "2 бири на ден, което в твоя случай е много, спри да ядеш хляб,тестени изделия, сладко !По възможност вечер не яж или ако ядеш да е преди 18.00часа. Задължително един ден в седмицата да си на вода, само вода без никакви сокове ,чайове и тем подобни!!! Успех!!!

                    Коментар


                      #11
                      В гугъл може да прочетеш подробно за "ниско въглехидратна диета", резултата е много бърз, вредна е, колкото всяка друга диета с която се свалят бързо килограми, но с нея 15 кг. за месец ги няма. Най- общо ядеш месо и мляко и яйца, без хляб и без плодове и зеленчуци една седмица. Колкото искаш, няма никакво ограничение в количеството, стига да не е пържено и да не е смесено със соя например. След като минат 7 дни, към диетата се добавят и зеленчуци (салати) без картофи, ориз и боб. За 2 седмици минимум 10 кг си надолу. Успех!
                      Fiat Bravo 1.6 16V '97г.

                      Коментар


                        #12
                        ------------------
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          В гугъл може да прочетеш подробно за "ниско въглехидратна диета", резултата е много бърз, вредна е, колкото всяка друга диета с която се свалят бързо килограми, но с нея 15 кг. за месец ги няма. Най- общо ядеш месо и мляко и яйца, без хляб и без плодове и зеленчуци една седмица. Колкото искаш, няма никакво ограничение в количеството, стига да не е пържено и да не е смесено със соя например. След като минат 7 дни, към диетата се добавят и зеленчуци (салати) без картофи, ориз и боб. За 2 седмици минимум 10 кг си надолу. Успех!
                          Fiat Bravo 1.6 16V '97г.

                          Коментар


                            #14
                            --------------
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Всяка една диета, както казва Emzo си е тероризъм към организъмът. Цялостен и точен баланс изготвен съобразно ръст, текущо тегло, костна структура и начин на живот. Не може човек дето не знае как да ходи пеш, да хукне да бяга. Кардио упраженията са за хора над 60 години... За хора под 40 са аеробните упражнения. Идеята да се свалят килограми с диета без диетолог или без дори идея под ръка са = самоубийство. Лишаването от необходими вещества също е самоубийство..., бавно. За човек до 30г. е лесно да свали 7-8кг. за до 4 седмици. За влизане обаче в цялостен тонус са нужни много време, усилия и медикаменти - витамини, l-карнитин и разбиране на храненето - в никой случай с бързи въглехидрати... По-добре хляб вместо 1 ябълка, примерно.
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X