Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Днес към 19 часа на караулката в посока Пловдив се видяхме с колега с бяла Мареа Комби. Отзад с буквички беше написано Adi*55 или нещо подобно. Номера почваше със EДа си признава кой е! :D
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #47
      Абе ... онзи ден на светофара на България, се мернахме с 1 колега с Браво, ама ... като не помня номера ... :D
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #48
        oblacheto написа:
        на ул.Св.св Кирил и Методи стой едно браво от 5-6 дни,че можеби и повече със малък стикер на задния прозорец СА 0778
        Това трябва да е Lane Staley. Ако още е негово де.
        Manowar - Татко
        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

        Коментар


          #49
          petar2202 написа:
          googo написа:
          15:30 днес, колегата с таксиметровата Мултипла - ляв завой от Раковски по Искър
          Мхм този ни колега, веднъж не ме качи, че беше за кратък курс (за около 2лв.).Ама нищо, простено му е
          Ако се беше идентифицирал можеше да те огрее,иначе за 2 лева не натискам съединителя :D .Другия път може и без пари да те закарам.То не е срамно да кажеш ,че си от Фиат Форум. :D
          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

          Коментар


            #50
            ogi28b написа:
            Днес сутринта около 08:20 пред ПХ Москва сиво-синкяво Браво с ДКН 6389 и голям стикер - направи ляв завой, и беше освиркан. Кой се разпознава в описанието?
            Аз! Малко по-нагоре и аз писах Аз всеки ден завивам от там,после надясно по "Шипченски проход" и акустирам на баничарницата малко след Коперник - най-добрите банички в Западна България

            Коментар


              #51
              kik73bg написа:
              petar2202 написа:
              googo написа:
              15:30 днес, колегата с таксиметровата Мултипла - ляв завой от Раковски по Искър
              Мхм този ни колега, веднъж не ме качи, че беше за кратък курс (за около 2лв.).Ама нищо, простено му е
              Ако се беше идентифицирал можеше да те огрее,иначе за 2 лева не натискам съединителя :D .Другия път може и без пари да те закарам.То не е срамно да кажеш ,че си от Фиат Форум. :D
              Няма нищо колега, аз не бързах.Ако беше по-спешно веднага щях да се идентифицирам

              Коментар


                #52
                кой беше днес в овча купел 2 на феникса около 12:30 мина покрай мен - зелено браво - тръгнах да махам ама имаше много хора.
                Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                Коментар


                  #53
                  Пунто двувратка - тъмно синьо 8016, голям стикер на задното стъкло на Цариградско посока Младост може би към 18.00ч.

                  Коментар


                    #54
                    Вчера се видях с някой, работи в авто-електро части в Суходол, със зеленичка Брава 1.4 12v, поздрави!
                    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                    Видеорегистратори

                    Коментар


                      #55
                      vital написа:
                      Пунто двувратка - тъмно синьо 8016, голям стикер на задното стъкло на Цариградско посока Младост може би към 18.00ч.
                      Виновен карах жена ми на работа

                      Коментар


                        #56
                        Кой беше младежа с жълтото браво на България днес ?
                        Fiat Forum Bulgaria

                        Прекаленият светец и богу не е драг !

                        Коментар


                          #57
                          Днес за 5 минути - 2 форумски Браво. Едното - паркирано на тротоара пред механа "Къщата" в Дружба 2, софийски ДКН 7756. Другото - паркирано на ъгъла пред блок 316 в Дружба 2, с регистрация PP ---- -- . И двете бяха тъмносини, с малки стикери в долната лява част на задното стъкло.

                          Коментар


                            #58
                            ogi28b написа:
                            Днес за 5 минути - 2 форумски Браво. Едното - паркирано на тротоара пред механа "Къщата" в Дружба 2, софийски ДКН 7756. Другото - паркирано на ъгъла пред блок 316 в Дружба 2, с регистрация PP ---- -- . И двете бяха тъмносини, с малки стикери в долната лява част на задното стъкло.
                            Днес в продължение на няколко часа видях доста форумски коли в Хиподрума пред "Пийпълс",но нямаше как да ги снимам имаше други папараци :D Ето тези да се разпознаят ,ако могат :D
                            Прикачени файлове
                            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                            Коментар


                              #59
                              kik73bg написа:
                              ogi28b написа:
                              Днес за 5 минути - 2 форумски Браво. Едното - паркирано на тротоара пред механа "Къщата" в Дружба 2, софийски ДКН 7756. Другото - паркирано на ъгъла пред блок 316 в Дружба 2, с регистрация PP ---- -- . И двете бяха тъмносини, с малки стикери в долната лява част на задното стъкло.
                              Днес в продължение на няколко часа видях доста форумски коли в Хиподрума пред "Пийпълс",но нямаше как да ги снимам имаше други папараци :D Ето тези да се разпознаят ,ако могат :D
                              Пред механа "Къщата" Бравото с номер 7756 аз го регистрирах днес преди срещата и му лепнах стикера в долната лява част на задното стъкло.Мой приятел от мивката туку що си е купил бравото.
                              FIAT STILO 1.2 16 V.

                              Коментар


                                #60
                                Бай reter към 9 сутринта от икономиката правеше десен завой към гарата... или друго тъмно браво със затъмнени задни стъкла и голям стикер.
                                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                                Коментар

                                Working...
                                X