Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    loop написа:
    Днес сутринта около 9ч. в Слатина, близо до 109-то Училище ( не знам номера на блока)Стило с 5 врати, малък кръгъл на задния прозорец долу над емблемата.
    Аз

    Коментар


      Днес около 19:10 на Лукойл на Червено знаме фиат браво малък стикер.
      Fiat Bravo 99' 1.6 GT
      Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
      Fiat Bravo 99' 1.6 SX

      Коментар


        Днес две форумски фиатчета бяха засечени, докато обикалях из София. Около 13:20(+-5 мин) на кръстовището на бул. "Възкресение" и бул. "Вардар" в Красна поляна- черна Панда, старозагорска регистрация, бях две коли по-назад, не съм сигнализирал. Около 17 и нещо, не помня точно, черно софийско Браво 6870 на входа на Mall of Sofia. Не съм сигнализирал, бях с друга кола. Колегите да се чувстват поздравени!

        Коментар


          loop написа:
          Вчера около 11,30 до Зала Фестивална.
          Това съм аз :D
          Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

          Коментар


            Кой беше колегата със тъмно зелената Мареа А 9043 с който се поздравихме на магистралата и пътувахме заедно до Бургас :P

            Коментар


              xaerial написа:
              loop написа:
              Днес сутринта около 9ч. в Слатина, близо до 109-то Училище ( не знам номера на блока)Стило с 5 врати, малък кръгъл на задния прозорец долу над емблемата.
              Аз
              Онзи ден пак те засякох, аз живея до 148мо, трябва някой път да си направим мини форумна среща
              DaLinda написа:
              loop написа:
              ...
              Това съм аз :D
              Само аз виждам колегите, мене никой не ме вижда, нищо че цялото Браво е нашарено със стикери....Явно Фиатката е много бърза и само прелита
              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

              ...E90..incoming..!!

              Коментар


                curko написа:
                Около 17 и нещо, не помня точно, черно софийско Браво 6870 на входа на Mall of Sofia. Не съм сигнализирал, бях с друга кола. Колегите да се чувстват поздравени!
                Аз съм бил,и ти се чувствай поздравен Между другото аз често ти засичам бравото около пазара в красна поляна,особено зад пицарията.
                Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                .

                Коментар


                  Преди малко, на Кауфланд в М.рудник, червена Брава със спойлер, пернишки и кръгъл стикер.
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    Днес две попадения - в 14:15 сива Мареа седан с рег. номер СТ.... с пернишки стикер на Асеновградско шосе в посока Пловдив, малко по-късно на магистралата жълто Пунто с малък стикер горе вдясно на задното стъкло.П.П. Честита Нова Година, колеги съфорумци!
                    ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                    Коментар


                      На 29.12(Неделя) около 17.00 ч. на спирката срещу CCS до х. Хемус беше спряно сиво Punto Мк1 с черен преден капак и рег. № СА 8393 АВ със големите стикери на форума на страничните стъкла.
                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар


                        FIRE 8V написа:
                        На 29.12(Неделя) около 17.00 ч. на спирката срещу CCS до х. Хемус беше спряно сиво Punto Мк1 с черен преден капак и рег. № СА 8393 АВ със големите стикери на форума на страничните стъкла.
                        Пунтото го знам Веско беше притежание на братовчед ми но го продаде и до колкото знам новите собсвеници не влизат тук
                        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                        Коментар


                          На магистрала Тракия посока София, жълто пунто МК2.
                          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                          ...and justice for all

                          Коментар


                            Брава СА 0538 в 19:35ч. На паркинга на новия Кауфланд в кв. Борово.
                            Manowar - Татко
                            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                            Коментар


                              петък след обяд ( между 14:00 и 16:00 ) Видях колега със пунто на бул. К.Величков номера му беше А4036 малък стикер на задния прозорец не сигнализирах защото бях със служебната и щеше да се чуди кво става.. :D
                              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                              Коментар


                                fihi написа:
                                Брава СА 0538 в 19:35ч. На паркинга на новия Кауфланд в кв. Борово.
                                аззззззззз
                                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                                Коментар

                                Working...
                                X