Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вчера към 17 часа колега с браво с номер РВ 7761 или нещо от сорта,от новия надлез до смирненски(Пловдив) си покарахме заедно.Нямам стикер
    Fiat Marea 1.6/16V

    Коментар


      На 26.10 видях колега от форума в Русе край Технополиса светло сива Marea Weekend малък кръгъл стикер на задното стъкло 8442 нещо от сорта беше номера
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        Браво 2969 с малък стикер отзад вдясно се измъкваше от София вчера към 14:15. Кой е?

        Коментар


          Днес около 12 без 15 около Тлевизионната кула тъмно синьо Палио с малкия стикер на задното стъкло и рег. номер СТ ХХХХ, а преди малко и колегата с Мултипла-та такси по Искърско шосе ... Да се чувстват поздравени, че и двата пъти нямаше как да сигнализирам.
          FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
          FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

          Коментар


            Аз пък си имам колега-съсед със светлосиньо Браво и голям стикер отзад,номера му е 9961 седи си мирно зад новата била в Толстой, да си признава
            Bravo 1.6 16V

            Коментар


              Преди малко на центъра в с. Ягодина видях Мареята на колегата krasio79bs. Повъртях се малко да видя дали ще се появи отнякъде, но после се сетих, че може да се е качил на Орлово око :D
              Прикачени файлове
              Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

              FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

              Коментар


                MAKARI??? написа:
                Вчера към 17 часа колега с браво с номер РВ 7761 или нещо от сорта,от новия надлез до смирненски(Пловдив) си покарахме заедно.Нямам стикер
                Аз бях колега... Ти май имаше мераци да се дърпаме или просто бързаше много.

                Коментар


                  Днес сутринта около 10 часа, на моста до Подуяне ( на Ботевградско мисля), се засякох с колега със Сиво Пунто МК1, с 2 големи стикера на 2та задни странични прозорци. 8393? мисля, че му беше номера. Свирнах му да го поздравя, но явно не беше на кеф нещо..
                  Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                  ...E90..incoming..!!

                  Коментар


                    Днес на 7-ми км. (при корпосите на ЗИТ) около 12:00 lancia номера и беше 8085 с големият стикер на задният прозорец поогледах се но не видях никого
                    FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                    FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                    FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                    Коментар


                      Тази вечер в 17.00 или 17.30 видях RACER GT. Страшна стойка вади това Браво.
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        Вчера сряда докато оправях гумите на Подуяне премина Браво с ДКН СА8763, с малкия стикер на задния прозорец.Не знам дали ме забеляза.
                        Фиат Типо 1.4 2017г.

                        Коментар


                          slav4o_p написа:
                          Преди малко на центъра в с. Ягодина видях Мареята на колегата krasio79bs. Повъртях се малко да видя дали ще се появи отнякъде, но после се сетих, че може да се е качил на Орлово око :D
                          Баш там се бях покатерил със една "Уазка". Адреналин на макс. :D
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            dobrujanetza написа:
                            Тази вечер в 17.00 или 17.30 видях RACER GT. Страшна стойка вади това Браво.
                            Бирата е от мен!
                            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                            Коментар


                              Снощи на бул. Сливница след Константин Величков, тъмно синьо Стило с малък стикер.пп Много върви това Стило бреее
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Чия е тази Ланчия ? Видях я на Слатинска в София.
                                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                                Коментар

                                Working...
                                X