Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вчера мернах ето това пунто в Габрово ...
    Прикачени файлове
    FIAT Punto 55 S
    FIAT Doblo 1.3 Multijet

    Коментар


      Вчера вторник около 18:10 забелязан колега с (май беше) Пунто с големия стикер и номер В7464 или нещо подобно.Движеше се по 8ми приморски полк посока центъра, и на Червения площад зави по Цар Освободител (така ми се стори).
      Фиат Типо 1.4 2017г.

      Коментар


        Тази сутрин 31.7.2013 синьо пунто с пернишкия стикер PA 4745 BA. Паркирано в грешната посока на еднопосочна пряка на Арсеналски Да си признава кой го мързи да заобиколи от съседната пряка и да влезе от разрешената страна на уличката!
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар


          Вчера около 17:30 тъмно синьо Палио с голям стикер и с бургаска регистрация зави към окръжна болница. Бях далечко ама пак свирнах за всеки случай. Май жена го караше.
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            С кого се поздравихме снощи в тунела на Люлин?
            Fiat Bravo 1.6 16V '99
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
            Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
            ------------------------------------------------------------
            Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

            Коментар


              кой е с бяло Типо СА 2524 и беше в хотел GREEN WOOD Разлог?
              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
              Ex.Opel Astra

              Коментар


                Flaidas написа:
                С кого се поздравихме снощи в тунела на Люлин?
                Здравей колега аз бях
                Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

                Коментар


                  Кой беше колегата с темпрата на светофара на билковата които доста коварно сече пътя на колата зад него решавайки,че в последния момент ще завие надясно?!

                  Коментар


                    Ами щом е бил с Темпра трябва да е бил Joro.
                    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                    Ex.Opel Astra

                    Коментар


                      Коя е колежката с розовото Пунто МК1, което виждам доста често до Лекси - Смирненски в Пловдив?Сиво Браво с големия стикер и рег 8081 или нещо такова в Бургас квартал СлавейковПлевенчани къде са ви форумските стикери? За една седмица яко шматкане по улиците нито един форумски фиат.
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар


                        Онзи ден в събота на бензиностанцията Лукоил в Богров около 8 часа вечерта беше спряло сиво пунто ГТ с големия стикер на задното стъкло. Не видях номера но свирнах дано колегата ме е жидял. Бях с пунто МК2 със сини лепенки отстрани.П.С. Относно плевенските стикери на форума. Аз имам доста от тях, но никои не ми се е обаждал до сега да иска. Тук в Плевен сме малко нередовни.

                        Коментар


                          Почти всеки път като ходя до еконта в Красна поляна виждам Мареата на veselin10 паркирана отстрани на фракцията.
                          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                          .

                          Коментар


                            Не мога да се логна във форума на Пежо, затова - тук едно Пежунто:
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              Не мога да се логна във форума на Пежо, затова - тук едно Пежунто:
                              Готов си. http://peugeotclub.info/forum/viewto...05922#p1205922
                              Manowar - Татко
                              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                              Коментар


                                колега това браво където си го видял до парка в славейков да не би да е мойто
                                Прикачени файлове
                                fiat bravo 1.4

                                Коментар

                                Working...
                                X