Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преди малко се поздравихме с колега с Брава СА9444, в Люлин

    Коментар


      ogi28b написа:
      Мързел! К’во, пазиш мацките за себе си ли? На kaci са колежки. Значи бившето Браво на BolgAryan е 8881.
      Предишната регистрация на това Браво беше РА (не помня цифрите обаче)и май беше с 1.8 мотор.Колата е работна и почти не спира да върти из София.

      Коментар


        harifg написа:
        Синьо пунто МК1 с номер 6699 преди окло половин час на бул.Ал.Пушкин, посока към околовръстният път....
        Аз бях
        Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

        Коментар


          Сабахлемтъ, сиво старозагорско пунто на кръговото на Надежда, бях точно зад него

          Коментар


            krasio_79bs написа:
            g0g40 написа:
            Кой си приказва в момента с "изедниците" от наказателния паркинг в Бургас?
            Да не е една тъмно зелена мареа комби?
            Мноо ясно ... нали по нея те познах .... sorry ама съм много лош физиономист ....Аз бях с бебешка количка и като ти загледах мареата и ти ме загледа .... мноо си ревнив
            FIAT Punto 55 S
            FIAT Doblo 1.3 Multijet

            Коментар


              g0g40 написа:
              krasio_79bs написа:
              g0g40 написа:
              Кой си приказва в момента с "изедниците" от наказателния паркинг в Бургас?
              Да не е една тъмно зелена мареа комби?
              Мноо ясно ... нали по нея те познах .... sorry ама съм много лош физиономист ....Аз бях с бебешка количка и като ти загледах мареата и ти ме загледа .... мноо си ревнив
              Загледах те ,че Мара беше с отворени прозорци. :D Другият път да се обадиш за по една бира и да внимаваш къде паркираш ,че да не ти се налага да се запознаваш с момата.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                Вчера ново Гранде Пунто или Браво на кръговото извън шумен, номер СА 8051 (или нещо подобно) Имаше малък стикер в долния ляв ъгъл на задното стъкло.
                Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

                Коментар


                  днес два пъти един и същ колега Бяло Пунто МК2 с номер 3290 или нещо от тоя сорт първо във Люлин пред 56 соупосле в Банкя
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар


                    todorshalev написа:
                    днес два пъти един и същ колега Бяло Пунто МК2 с номер 3290 или нещо от тоя сорт първо във Люлин пред 56 соупосле в Банкя
                    Мда, аз съм бил

                    Коментар


                      Painfall написа:
                      todorshalev написа:
                      днес два пъти един и същ колега Бяло Пунто МК2 с номер 3290 или нещо от тоя сорт първо във Люлин пред 56 соупосле в Банкя
                      Мда, аз съм бил
                      и не си ме видял през една кола бях паркирал от теб
                      Прикачени файлове
                      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                      Коментар


                        Аааа, ако е сивото Стило, да, ама не видях стикер, затова не съм се обадил, хахахах :D

                        Коментар


                          Painfall написа:
                          Аааа, ако е сивото Стило, да, ама не видях стикер, затова не съм се обадил, хахахах :D
                          амиии не е Сиво ама е близко Много светло синйо е ама от близко от далеч сивеее
                          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                          Коментар


                            Тази сутрин, малко преди 7:30 на Бул. Брюксел ме изпревари немски автомобил с жълт цвят и най-големият формат кръгъл стикер отзад на стъклото.Намера беше СА 4146 КВ. Но не ми сигнализира...Любопитна ми е тази комбинация - немски автомобил + наш форумски стикер?Дали колегата пише тук?А, колега Painfall, Тошко има два, ама точно като твойте и залепени на същото място "пернишки" стикера. Как не си ги видял не знам.
                            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                            Коментар


                              Едно време като имах и Опел, и той беше с точно такъв голям кръгъл ФИАТ-ско-форумски стикер.Нищо чудно няма

                              Коментар


                                Кой ми е съсед, с бялата Брава 2481
                                Fiat Bravo 1.6 16V '99
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
                                Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
                                ------------------------------------------------------------
                                Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

                                Коментар

                                Working...
                                X