Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за LG KC910 RENOIR

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за LG KC910 RENOIR

    Има ли някой колега с този телефон. Искам да сподели как се справя ксеноновата светкавица. Сензора на камерата има много добра светлочувствителност и в нета има много снимки как снима без светкавица и съм повече от доволен но искам да видя как снима при слаба светлина във стая със светкавицата
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    ...
    Fiat Stilo 1.9 Jtd 115 2003 MultiWagon

    Коментар


      #3
      абе простак къв фиат бе не виждаш ли че за телефон пиша
      Fiat Bravo 1.9 JTD 100

      Коментар


        #4
        http://www.esato.com/board/viewtopic...tart=120Тук има доста снимки правени с него, но не и нощни....разгледай и HTC Desire HD - камерата е уникална!
        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

        Коментар


          #5
          Достъп до този телефон не съм имал,обаче като функционалност е доста добър,а като марка аз ползвам LG Optimus GT540 и съм изключително доволен от марката.Според мен ще ти върши перфектна работа и ако съдя по моята камера която е 3 мегапиксела без светкавица тая на KC910 ще е много добра,понеже моята прави доста добри снимки дори и на тъмничко.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            Интересувам се от ниско бюджетен телефон така че HTC въобще не гледам. Аз сега съм с KM900 Arena и Renoir има сходни функции само дето камерата е на върхово ниво сензора е до ИСО 1600 а на Арената е до Исо 800 тоест по малко шум в снимките при слаба светлина
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар


              #7
              mitkosoft написа:
              Интересувам се от ниско бюджетен телефон така че HTC въобще не гледам. Аз сега съм с KM900 Arena и Renoir има сходни функции само дето камерата е на върхово ниво сензора е до ИСО 1600 а на Арената е до Исо 800 тоест по малко шум в снимките при слаба светлина
              фотоапарат или телефон ще си купуваш?Мултифункционалните устройства са винаги компромис в качеството на всеки един елемент!Телефоните никога няма да снимат като фотоапарат!Съвет: Вземи си хубав апарат за хубави снимки!
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                да ама не мога винаги да нося фотоапарат за да правя снимки когато ми потрябва...повечето ГСМ-и със ксенонова светкавица правят хубави снимки така че е компромис
                Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                Коментар

                Working...
                X