Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сенник - картонен?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сенник - картонен?

    колеги, някой да е мяркал от картонените сенници за предното стъклоимам някакъв с алуминиево фолио, но е тъпо направен - кофти се захваща и е много мек, не стои на стъклотоза нищо не ставапреди имаше в Shell, но вече няма
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Re: Сенник - картонен?

    sev написа:
    колеги, някой да е мяркал от картонените сенници за предното стъклоимам някакъв с алуминиево фолио, но е тъпо направен - кофти се захваща и е много мек, не стои на стъклотоза нищо не ставапреди имаше в Shell, но вече няма
    Ако намериш дистрибутор/дистрибуторка на Пепси, те ги предлагат като рекламни материали.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      мисля че в ОМВ имаха.....

      Коментар


        #4
        мисля че в Темпо при зареждане над еди-колко си литра даваха такива ама дали важи още тая прИмоция не знам...успех
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          А да питам, понеже е такава темата...От слънцето нещо може ли да й стане на колата отвътре...? (Става въпрос за наще коли - Брава/о)защото си мисля че не може да изсветлее или да се напука, ама де да знае човек...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            благодаря на всичкище потърсяна Темпо съм виждал сложени по коли, но доста стари ми се струват вече и сигурно е било отдавнано идва лято и все някой ще се сети :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар

            Working...
            X