Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задачка на C++

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задачка на C++

    Здравейте,има ли програмисти тука Трябва ми помощ за една задача...Трябва да направя борд на шахмати движенията на коня...на пройзволна от нас позиция и да скача на Г докато няма вече каде да стъпи без да се повтарят позициите кадето е стъпил Можете ли да ми помогнете за това?

    #2
    Никой ли не ги разбира тези работи...айде де мислех ,че има програмисти тука

    Коментар


      #3
      Отдавна не съм се занимавал с писане на код. Ако разбирам правилно условието бих я направил с матрица, която първоначално цялата да е от 0-ли. След като си стъпил на дадено поле го правиш 1-ца и ползваш рекурсивна функция за да обходиш всички възможни полета.
      ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
      Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
      Jet Black E46 M3

      Коментар


        #4
        Ще ти направя услуга и няма да ти направя задачката. Ц++ не съм писал от известно време, но няма и да се напъвам, защото ТИ си този, който трябва да се напъне. Първо си вземаме изпитите със "направо някой да си ми я напише" и после ... държавата ни е виновна.
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          vesko написа:
          Ще ти направя услуга и няма да ти направя задачката. Ц++ не съм писал от известно време, но няма и да се напъвам, защото ТИ си този, който трябва да се напъне. Първо си вземаме изпитите със "направо някой да си ми я напише" и после ... държавата ни е виновна.
          Кфи изпити кфи пет лева не ми трябва за никакъв изпит ...недей дрънка глупости...вече си я направих мерси за помоща

          Коментар


            #6
            R1d3r написа:
            vesko написа:
            Ще ти направя услуга и няма да ти направя задачката. Ц++ не съм писал от известно време, но няма и да се напъвам, защото ТИ си този, който трябва да се напъне. Първо си вземаме изпитите със "направо някой да си ми я напише" и после ... държавата ни е виновна.
            Кфи изпити кфи пет лева не ми трябва за никакъв изпит ...недей дрънка глупости...вече си я направих мерси за помоща
            Това е чудесно. И толкоз по-добре за теб. :D
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              vesko написа:
              R1d3r написа:
              vesko написа:
              Ще ти направя услуга и няма да ти направя задачката. Ц++ не съм писал от известно време, но няма и да се напъвам, защото ТИ си този, който трябва да се напъне. Първо си вземаме изпитите със "направо някой да си ми я напише" и после ... държавата ни е виновна.
              Кфи изпити кфи пет лева не ми трябва за никакъв изпит ...недей дрънка глупости...вече си я направих мерси за помоща
              Това е чудесно. И толкоз по-добре за теб. :D
              Момчето иска помощ,ЗАЩО се заяждаш ???
              Pain is temporary, PRIDE is FOREVER !!!

              Коментар


                #8
                little написа:
                Момчето иска помощ,ЗАЩО се заяждаш ???
                Той е много прав.Браво на момчето, че си е решил задачката сам.
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  в английския форум задаваш въпрос, отговарятв руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещов българския форум, като зададеш въпрос, всички започват да ти обясняват колко си простTOВА Е МНОГО ТОЧНО казано за този случай...
                  Pain is temporary, PRIDE is FOREVER !!!

                  Коментар

                  Working...
                  X