Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оги, успокой топката! Сините казаха, че това ще е последната от поредните победи на ЦСКА

    Коментар


      Еееее, тва ако не е наглАсено!!! Краси ме е видял, че влизам във форума и е излязъл през задния изход, да не се засечеме!Краси, драсни им едно мейлче на ония глупаци да се стегнат малко, че то вече не е интересно така. Аз не мога да се израдвам на гол сега, само вдигам ръце и ръкопляскам малко, все едно играеме срещу Глиган Грудово. Въпросът вече не е кой ще бие, а с каква разлика ще бием тоя път. Стегни ги малко, моля ти се! Сложете за треньор някой пияница от първата кръчма, че поне повече разбира от футбол, в сравнение с оня, дето няма толкова завършени класове, колкото поредни победи има ЦСКА.
      Прикачени файлове

      Коментар


        Оги, не зная ти кой мач си гледал, но мен снощи ми изпратиха тази снимка:И аз вече не зная кой резултат е верен, тоя в сайта на БФС или този от снимката.
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          Култово интервю ЦЪК

          Коментар


            Stefanaki. Квот кажат от БФС - това ще да е. На очите си не вярвай...Впрочем БФС са цвете за мирисани пред тези от УЕФА. Снощи научих, че федерациите наАлбания и Сърбия били глобени с по 100 000 Евра, но пък за сметка на това са взели много"мъдро" решение да присъдят служебна победа за домакините от Сърбия и ( тука внимавайте )..., но пък за наказание имотнемат 3 точки от досегашния актив в квалификациите. Т.е "наказанието" за сърбите е поощрение за съперницитеим в тази група. Няма значение мотива, знамето на велика албания над Белград и явната провокация на шиптърите...
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              Добре Оги , ще ти свърша тая услуга.
              681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

              7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

              Коментар


                Вай, вай , вай. Овапцахме я вече съвсем. .
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  kiro_of_the_day написа:
                  МоооооООООООНТАНААААААаааааааа!!!!!!
                  Krasi1914 написа:
                  и пак "футболните фенове" се изпокриха като....
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    Тая вечер ли е мача Базел-Лудогорец, че нещо съм се отплеснал и не ги следя.
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      Не.

                      Коментар


                        Коцев, днес футболните емоции бяха достатъчно П.П. и всички да доволни

                        Коментар


                          Даже някои са още повече доволни. С моя Левски нещо взе да става .
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар

                          Working...
                          X