Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

опит за измама на полицаи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Аха... значи ако девойките кокетничат или се правят на тъпи пред полицаите за да ги пуснат било неуважение и дори проституция, ама иначе да буташ двадесетолевки си е най-моралното и легално нещо на света.Гроздето, колеги, гроздето...

    Fiat Bravo T-Jet 120

    Коментар


      #47
      BolgAryan написа:
      Аха... значи ако девойките кокетничат или се правят на тъпи пред полицаите за да ги пуснат било неуважение и дори проституция, ама иначе да буташ двадесетолевки си е най-моралното и легално нещо на света.Гроздето, колеги, гроздето...
      Абсолютно.А аз като нито давам пари на полицаите, нито съм хубава девойка - ми остава да се надявам, че или ще попадна на жена-катаджийка, която си пада по мъже на средна възраст с бирени шкембета, или на полицай с обратна резба (май второто е по-възможно )

      Коментар


        #48
        Дръж едно топче тоалетна хартия в жапката! :D
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          #49
          имамен полицай-голямо постижение направо за гордост,ако пък полицай измами вас и ви вземе 20 кинта кой от 2-ви е измамения?отговора е : и двамата!!!

          Коментар


            #50
            quintessenz написа:
            най-странното което съм казвал е да пишат акта възможно най-бързо защото страшно много ми се ходи по голяма нужда (странно но ме съжалиха)
            Стига бе - кво им рече - "Бате, ака ми се....."........ :P :P :P :P :P[/quote]а бях изнервен направо бесен и бях в кюпа отвсякъде без колан колата ръмжи гърми трещи се едно карам с 300 гърнетата надупчени ченгето не може да свари да изкача от храстите и му викам пиши моля ти се по-бързо и да си тръгвам не ми се разправяше въобще и ми вика бързаш ли за някаде викам да много ми се се** и ми върна документите очуден останах.. направо потресен...
            Haters Gonna Hate

            Коментар


              #51
              borisov написа:
              имамен полицай-голямо постижение направо за гордост,ако пък полицай измами вас и ви вземе 20 кинта кой от 2-ви е измамения?отговора е : и двамата!!!
              Той отдавна вече ни е измамил и продължава да го прави периодично всеки месец, цоцайки заплата от нашите данъци и почесвайки си знаете кое по цял ден.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                #52
                dikanio написа:
                borisov написа:
                имамен полицай-голямо постижение направо за гордост,ако пък полицай измами вас и ви вземе 20 кинта кой от 2-ви е измамения?отговора е : и двамата!!!
                Той отдавна вече ни е измамил и продължава да го прави периодично всеки месец, цоцайки заплата от нашите данъци и почесвайки си знаете кое по цял ден.
                До сега не видях някой да каже добра дума за българските полицаи, чак толкова ли са лоши. Когато минете метър нищо не казвате, но когато ви глобят за нарушение( което повечето казват не са извършили) и почвате с обидите, замислете се малко.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #53
                  така е всички ги плюем и как няма като 99% от тях сложат ли униформата се едно хващат господ за шлифера..
                  Haters Gonna Hate

                  Коментар


                    #54
                    fiatmaniak написа:
                    До сега не видях някой да каже добра дума за българските полицаи, чак толкова ли са лоши...
                    Като станат ,например, като испанските полицаи: спретнати, културни и да ти се извинят 10 пъти преди да ти пишат акта с фразата:"Съжалявам, длъжен съм!", ми то да ти домилее, па да му рекнеш: "Пиши, джанъм, не се притеснявай!" Нашите "полицаи" са на ниво пъдари и съответно напълно ги олицетворява поговорката "царят дава, пъдарят не дава", т.е. имат се за нещо повече от обществото, което ги е назначило да съблюдават някакъв порядък, да речем на пътя.Заучените фрази: Ко ши прайм ся? Че пишеме ли? Ше се глобяваме ли?... Държание и външен вид в стил "ХоРеМаг...Те самите не знаят, че са не тия постове в помощ на обществото, а не да всяват страх с бабаитлък:Алооооу, ко ми спираш тука уеее!? Знаци имаааа... А колко е просто... "Извинете, тука е забранено дори и за минутка, бихте ли били така любезени, да преместите МПС-то си! Благодаря, приятен ден! Е, има и културни. Те обикновено заслужават "за едно кафе" :D ПП - Шегата на страна, ама каква добра дума да кажеш на общия фон. Има момчета съвсем на място и дано всички станат като тях, а не да се покварят от старите. (Разбира се, отношението към полицаите също трябва да се промени, но според скромното ми мнение,това няма да стане, докато не си го извоюват.)
                    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                    Коментар


                      #55
                      DEYAN IYI написа:
                      ... Държание и външен вид в стил "ХоРеМаг...
                      Така ме разсмя с това, много добро сравнение. Заради тебе хората ще ме помислят за луд, смея се с глас, а те ми се чудят защо.

                      Коментар


                        #56
                        mims написа:
                        Аз идеята в схващам, но ми направи впечатление, че мн взех да се отпускам - карам без колан, с телефон и цигара в ръка. Та за тва взех и магарийки да мисля ...
                        Явно си някаква уникална мадама. Повечето хора, дори и мъже, които познавам/виждам не умеят да говорят по телефона, да пушат и да вървят в права посока едновременно. Но колегите ти казаха - можеш с глава да "излъжеш" предния джам някой път...С колан шофирам от 11 години. С колан се возя от по-скоро - от 8. Определено не мога да разбера какъв е проблема на повечето хора с коланите? Първо - не трябва да си купуваш нов колан, както е с горивото, второ - колана ВИНАГИ е там където си го оставил и трето - на мен ми е станало навик да посягам за колан и много се нервирам на разни корейски боклуци дето са сложили коланите на непривични места. Не мога да разбера и защо докато има закон за дневните светлини - много селяни карат и НОЩЕМ без фарове. Наскоро четох , че в Белгия е приет закон да НЕ СЕ ПРОДАВАТ НОВИ автомобили, чиито къси светлини (или дневни такива) да могат да се гасят... И кво? Ако в България приемат такъв закон - сигурно ще се нароят квартални майстори дето да "режат" инсталцията, само и само олигофрените да могат да си гасят светлините...Българио, Родино мила!
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар

                        Working...
                        X