Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мисля да сменя Типото с Мареа - +/- ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мерси! Вече съм запазил час за утре - ще ви пиша какво са казали "баш майсторите" ))
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #17
      Е, ето и краят на сагата "Евтина Мареа":Както си трябва, а и вие ме посъветвахте - запазих час във "Вантотрейд", отидох - хората бяха страшно точни - специално ще пусна тема за това в "Сервизи/Магазини +" и какво се оказа:1. Мареата не била 1998, а 1996 - или поне това пише по стъклата...2. Километрите не са 130 000, а 165 000;3. За задължителна смяна: и четирите носача, една биалета, и трите гърнета, предни накладки, ремъци+ролки /ролките виеха/, филтри4. Допълнително: фреонът на климатика е източен /явно има някакъв проблем - да не казвам какво си мисля/, задна чистачка - блокирала в горно положение, ключалката на багажника - не работи, заден десен амортисьор - функционира наполовина.5. Няма аларма, нито Каско.С две думи:По т. 3 хората казаха 1600 лв. части + трудПо т. 4 трябва да дам поне още 400 лв.По т. 5 трябва да дам поне още 500 лв.Какво се получава:Колата ще ми излезе около 8 000 лв........... Е, живи и здрави!Хайде, ремонтите както и да е, ама като пишеш обява, може ли да има такива "несъответствия"?!?Welcome to Bulgaria!
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #18
        Само не съм съгласен с точка трета,може да се мине доста под тея пари-просто ми се струват нереални,ама нали все пак са официален сервиз
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар


          #19
          Ами за да има един добър старт в живота си с мен, колата трябва да мине през най-доброто обслужване, нали така? Наистина, ако искам да я карам дълго трябва да положа поне стабилни основи))
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #20
            Абе нали има една приказка-"Евтиното винаги е скъпо"(това обаче си има изключения,но в повечето случаи...).Е аз се радвам,че съм едно от тези изключения Ако колата ти е в добро състояние карай си я!На мен Типо-то много ми харесва и щях да си купувам, но просто това с което съм сега ми изпадна случайно и затова се отказах от Типо-то :D
            SKODA 105L '78
            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
            FIAT 126p '89
            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
            GRANDE PUNTO 1.2 '06

            Коментар


              #21
              Тя, че е в идеално, в идеално е, но вече ми се ще да имам по-голяма кола... Но, явно ще си го карам още - поне разходите по него са ми минимални...
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #22
                Zaphod написа:
                Тя, че е в идеално, в идеално е, но вече ми се ще да имам по-голяма кола... Но, явно ще си го карам още - поне разходите по него са ми минимални...
                Ако и него го правиш във специализиран сервиз няма да ти е ефтино.Има много добри сервизи и магазини където тези разходи ще са ти на 1/3-та от тези във Вантотрейд. Приказката за "ефтиното излиза скъпо" е вярна, но аз имам една друга "Хубаво и ефтино няма, но има скъпо и скапано" така че там могат да ти го направят перфектно но защо трябва да се набутваш за прекалено скъпи части, като ги има същите на доста по-прилични цени, и за високи цени на ремонтите, още повече че тези неща които си ги изредил не са кой-знае колко специфични та да немогат да ги направят никъде другаде.
                Lancia-bg.com

                Коментар

                Working...
                X