Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo/Brava или отново за гаражния фолклор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo/Brava или отново за гаражния фолклор

    Oффф защо си купих тъпото браво, а не ми остави бащата Вектрата(беше точно 90 год. 2.0)..Как съм се прецакал...
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    #2
    Митко, само не разбрах защо след толкова спорове на този момчурляк от Чирпан никой не му каза елементарното - опитва се да сравни коли от различно поколение и доста различни цени???Пък като го гледам той си е роден за Вектра (даже по скоро за Кадет) - кво се мъчите с него!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Аз пускам обява за моето Браво да го продавам... а като чета темата май ще съм по-надалавера ако го подаря на някой
      Drive Like HeLL To See HaveN

      Коментар


        #4
        Малко са хората в тунинг.бг, които заслужават внимание, много клавиатурни рейсъри иначе!!!

        Коментар


          #5
          mi kakto kaza [LUD] vektrata e ikonomi4na moita samo 5 na 100 ar4i
          Тоя сигурно е с двигател 1.1.Общо взето и мен ме доядя, че сглупих с тоя "кекав" Фиат. Боже, колко глупост има на тоя свят!!!
          Настоящата - Ford Focus ST
          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
          Франкенщайн - R.I.P.
          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

          Коментар


            #6
            Колко съм ТЪП!!! Да не си бях купувал PUNTO!!! Щом Vectra -та дава 5 на 100, Колко ли дават Corsi-те ??? 5/100
            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

            Коментар


              #7
              Това са съвсем различни типове коли. Имам Браво и Вектра Б 97-ма. Вектрата вози по меко, също толкова стабилна е като бравото, не по малко красива на визия от него, върви дори повече, не ръждясва, има всичките екстри на бравото... на мен лично по ми харесва вектрата а и подръжката и е по евтина и проблеми с нея съм нямал до сега вече 1 година и 20 000 кмбравото пък е гъзарска кола ама и то мнага ме кефи как се набира и каква мутра има

              Коментар


                #8
                The Secret Lover, бравото би трябвало да се сравнява не със вектра, а с астра. по принцип за да е обективна оценката би трябвало да се сравняват еднотипни неща...
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  Колеги, призовавам ви, не се палете по некви.. тийн интриги!
                  "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                  Коментар


                    #10
                    Mitko написа:
                    Едно време така се палехме Москвич или Лада е по добро
                    ЛАДА много ясно!
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      Толкова много проблеми правят тия велики Вектри и Астри с тия нови екотеци и тем подбни теци че ми е побелявала главата. Такова чудо и да ми го подарят бих се замислил дали да го задържа.

                      Коментар


                        #12
                        charlie написа:
                        The Secret Lover, бравото би трябвало да се сравнява не със вектра, а с астра. по принцип за да е обективна оценката би трябвало да се сравняват еднотипни неща...
                        аз сравнявам моите 2 коли колега. а и спора беше Bravo vs Vectra. имам и астра Ф караван 97-ма. мотора и е 1.4i 16V 90 коняобаче набира много много по бавно от бравото. хидравликата и е по тежка и общо взето се кара по трудно от бравото и вектрата. немога да кажа че гори по малко. подражката е като на вектрата. има също всички екстри като бравото но бравото определено кефи повече от астрата :D

                        Коментар


                          #13
                          Тези от великия им форум са закъсали момчетата, много заблудени.

                          Коментар


                            #14
                            "Браво" на blondy_driver !Включвам се и аз малко в защита.
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар

                            Working...
                            X