Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В Европа сме - 01.01.2007

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В Европа сме - 01.01.2007

    вече е официалнохмв news.bg не са споменали обаче подробността, че може през октомври да ни отсвирят
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Ето я препратката: http://www.news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=179344Новите надежди и илюзии, че някой "ще ни оправи", сега са отправени към ЕС. Сега народа се надява ЕС да озапти българските политици, които сам си избира, да не крадат чак толкова много - "Блаженни са верующите"! Според мен ако в тая държава не се краде - ще издухаме и ОАЕ! А в последните 2 години и половина както се краде - само между 1988-1992г. така се е крало - Вервайте ми!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        А в последните 2 години и половина както се краде - само между 1988-1992г. така се е крало - Вервайте ми!
        True true...
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #5
          Европейския съюз няма да ни оправи, сами трябва да си го свършим това, голям процент от хората го разбират, но нямат думата... Напомя ми за един стар и вече изтрит надпис на центъра на София "Ако изборите променяха нещата щяха да са незаконни". Та и сега е така. Натискаха ни за НАТО (ВЪРЛО против съм него! ) и сега сме вътре и ще ни направят вероятно няи близката до конфликтите точка. Гадно. За съюза пак ни натискат около 200 човека маи поради някакви лични амбиции за самодоказване (или облаги?!), без да се заслушват в гласа на народа. Ако направят референдум ще влезем там , ма нанай а тях май от това ги е страх... Както май стана и за НАТО. Ще ни вземат за мравки черноработнички, вероятно доста нископлатени и за даси продават стоката (бах го АЕЦ-а, доста им е неудобен и голям трън... примерно) Та мнението ми е ЗА Евопейския, ма тогава, когато САМИ с е оправим и самоосъзнаем колко наистина ни е цената, без някой да ни поставя условия и срокове, И когато ни ПОКАНЯТ безусловноP.S.: Това си е мое лично мнение и трудно подлежи на уборване, не целя да засегна никой, все пак политиката ми е доста далечна тема

          Коментар


            #6
            Не е необходимо да уточняваш че политиката ти е далечна тема.От написаното от теб става съвсем ясно че е така.

            Коментар


              #7
              bubachko написа:
              Европейския съюз няма да ни оправи, сами трябва да си го свършим това, голям процент от хората го разбират, но нямат думата... Напомя ми за един стар и вече изтрит надпис на центъра на София "Ако изборите променяха нещата щяха да са незаконни". Та и сега е така. Натискаха ни за НАТО (ВЪРЛО против съм него! ) и сега сме вътре и ще ни направят вероятно няи близката до конфликтите точка. Гадно. За съюза пак ни натискат около 200 човека маи поради някакви лични амбиции за самодоказване (или облаги?!), без да се заслушват в гласа на народа. Ако направят референдум ще влезем там , ма нанай а тях май от това ги е страх... Както май стана и за НАТО. Ще ни вземат за мравки черноработнички, вероятно доста нископлатени и за даси продават стоката (бах го АЕЦ-а, доста им е неудобен и голям трън... примерно) Та мнението ми е ЗА Евопейския, ма тогава, когато САМИ с е оправим и самоосъзнаем колко наистина ни е цената, без някой да ни поставя условия и срокове, И когато ни ПОКАНЯТ безусловноP.S.: Това си е мое лично мнение и трудно подлежи на уборване, не целя да засегна никой, все пак политиката ми е доста далечна тема
              Явно или си много млад и глупав или те е хванала склероЗата Когато БГ се самоуправляваше в началото на 90те, нямахме кво да ядем, имаше купони и такива като тебе дори За ЗАЗ не можеха да си помислат да мечтаят...Е, освен ако не бяха в органиЗацията на Васил Илиев, но там място За много хора нямаше.Добре, че беше ЕвросъюЗа да помага

              Коментар


                #8
                Писах "Това си е мое мнение" ’90 бях малък ма помня за опашките и купоните... Общата идея ми е, че не мисля че се е налагало да се чака толкова години за да може сега наскорост и в срокове.Тва че сще се влиза в съюза - ОКПак подчертавам, мнението си е мое, мисля, че имам право на него, не ми се гневете моля де...

                Коментар


                  #9
                  Май пак ще се караме на тема политика
                  FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X