Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Измама с билети за концерт.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз също мисля, че трябва да ги тормозиш до дупка! Само да имаш нерви! Писна ми в тая държава такива хора да гледат да те прецакат и потърпевшите да си траят! Трябва да се научат на ред и е крайно време всякакви институции да започнат да работят в полза на клиента, а не в негов ущърб!
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #17
      jenshen73 написа:
      Само да уточним, че явно бъркаш: При отменен концерт са ДЛЪЖНИ да върнат парите за билети. При ОТЛОЖЕН - не са. При каквито и да е условия. Това с "носените" чорапи в САЩ го забрави, щото ... можем да си говорим и за ползваните презервативи по тоя начин.
      Дори при отложен са длъжни да върнат парите. Това да не е концерт по желание Дай парите пък ще видим кога ще пеем.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #18
        Невероятно но факт! Днес звъннах на Арт БГ и без никакви уговорки ми казаха да им занеса билетите в офиса за да ми върнат парите! Чак не мога да повярвам!Колега rebel - иди пробвай!Успех!
        Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

        Коментар


          #19
          Аз сега отивам в Германос,откъдето го купих и си заздравявам нервите,че ще е труден разговор,убедена съм ! Няма да спра да ги тормозя де... ти пиши като успееш да върнеш билета !

          Коментар


            #20
            Няма да стане в Германос - билети се връщат само в централния офис в София на бул. Сkобелев N: 7! Ето и телефон: 028472028Успех
            Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

            Коментар


              #21
              ^Стоката (билетите) се връщат там от където са закупени.

              Коментар


                #22
                pioneer 306c написа:
                ^Стоката (билетите) се връщат там от където са закупени.
                Не е така...от Office 1 и Eventim ме пратиха при ART BG! Аз дадох билетите на приятелката ми и тя каза, че ги е върнала, но са и искали самолетен билет Доколкото разбрах е имало доста оплаквания и затова в понеделник са решили, че ще връщат парите на всички! Иначе миналата седмица отговора беше "ми ние пари не връщаме - не четете ли отзад на билета какво пише" Абе измекярска работа! Тука всичко трябва със скандали да стане!
                Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                Коментар

                Working...
                X