Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво открих в пощенската кутия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какво открих в пощенската кутия

    колеги вижте преди малко какво открих в пощата някой да е получавал такова
    Прикачени файлове
    fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
    alfa 145

    #2
    Получавам ежедневно на електронната си поща, фейсбук и скайп подобни спамове. Казвам им "много ви здраве". Но чак да набутам стотинки за да го печатам/копирам... СПАМ с една дума.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Грозят те 10 години лош късмет
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #4
        Абсолютни глупости разпространявани от наивни хора...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Накъде върви този свят???Утопия голяма!
          FIAT BRAVO 1.6
          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

          Коментар


            #6
            Аз пък всяка сутрин намирам в пощенската кутия обвивка от бонбон. С изключение на почивните за учениците дни. Ваканцията си въобразих че сме се отървали ама не би...още на 15-ти септември цъфна заветната хартийка в кутията, и тъй всеки ден. Ще го издебна някой ден хлапето ама...какво от това, родителя вероятно ще си защити потомъка вместо да му опъне ушите.

            Коментар


              #7
              ele написа:
              Грозят те 10 години лош късмет
              След всичките 37? Да, по-лош късмет е да си роден в някоя Африканска държава...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                И само прочетете последното изречение: Пращам ти това писмо с пожелание всичко написано в него да се сбъдне.Ако искаш да се ожениш за любимата жена, да ти се народят много деца и никой да не ти дава пари (щото тъй пише) - прати го на 20 човека. А то вече повече от 20 човека го получиха на екраните си - не си за завиждане
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  ls1: Какво ще се занимаваш с някакво дете, мен много повече ме дразнят разните оферти от Практикер, 6ила и тем подо6ни знайни и незнайни. Всяка сутрин пощата ми е задръстена. Да не говорим, че половината са по земята. Преди време ей така на шега почнах да ги съ6ирам (не само от моята поща), за една година съ6рах 50кг. Не че съм си давал и много зор де.Не знам каква им е далаверата на тия, никога не съм прочел и един ред от това дето рекламират, всичкоотива директно в коша.jenshen73: Аз пък от известно време всяка седмица печеля разни милиони от някаква Швейцарска лотария.Това между времето когато разни роднини от Африка ми завещават още по някое милионче.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    @trace: Моите Африкански роднини-милионери интересно са от най-бедните американски държави, дето бюджета им е толкоз, колкото те искат да ми "подарят"... SCAM и SPAM са като топлата вода - не сме ги измислили ние - само ги ползваме, къде успешно, къде не...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      ls1 написа:
                      Аз пък всяка сутрин намирам в пощенската кутия обвивка от бонбон. С изключение на почивните за учениците дни. Ваканцията си въобразих че сме се отървали ама не би...още на 15-ти септември цъфна заветната хартийка в кутията, и тъй всеки ден. Ще го издебна някой ден хлапето ама...какво от това, родителя вероятно ще си защити потомъка вместо да му опъне ушите.
                      Недей го мрази детето бе. Просто разбери кое е и приятелски и шеговито му обясни че в пощенските кутии не се слагат бомбони. То просто може да си мисли че това му носи късмет в училище или някакви други подобни.
                      Bravo 1.6 / 16

                      Коментар


                        #12
                        Е аз не го мразя. Ама е гнусно някак, облизало опаковката и цоп в кутията. Па ние сме с бебе. А да му обяснявам приятелски...де да знам, сегашните пубери имат речник от 20 думи, не знам ще мога ли да сглобя обяснение с тях. :D

                        Коментар

                        Working...
                        X