Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гараж/Автосервиз под наем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гараж/Автосервиз под наем?

    Някой знае ли в София дали може да се наеме гараж с канал или автосервиз за ден или два.Преди време имаше подобна тема но вече не е актуална.Важното е да има канал или в най-добрият случай подемник.Поздрави.
    Bravo JTD 105 '98

    #2
    За какъв ремонт ти трябва, по подробно, имам 2-3 безплатни варианта?

    Коментар


      #3
      Когато си прибирах Стило-то на репатрак онзи ден човека с репатрака ми каза, че в Мото Пфое предоставяли гараж и инструменти срещу 20 лв. на ден.Може да попиташ доколко е вярно и какви са условията
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Слав написа:
        Когато си прибирах Стило-то на репатрак онзи ден човека с репатрака ми каза, че в Мото Пфое предоставяли гараж и инструменти срещу 20 лв. на ден.Може да попиташ доколко е вярно и какви са условията
        Това с цената малко ми се вижда нериално, ама е интересно да се провери.
        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
        Ex.Opel Astra

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          За какъв ремонт ти трябва, по подробно, имам 2-3 безплатни варианта?
          За смяна на съединител на бравото.За мото пфое сега ще погледна в интернет.Поздрави.
          Bravo JTD 105 '98

          Коментар


            #6
            в горубляне знам, че има сервиз под наем, но повече информация мога да дам утре - цени и телефон евентуално
            ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

            Коментар


              #7
              Tapamop написа:
              в горубляне знам, че има сервиз под наем, но повече информация мога да дам утре - цени и телефон евентуално
              Ще съм ти много благодарен.А евентуално някой да има снимки или някъкво описание за смяната на съединител на бравока (ЖТД), да се подготвим теоритично преди това.
              Bravo JTD 105 '98

              Коментар


                #8
                0886004001 - Павката.до колкото разбрах е 20лв/ден, като може да се наеме и почасово, но това е информация от преди няколко месеца.Дано да съм помогнал.Поздрави!
                ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                Коментар


                  #9
                  Tapamop написа:
                  0886004001 - Павката.до колкото разбрах е 20лв/ден, като може да се наеме и почасово, но това е информация от преди няколко месеца.Дано да съм помогнал.Поздрави!
                  Не е актуално вече. Но много благодаря.Търсенето продължава.
                  Bravo JTD 105 '98

                  Коментар


                    #10
                    mr. Nikoi написа:
                    Tapamop написа:
                    0886004001 - Павката.до колкото разбрах е 20лв/ден, като може да се наеме и почасово, но това е информация от преди няколко месеца.Дано да съм помогнал.Поздрави!
                    Не е актуално вече. Но много благодаря.Търсенето продължава.
                    Бий пак една шайба,пробвах да звънна на телефона от който ми звъня но .....без отговор.Имам нещо в предвид.

                    Коментар


                      #11
                      Мога да ти уредя гараж, но не виждам защо ще се мъчиш да правиш нещо, което е отговорно и ти не знаеш как се сменя.Ако объркаш нещо, после може да стане и за по големи ремонти.Мога да говоря с моя майстор и да ти кажа цена после, но мисля че около 80-100 лева и става за един ден .Ако ще плащаш наем и ще си губиш времето за нещо ,което не знаеш как да направиш,мисля че ще ти излезе доста по-скъпо.Ако искаш пиши на лично.Успех :D
                      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                      Коментар

                      Working...
                      X