Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava vs Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Brava vs Punto

    Здравейте,Ще ми се да чуя мненията ви кое е по-добре да си купя: Брава или Пунто?Ясно е, че ще има привърженици и на единия и на другия модел, но ако споделите своето мнение и анализ това ще ми помогне в избора.Понастоящем карам Уно - модел 84 и ми се ще вече да я сменя.Поздрави на всички!

    #2
    Аз честно казано предпочитам Punto, защото е по-малка и е идеална за градско. А и ми е малко по-симпатична от Bravo.Виж за части и такива, некой по-компетентен ще ти каже.

    Коментар


      #3
      Ее... зависи дали си решил да караш по-голяма кола, или по-малка. И разбира се едната е с 1000-1500лв. по-скъпа от другата...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        глас за пунто харесва ми визията ,отвътре не е толкова богата на обурудване но си ми е широко (карам 3-вратка) ако си взимаш пунто гледаи да е елх не с или сх... и да е 1.2 поне да имаш 73 кончета наи малко и да знаеш пунто с пунто не си приличат
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            Re: Brava vs Punto

            dnedev написа:
            Здравейте,Ще ми се да чуя мненията ви кое е по-добре да си купя: Брава или Пунто?Ясно е, че ще има привърженици и на единия и на другия модел, но ако споделите своето мнение и анализ това ще ми помогне в избора.Понастоящем карам Уно - модел 84 и ми се ще вече да я сменя.Поздрави на всички!
            Е, поне кажи нещо повече "Брава"-’95 с "Пунто"-’02 ли сравняваме Колко и каде ще се кара колата предимно С каква сума разполагаш за покупка и съответно за поддръжка Семеен ли си или ще си се возиш сам Икономичността или комфорта са ти приоритет В момента въпроса ти изглежда така: "кой кое харесва повече" Кажи нещо повече, за да можем да ти помогнем в избора Имал съм "Браво", сега карам "Пунто" - мисля, че имам какво да ти кажа

            Коментар


              #7
              Е, поне кажи нещо повече "Брава"-’95 с "Пунто"-’02 ли сравняваме
              Ами моделите около 96-97 година и за двете.
              Колко и каде ще се кара колата предимно
              Ами повече извън града в провинцията.
              С каква сума разполагаш за покупка и съответно за поддръжка
              Ами 5000 лв.
              Семеен ли си или ще си се возиш сам
              Да семеен. С дете.
              Икономичността или комфорта са ти приоритет
              Оптималното отношение между двете.

              Коментар


                #8
                [quote="dnedev"]С каква сума разполагаш за покупка и съответно за поддръжка
                Ами 5000 лв.
                За тези пари читава Брава трудно ще намериш, колега!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  dnedev написа:
                  Ами 5000 лв.
                  Спираме да говорим купуваш си "Пунто" и караш, и пееш, и не мислиш за нищо За да не звуча плоско, само ще кажа, че за 5000лв. "Пунто"-’96/’97г. ще бъде трепач с много екстри, а "Брава"-та ще е компромис

                  Коментар

                  Working...
                  X