Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закупуване на Fiat Tipo 2.0 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Закупуване на Fiat Tipo 2.0 ?

    Колеги днес мн набързо мернах в Бургас едно такова Типо за продаване. Естествено обадих се на момчето и то ми каза че имало за смяна биелни лагери (нз какво представляват, но така ми каза) Значи цената на колата е 600 лв гумите са попара като че ли (поспаднали са и май няма да са повече никога гуми). Та въпросът ми е има ли смисъл от закупуването на тази кола и колко пари ще излезе ремонта на тези лагери.Поздрави Митко.

    #2
    смяна на биелни лагери си е основен ремонт на мотора, защото при отварянето ми ще трябва и други неща да смениш докато е отворен (основни лагери, сигменти евентуално, гумички на клапаните задължително, гарнитури навсякъде и т.н.) ако е за 16V приготви поне още толкова, ако не и повече само за мотора, ако е 8V няма да е голяма разликата! И гуми като сложиш направи си сам сметката, личното ми мнение, че ще заминат поне още 1500 лв. след тия 600 лв. за самата кола! Ако е за моята аз ще ги дам, ама я карам вече 7 години, но да купя кола и да я правя мисля, не си заслужава главоболието! Успех
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #3
      Благодаря колега за съвета

      Коментар

      Working...
      X